Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Лято 2020 в Ахтопол

• 10 277
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • СВИЩОВ
Здравете, има ли някой, който в момента е на Ахтопол. Има ли хора, какви са цените на чадърите. Живот и здраве пътуваме края на другата седмица.

# 31
  • Плевен
Бяхме миналата седмица. Има си хора, кръчмите са пълни, но не препълнени. 2,50 лв/чадър. Спокойно и готино.

# 32
Моля препоръчайте някой ресторант в Ахтопол

# 33
    • Русе
    Свети Георги

# 34
    Свети Георги
    +1 за Свети Георги, ресторант със страхотна панорамна гледка към морето/снимала съм залеза безброй пъти/,  който е просто задължителен. Относно кухнята обаче има какво да се желае. Също така хубави са и Veranda Di Mare, Ресторант "Четиримата Капитани" и те с гледка към морето.

# 35
    „Веранда Ди Маре” е любимото ми!
    „Свети Георги” има великолепна гледка,но аз лично не харесвам кухнята и обслужването!

# 36
    • СВИЩОВ
    Здравейте, има ли атракции за децата? Разбрах че предни години е имало лунапарк, тази има ли и какви са цените? Аз все пак предпочитам да няма много хора, да е по спокойно. Пожелавам приятна почивка на всички.

# 37
    • София
    Има лунапарк, но е спокойно. Блъскащите се колички са по 5 лв., джаги - левче. За другите атракциони не знам цените.

# 38
    • Плевен
    Casa bella - пицария
    Тихата лагуна- ако хапвате риба
    Перла - ок
    Но най-ми хареса Саsa bella
    На лунапарка е спокойно.

Последна редакция: ср, 22 юли 2020, 17:44 от AnMary

# 39
    как е плажа на ахтопол казаха ми че бил каменист и с много миди

# 40
    • София
    Има камъни на места във водата, ние заставахме там където е чисто. Плажът е хубав, има много рапани, миди почти не видяхме.

# 41
    • Русе
    Камъни има в южната част на плажа, от средата в посока къмпинг Делфин е плитко, чисто и без камъни!

# 42
    • СВИЩОВ
    Здравейте, има ли комари в Ахтопол? Тук при нас някакъв ад не може да излезеш. Денонощно има комари. Вечер хладно ли е? Глася багаж и се надявам да се вмъкна в 2 куфара,  че колкото по наближава все повече се побърквам от претенциите на децата. Имаме само 3 големи чанти за плаж- то не бяха топки, шнорхели, плавници, дюшеци и др.

Последна редакция: ср, 22 юли 2020, 11:28 от nushi_in

# 43
    • София
    Има комари, ние обаче вечер се пръскаме и не са ни хапали. Дали е хладно вечер съм на кантар, ту ми беше хладно, ту не. Не е лошо да си вземете връхна дреха при вечерна разходка.

# 44
    • sofia
    Здравейте, моля за мнения за бунгала Свети Никола. Никога не сме ходили в Ахтопол, резервирахме и се надявам да ни харесат.

Общи условия

Активация на акаунт