"Смешно" ли е раждането?

  • 300 806
  • 1 072
  •   1
Отговори
# 1 020
  • Мнения: 1 427
И без упойка почти нищо не се усеща-само дърпане.Всичко е толкова изтръпнало,че е като естествена упойка.

# 1 021
  • Мнения: 559
И без упойка почти нищо не се усеща-само дърпане.Всичко е толкова изтръпнало,че е като естествена упойка.
Не е така! При всеки е различно. Мен ме боля повече шиенето отколкото раждането! Ей такива  Shocked ми бяха станали очите.

# 1 022
И без упойка почти нищо не се усеща-само дърпане.Всичко е толкова изтръпнало,че е като естествена упойка.
Не е така! При всеки е различно. Мен ме боля повече шиенето отколкото раждането! Ей такива  Shocked ми бяха станали очите.

И на мен само ми беше неприятно шиенето (бях без упойка). И ми се стори много дълго, исках да стана и да си видя бебето Simple Smile

# 1 023
  • Мнения: 267
и аз да похваля темата,голям смях му драпнах и се успокоих за моето бъдещо реждане Hug

# 1 024
  • Мнения: 209
Аз не видях нищо смешно , Sadа и не ми беше до такива работи

# 1 025
  • Мнения: 993
Аз не видях нищо смешно , Sadа и не ми беше до такива работи

Моля ви, ако нямате какво да разкажете по темата, поне се въздържайте и не разваляйте доброто настроение тук! Ако толкова имате нужда да се изкажете, отворете си тема "Колко ужасно е раждането".
Добре е също модераторите да позачистват от време на време постингите, които не са за тук. Включително този  Grinning

# 1 026
  • Мнения: 6 713
Той ме пита как съм,а аз му обяснявам:в момента ме бродират Joyем не е най-страшното нещо на света smile3503

Извинете за оф-топика, ама не боли ли като те шият ??? Понеже още не съм раждала и ми е интересно как може да те шият и да си в състояние да говориш по телефона.

Ами зависи. Аз бях с епидурална и усещах чак накрая нещо като боцване. Wink

# 1 027
  • Мнения: 172
Само смешните моменти.В 5.30 будя мъжа да ходим в болницата, а той ми вика: А, още е тъмно! Лягай да спиш, после ще ходим! Звъня в 6 часа на доктора." Докторе,имам контракции на 4 минути.- А разкритие имаш ли? "Не знам" -Кажи на мъжа ти да премери! #Crazy В 7.30 сутринта ме връзват за апарата и ме отвързват 16.30 без контракции. Ставам, хващам някаква жена в бяла престилка и й казвам: "За една цигара, човек убивам"! Embarassed Минута по-късно вече пушех на входа на родилното Blush Преведоха ме в патологията с идеята на другия ден да ме пратят в къщи. И без това термина ми беше след  седмица. Е, да, ама не! Точно в 20.00 ми изтекоха водите и хайде обратно. В предродилно дежурната циганка с трето раждане Simple Smile За контракции няма да разказвам, упойки не са ми слагали. 8.10 сутринта най-накрая се добрах до заветното магаре. Добре, ама там хората викат: Напъвай!!! а аз питам: "Как бе, хора, с тази леля на гърба да си поема въздух и да напъна?" Една от акушерките, в старанието си да ми помогне, ми се метна на гърба и ми спря притока на въздух. Слезе лелята и пак се почна: Напъвай!!! и аз послушна напъвам. Не, не ръмжи, напъвай! Не се разбрах ме, та накрая доктора я поизбута навън. Два часа по-късно, къпя си се аз и се чува чукане на вратата. "Кой е?"- Ти какво правиш там? чувам аз гласа на моя доктор. "Ами, къпя се, какво да правя в банята!?" -Идвай в кабинета ми! Отивам аз, а там сестра ми и доктора, който любезно ме кани да седна. И аз като се засилих, ама забравих, че имам шевове #Crazy SickА те ми се смеят! И понеже не знаех колко шева имам реших да питам.  Доктора ми каза, че ако му кажа кой ми е дал цигарата в родилното, той ще ми каже колко са шевовете. И до ден днешен не знам! Не си предадох ятака!Леко раждане на всички мами!

# 1 028
  • Мнения: 393
Само смешните моменти.В 5.30 будя мъжа да ходим в болницата, а той ми вика: А, още е тъмно! Лягай да спиш, после ще ходим! Звъня в 6 часа на доктора." Докторе,имам контракции на 4 минути.- А разкритие имаш ли? "Не знам" -Кажи на мъжа ти да премери! #Crazy В 7.30 сутринта ме връзват за апарата и ме отвързват 16.30 без контракции. Ставам, хващам някаква жена в бяла престилка и й казвам: "За една цигара, човек убивам"! Embarassed Минута по-късно вече пушех на входа на родилното Blush Преведоха ме в патологията с идеята на другия ден да ме пратят в къщи. И без това термина ми беше след  седмица. Е, да, ама не! Точно в 20.00 ми изтекоха водите и хайде обратно. В предродилно дежурната циганка с трето раждане Simple Smile За контракции няма да разказвам, упойки не са ми слагали. 8.10 сутринта най-накрая се добрах до заветното магаре. Добре, ама там хората викат: Напъвай!!! а аз питам: "Как бе, хора, с тази леля на гърба да си поема въздух и да напъна?" Една от акушерките, в старанието си да ми помогне, ми се метна на гърба и ми спря притока на въздух. Слезе лелята и пак се почна: Напъвай!!! и аз послушна напъвам. Не, не ръмжи, напъвай! Не се разбрах ме, та накрая доктора я поизбута навън. Два часа по-късно, къпя си се аз и се чува чукане на вратата. "Кой е?"- Ти какво правиш там? чувам аз гласа на моя доктор. "Ами, къпя се, какво да правя в банята!?" -Идвай в кабинета ми! Отивам аз, а там сестра ми и доктора, който любезно ме кани да седна. И аз като се засилих, ама забравих, че имам шевове #Crazy SickА те ми се смеят! И понеже не знаех колко шева имам реших да питам.  Доктора ми каза, че ако му кажа кой ми е дал цигарата в родилното, той ще ми каже колко са шевовете. И до ден днешен не знам! Не си предадох ятака!Леко раждане на всички мами!

Е ,това "изби рибата". Аз поне си пуших в колата....., докато шофирах към родилното (само 6 см разкритие предишния ден и назначено раждане за следващия ден). Но пък съм "една стъпка" пред тебе по отношение на къпането. "У наше село" се оказа, че тоалета на родилката се извършва..... в банята. Няма предродилно, родилно, следродилно. Настаняват те в самостятелна стая (отделението се води родилно), раждаш, "довличат" те до банята-тоалет-хайде пак в леглото (вече почистено), поръчваш си храна (ако искаш) и след това на инвалидна количка те преместват в "след родилно"- т.е. в друга не много отдалечена стая.

# 1 029
  • Мнения: 44
 :hug:zdr,na men mi iztekaha vodite,a bqhme planirali sekcioto za srqda sledvva6tata sedmiza,no se naloji v petak.Pri men nqma6e sme6ni slu4ki.SLED NEVEROQTNO PRITESNENIE-KOETO IZPITAH ZA BEBO-VIDQH MOETO ANGEL4E SLED OPERAZIQTA SLOJIHA MI GO NA RAMOTO.I AZ SE RAZPLAKKAH I ZABRAVIH ZA VSI4KI BOLKI:)

# 1 030
  • Мнения: 2 425
:hug:zdr,na men mi iztekaha vodite,a bqhme planirali sekcioto za srqda sledvva6tata sedmiza,no se naloji v petak.Pri men nqma6e sme6ni slu4ki.SLED NEVEROQTNO PRITESNENIE-KOETO IZPITAH ZA BEBO-VIDQH MOETO ANGEL4E SLED OPERAZIQTA SLOJIHA MI GO NA RAMOTO.I AZ SE RAZPLAKKAH I ZABRAVIH ZA VSI4KI BOLKI:)
Темата е за смешни случки. Ако искаш да споделиш, има други теми.  Peace

# 1 031
  • Мнения: 222
Момичета   bouquet
Бях се много ошашкала за предсоящото раждане, ама като ви изчетох, малко се поуспокоих   bouquet
Дано да има какво и аз да разкажа след няколко седмици  Peace
А сега да ви разкажа нещо смешно предварително- миналата седмица ме настаняват в болница за оттекли крака, за да ме включват на с-ми и да ме наблюдават. Доктора, който ми следи бремеността е близък приятел на кумовете ни и си се познаваме отдавна, а жена му е акушерка и по принцип за заедно на смяна.
Та приемат ме - и въпросната сестра ме пита какво и къде работя за протокола - аз прилежно обяснявам - модно шопинг списание - главен редактор, диктувам фирмата. Ровя по чантата за изостанало списание там и й го подарявам.
Идва доктора и айде на магарето да ме прегледа. И както той си "рови" там, сестрата му казва "Докторе, виж какви ботушки си харесах от списанието на Цвети!" И той, продължавайки да ме преглажда ми вика - " Аз тука за какво те вкарах - да те лекувам или да ми разваляш семейния бюджет?!"

# 1 032
  • Мнения: 847
Това е тема №1 на целия сайт!

Съжалявам, че спамя,но не се сдържах да се запиша,за да я следя, че и мен раждане ме чака и ако не ми се случват смешни неща, да се сещам за вашите и пак да си се смея  Joy

# 1 033
  • Мнения: 2 110
С първото раждане имах следния /незнам дали ще ви е смешено /случай:
Седя си и си почивам в неделя. В един момент ме заболя корема. Станах изпих един бусколизин. След един час пак изпих едно хапче. По едно време си мисля да отида до Шейново да видят защо ме боли корема/ представяте ли си защо ли ме боли корема ???, а пренасях вече 10ден/.
Отивам и те ми казават ще раждаш имаш 10см. разкритие. Аз със целия си акъл: " ще ходя да си взема багажа",много ми се смяха  и съответно не ме пуснаха .Родих след няма и час един 5кг. и 100 гр. мъж.

# 1 034
  • Мнения: 14
Привет! Моят мъж присъстваше на раждането и накрая помага много активно при напъните. Преди да започнат, му казах като се напъна да ми притиска главата към тялото (бях гледала много филми  Laughing) Ей, честно ви казвам така силно ме натискаше тоя човек, че му се развиках и щях да го фрасна, а докторката и акушерката се хилят насреща и му се радват... На другия ден нищо друго не ме болеше така както вратът  Joy

Общи условия

Активация на акаунт