Дванадесети клас - на финала ще бъдем най-силни! - тема 81

  • 39 112
  • 723
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 12 023
При нас днес е балът.
Ето го и младежът със сестра му
........

След малко ще изтрия снимката.

Желая успех на всички.
"Нашите" приемни изпити предстоят.

Последна редакция: вт, 30 юни 2020, 22:43 от змия

# 676
  • Варна
  • Мнения: 641
Много грацилни и двете деца Stuck Out Tongue Winking Eye

# 677
  • Пловдив
  • Мнения: 9 753
Още едно хубаво момче. Много им се радвам на всички.
И сестрата е сладка, и аз искам такава, но у нас сестрата е мяукаща, съскаща, хапе и дере.

# 678
  • Мнения: X
Дунди и аз имам като вашата 'сестра' мъркаща и хапеща. Сутринта се беше мушнала в гардероба и ми беше изкарала всички дрехи отвън, та подреждах после по нея Joy

# 679
  • Мнения: 1 276
Хубаво дете, а сестрата е бонбон:smiles:

Ние след като се преместихме, взехме котарак и хъски. И преди сме гледали коте, но хъскито е друга работа, голям щурак:smiles:

# 680
  • Мнения: 1 857
Наистина само хубави децс с интелигентно излъчване. Нека са здрави и успешни!

# 681
  • София
  • Мнения: 6 163
Честито на отличниците, а на останалите стискаме палци балът да стигне.

Бледолилава, мислиш ли, че със Скандинавистика има по-добра реализация отколкото с АФ? Ние също въртяхме реда на тези две специалности.

Змия, чудесни деца.

# 682
  • София
  • Мнения: 39 913
Змия, красавец си имаш Simple Smile

Знам че нямаш момиче, ама пусто търсех девойка на снимката JoyJoyJoy

# 683
  • Варна
  • Мнения: 6 891
От къде този интерес към скандинавистика?
За подредбата на желанията не мисля, че някога е било възможно. Затова е хубаво да се проучат и обмислят. И моята е подала в СУ документи за право, само за нея специалност. Надявам се да освободи мястото на второ класиране. Голям страх да не хартиса без университет.
Змия, страхотен!
Шестиците - йееее, браво!

# 684
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Много са хубави змийчето и сестра му!Моя син сам си подава документите,не иска да ни каже,какво изрежда като желанията,но ще кандидатства в СУ,УНСС и техническия университет.Завиждам за споделящите деца.

# 685
  • Bulgaria
  • Мнения: 463
И аз не знам какъв е този интерес към Скандинавистиката - три момичета от моя клас само са се насочили към тази специалност, а са пълни отличнички, което им осигурява прием в почти всяка друга специалност, да не кажа абсолютно всяка. Да, скандинавските страни са с висок стандарт на живот, може би точно от този факт е породен и интересът на много души, но лично аз не бих се нарамила с тази задача. Доколкото съм запозната, всяка година от следването се набляга на един скандинавски език, но според мен тази година не е достатъчна за перфектното му овладяване. Специалността иначе е интересна като замисъл, но не е за мен. Все пак желая успех на всички кандидатстващи за нея. Дано ви приемат и останете доволни! Simple Smile

В една от фейсбук групите за кандидатстване в СУ едно момиче беше споделило, че е объркало подредбата на желанията при кандидатстване, при което е звъннало на "Студентски отдел" в СУ и оттам са ѝ казали да пише на специален имейл, на който отговарят при технически проблеми и въпроси, свързани с електронното кандидатстване. Писала е и оттам са коригирали желанията ѝ в системата, което ме навежда на мисълта, че не е невъзможно да бъде извършена промяна, когато дори още не е излязло първото класиране. Simple Smile

# 686
  • Мнения: X
И аз в 10 клас мислех за скандинавистика, ама до 12 клас ми хрумнаха други идеи Joy

# 687
  • София
  • Мнения: 6 163
При синчето интересът е породен от Толкин.

И аз да покажа абитуриент.

Последна редакция: вт, 30 юни 2020, 23:46 от Спунк

# 688
  • Мнения: X
Оо, още един дългокос красавец в групата Heart Eyes

# 689
  • Пловдив
  • Мнения: 9 753
Къде ги криете тия хубавци?
Много стилни младежи видях тази година.
Спунк, той все едно сега ще влиза в гимназия. Сладур.

Общи условия

Активация на акаунт