СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 23

  • 29 023
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 491
Истината е, че ако са решавали достатъчно задачи, за да са отлично подготвени за НВО, ще си знаят формулите:)
С това не казвам, че моето ги знае. Днес беше на последния ПИ в школата и след това ми рече, че за геометричната задача във втори модул много му помогнало това, дето съм му казала, че катет срещу ъгъл от 30 градуса в правоъгълен триъгълник, е половината от хипотенузата. Голямо откритие:) Последните дни добих яснота по колко задачи от геометрията е решавал. .

Последна редакция: пт, 05 юни 2020, 20:35 от Amanda.D

# 16
  • Мнения: 47 981
Моят син не знаеше, ще дават формулите Wink явно са ги карали да си ги учат

# 17
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 440
Истината е, че ако са решавали достатъчно задачи, за да са отлично подготвени за НВО, ще си знаят формулите:)
Да де, ама като се сетя, че аз самата не му давах да ги запомня, след като ще ги има на изпита...И той свикна - още като прочете фигурата и грабва листа (принтирала съм му от миналогодишното НВО), търси фигурата и гледа формулите...,☺️
П.С. утре ще се направя на луда и ще питам госпожата му по математика .

# 18
  • софия
  • Мнения: 25 451
Естествено, че ще има формули и коя за какво е. Не се хващайте на откровени глупотевини. Дидева ги е дала отдавна.

# 19
  • Мнения: 6 925
Този казус нали вече го обсъдихме? Преди има-няма 2 страници.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 610
Стиснати палци и от мен за кандидат колежанчетата утре!
Плискам и аз вода преди изпит, но днес и двамата с мъжа ми ни нямаше и дребното е плиснало вода на брат си ( имаше устна матура) и много добри въпроси са му се паднали. Явно има късметлийска ръка детИтУ.

# 21
  • Мнения: 2 182
Този казус нали вече го обсъдихме? Преди има-няма 2 страници.
Не, в другата тема 😂

# 22
  • Мнения: 569
Успех и от мен на всички хлапетии. Моля всички да стискате палци и да пускате перални (вода да се лее). Ако има мераклии може и прозорците да измете 😊.
Ние също имаме ритуали. Накрая винаги лисвам вода. Мама така ме е научила😊
Едно време целия блок знаеше кога съм на изпит. Живеехме на партера и като наджапат сутрин вечер минаваха да питат как е минало😊.

# 23
  • София
  • Мнения: 9 110
Младежът почти се възмути като му казах, че ще им дадат да ползват формули Grinning .

# 24
  • Мнения: 21 455
Този казус нали вече го обсъдихме? Преди има-няма 2 страници.
Мхм, даже авторът, чиито текст анализирахме, беше същият.

# 25
  • софия
  • Мнения: 25 451
Успокой го, че няма да знае коя за какво е 😂

Сега сериозно: успех на всички деца утре! Да са спокойни и нека да стане това, което трябва да бъде 🍀

# 26
  • София
  • Мнения: 7 053
Този казус нали вече го обсъдихме? Преди има-няма 2 страници.
Мхм, даже авторът, чиито текст анализирахме, беше същият.
😂
Айде, стига пък вие!
Ние със sanaka висим по тия теми за момента, в който се изреждат 20 поредни съобщения "Излязоха резултатите!, а 21-я е "Кога ще излязат резултатите?"! 😂

# 27
  • Мнения: 21 455
Бързаш. Сега на дневен ред са въпросите - " Дадоха ли ви бележките?" и " Не мога да вляза в системата. Само при мен ли го има този проблем?"

# 28
  • София
  • Мнения: 1 531
За утре...пише да не носят ел. устройства. Какво правим с телефоните? Предполагам, че ще им ги приберат, ако носят.

# 29
  • Мнения: 7 279
Успех на децата утре и спокойствие за майките им !
Успях да ви изчета - 184 нови отговора + втора стр. от нова тема...
Днес пропътувахме 90+90 км. за да може набора да си вземе сл.бележка лично по определен график за всеки клас.Видял се е за пет мин. с приятелите си от класа и набързо са ги " разкъшкали"- учител е наблюдавал пред входа да не се събират на групички и да се мотаят излишно.Успяхме за час и половина да подадем док. за л.к., имаше 16 човека преди нас в 9.30 , бързахме за изходно по физика , час по география , взимане на бележката и като за капак - участвахме в леко птп в следобедно петъчно задръстване...
Спокойна вечер и наздраве за успех на бъдещите колежанчета !

Общи условия

Активация на акаунт