Къде в София - тема 3

  • 50 526
  • 740
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 2 364
Къде могат да се изхвърлят стари и неработещи електроуреди (например епилатор, сокоизтисквачка)?
Преди в Кауфланд имаше такъв контейнер, но поне в нашия магазин вече го няма.

Не знам в кой град сте, но в София в технополис-а , който е в Младост има такъв контейнер.

# 421
  • Мнения: 1 995
За София питам, благодаря.
Младост не ми е много удобно, дали и в другите има магазини ще има... Rolling Eyes

# 422
  • Мнения: 13 587
За София питам, благодаря.
Младост не ми е много удобно, дали и в другите има магазини ще има... Rolling Eyes
070012340 обади им се и попитай къде има такива контейнери

# 423
  • София
  • Мнения: 9 940
Търся шалте за пикник, но леко - къде може да се разгледат?
Хамаци освен в деклатлон - къде още има?

В София къде мога да погледна (освен в мола - саламандър) - подобен тип градски обувки - с мека подметка!
https://www.stocksen.top/ProductDetail.aspx?iid=305345330&pr=59.99
Скрит текст:
И по-спортна от този тип:
Скрит текст:

# 424
  • София
  • Мнения: 14 751
И по строителните магазини има хамаци и постелки - Практикер, Бриколаж. Постелки има и в Пепко.

# 425
  • Мнения: 1 995
В Pepco има одеала за пикник два размера, има ги и в Джъмбо. Имат и тип постелки за плаж. Не знам дали това търсиш точно.

Обувки, ако от този тип ти допадат, техни модели има в един магазин на "Цар Иван Асен II" 54 (там предлагат различни марки).
https://m.facebook.com/Ariashoes/

# 426
  • София
  • Мнения: 9 940
В Pepco има одеала за пикник два размера, има ги и в Джъмбо. Имат и тип постелки за плаж. Не знам дали това търсиш точно.

Обувки, ако от този тип ти допадат, техни модели има в един магазин на "Цар Иван Асен II" 54 (там предлагат различни марки).
https://m.facebook.com/Ariashoes/
да, нещо от два  ката, като единия е по-промазан, за трева. Т.е. в Джъмбо е същия? Там има и други сигурно, питам понеже е мега голям и отива доста време, а Пепко има и в мола.
Иначе гледам първо да не е подметка тип гуменка, а тези май са такива.

# 427
  • Мнения: 1 995
Одеалата ми се видяха съвсем еднакви в Джъмбо и в Пепко, но в Джъмбо не го разгъвах. В Пепко със сигурност има промазана страна и са 2 размера.

# 428
  • София
  • Мнения: 9 940
Добре. А хубав чаршаф с ластик 120х190? В Зара, Роксима няма дори близко...

# 429
  • София
  • Мнения: 2 881
Последният чаршаф, който купих, е от Textura, 180/200. Спалнята ни е 160/200, но те нямат такъв размер въобще. Много съм доволна от качеството и от усещането на материята. Ще купя и за леглото на детето, 100/200 размер.

# 430
  • Мнения: 592
Откъде мога да си купя цял бански, но tall вариант? С дълъг торс съм и всичко типично много ми се опъва в моя размер (S). Ако взимам М-ка, за да си додам някой и др см дължина, пък са ми широки.

# 431
  • София
  • Мнения: 261
Извинявам се предварително, моят въпрос е малко по специфичен. Трябва да си вадя свидетелство за съдимост, но къде мога да паркирам около съда в София? То там си е ад и за пешеходците, а за мен не ми се мисли даже. Може ли да ми дадете някаква идея как да се справя там със ситуацията. Благодаря!

Ако имаш предвид Съдебната Палата на Витошка само с sms. Или в някоя пряка на Алабин , или около Гранд хотел София и телефонната палата.

Последна редакция: ср, 07 юли 2021, 18:32 от javor1980

# 432
  • Мнения: 578
Много моля, някой виждал ли е в София да се продава суха паста "Палма"
https://happyday-a.com/wp-content/uploads/2019/03/14_Palma_edinichka.jpg

# 433
  • Мнения: 4 051
Извинявам се предварително, моят въпрос е малко по специфичен. Трябва да си вадя свидетелство за съдимост, но къде мога да паркирам около съда в София? То там си е ад и за пешеходците, а за мен не ми се мисли даже. Може ли да ми дадете някаква идея как да се справя там със ситуацията. Благодаря!

Ако имаш предвид Съдебната Палата на Витошка само с sms. Или в някоя пряка на Алабин , или около Гранд хотел София и телефонната палата.
Не, визирах на 5те кьошета съдебната палата. Благодаря на всички, които се включиха 👍

# 434
  • София
  • Мнения: 261
Там единствено на зелената зона около уличките до Баня Мадара(от едната или другата страна на бул Прага) и в краен случай на булевард Георги Софийски в района на Военна Болница( около петте кьошета винаги адски трудно съм намирал места за спиране.

Общи условия

Активация на акаунт