С какво ви дразнят свекървите? – 123

  • 34 191
  • 739
  •   1
Отговори
# 495
  • Варна
  • Мнения: 14 555
В коя пещера е живяла тази свекърва, спяща без гащи?

# 496
  • Мнения: X
В коя пещера е живяла тази свекърва, спяща без гащи?

Сигурно е имала щастлив брак/съпруг.

# 497
  • Мнения: 5 893
В коя пещера е живяла тази свекърва, спяща без гащи?
Те всичките от поколението 70+ така са си спяли без гащи. Някои са ходили и ходят и до сега така и през деня /най-вече по забутаните села, разбира се/

# 498
  • Варна
  • Мнения: 14 555
За първи път чета за тази мода. Изобщо не е хигиенично. Насилието над дете си е диагноза, може би простотия.

# 499
  • Мнения: 18 765
Аз не познавам такава, изключения си има винаги и навсякъде ,но не е правило ,дори в забутани селца.

# 500
  • Мнения: 18 781
За първи път чувам.
Според мен свекървата е била с някакви отклонения, както и тази от австралийския случай.

# 501
  • Мнения: 5 893
Прави сте, попресолих манджата май. Но явно и на мен късмета ми е такъв. Баба ми беше по тоя мода със спането. И попаднах на свекърва от същия модел Simple Smile Simple Smile Simple Smile И понеже "хигиената" ми е пряко пред очите, та избухнах така Simple Smile
Но пък поне никой не се е месил на децата ми. Тази хубавица с "поучителните" методи си е направо за един хубав скандал и след това пълно игнориране.

# 502
  • София
  • Мнения: 24 839
В коя пещера е живяла тази свекърва, спяща без гащи?
Те всичките от поколението 70+ така са си спяли без гащи. Някои са ходили и ходят и до сега така и през деня /най-вече по забутаните села, разбира се/

Това са пълни глупости.
Ходели са без гащи, с дълги ризи всички- и момчета, и момичета, до към 5 годишна възраст, преди 100+ години.

А, да спиш без гащи е комфорт, който могат да усетят само тези, които могат да си го позволят.
А, могат да си го позволят жени, които нямат течение.
За съжаление, някои живеят със заблудата, че течението е нормална част от фуункцията на организма, та затова ползват ежедневно превръзки.

# 503
  • Мнения: 13 821
Да караш дете да спи по голо дупе, когато не е свикнало и се дърпа, а и още повече когато гостува някъде и не е в собственото си креватче и чаршафки, не ми се вижда особено редно, на по повод хигиената и здравословновността на един такъв навик не сте прави. Все повече гинеколози препоръчват спането, че и ходенето без гащи при възможност, като спасение от всякакви женски възпаления и дразнения на онова Wink място. За справка - форума!
Иначе и аз май не познавам такива спящи безгащнички у нас, но пък знам със сигурност, че при някои нации това е норма. След вечерния душ нощниците или пижамите се обличат на голо. Така че нека не бъдем тесногръди и отричаме всяка идея, излязла от свекървата Simple Smile

# 504
  • Мнения: 18 765
И пижамата е гащи,  без тях значи да сменяш ежедневно спално бельо, чак толкова не сменям.Никога не съм имала течения, освен от вентилатора...в жега като сега, си духа  иправи течение.
Сещам се за две дами, едната завижда че другата била яка, не боледува , за женски неща било, отговор е ,че спи с един мъж, не със десетина...Това преди 15-тина години.Каквото повикало ,като се заяжда, му отговарят все с нещо.
Не ми е приятно и да мисля без бельо млад човек с деца  и те да се търкалят в леглото му, дори родител да  е...А децата често посещават и  скачат в леглата да се гушнат.
Голи в определени моменти само.
Пък кат му е кеф на някой ,да си спи както реши, не да кара другите.

# 505
  • при късмета
  • Мнения: 24 128
Мнението на един мъж (представете си) за гледането на деца от бабите
https://www.obekti.bg/chovek/ne-sm-paranoik-no-se-strahuvam-da-o … AOABJ1cWkjHqk1e-8

# 506
  • София
  • Мнения: 28 951
Хм, не би трябвало баща да търси специален повод/причина, за да бъде 24/7 родител. Това е негово задължение, а не право. Същото се отнася и за майката.

Бабата, която карала внучето си да спи без гащи, даже не искам да коментирам.

# 507
  • при късмета
  • Мнения: 24 128
Е, все пак работещия родител и да иска няма възможност да е с децата 24/7

# 508
  • Мнения: 13 821
Интересно какво общо има коклюшът с това, че бил кашлял няколко пъти в детството, а родителите не обърнали внимание Joy
Явно освен с откачени мамички вече е пълно и с откачени татковци. А блогоманията и мъжете не ги подминава Wink

# 509
  • София
  • Мнения: 28 951
Е, все пак работещия родител и да иска няма възможност да е с децата 24/7
Той самият пише, че е 24/7. Може би има предвид, че само докато е на работа не си гледа децата.

Общи условия

Активация на акаунт