Къде в София - тема 3

  • 50 601
  • 740
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 9 713
От известно време като минавам с автобус по Цариградско шосе покрай Борисовата градина, в началото, след езерото Ариана между дърветата успявам да видя, че има нещо ново на голямата алея. Високо е, има стълби за влизане, но не успявам хубаво да мерна какво е. Някой може ли да каже какво са направили? Атракцион ли е, или нещо друго?

Последна редакция: нд, 11 юли 2021, 13:04 от Pandachina

# 436
  • Мнения: 24 640
Театрална сцена,ако те интересува има програма
Парк-театър Борисова градина

# 437
  • София
  • Мнения: 9 713
Театрална сцена,ако те интересува има програма
Парк-театър Борисова градина

Благодаря! Flowers Hibiscus Ще разгледам програмата!

# 438
  • Мнения: 2 993
Моля за съвет къде в София мога да намеря капачки фи 48 мм?
Не са много популярни и където и да питам - нямат.
Моля за идеи.

# 439
  • София
  • Мнения: 248
На Женският пазар в горната му част има няколко магазинчета за консерви, кутии и буркани. Другият вариант е за магазинчето на ъгъла на "Ботев" и "Чипровци" - имат и сайт.

# 440
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 708
Моля за съвет къде в София мога да намеря капачки фи 48 мм?
Не са много популярни и където и да питам - нямат.
Моля за идеи.

Ако не откриете в посочените места, можете да поръчате от тук:
https://burkani.eu/kapachki/121-238-kapachka-f-48-zlatista.html#/31-kapachka-broj

# 441
  • Мнения: 2 993
Благодаря ви , момичета!

В стайта, посочен от Майндстрийм, няма фи48 и реших да ги поръчам от буркани.еу
Обиколих всички магазинчета за капачки по пазара на Красно село. Та еших да не рискувам.
Зависи какво ще пристигне от бурканите. Може пак да ми се наложи да обикалям.
( Взела съм си едни по-специфични шишета и са с такива капачки)

# 442
  • Countryside
  • Мнения: 11 645
Някой ако може да ми помогне къде в София се вади свидетелстяо за съдимост и за колко време става?

Вадила съм преди години по спомен се ходеше в съдебната палата и ставаше веднага, дали и сега е така?

# 443
  • Мнения: 4 101
Вади се сега в суда на 5те кьошета. Лато влезете през глевния вход веднага в ляво има 2 гишета. Платете с карта ви препоръчвам. Стават веднага мисля. Поне моето за София беше така.

# 444
  • София
  • Мнения: 2 890
Веднага става, ако сте роден в София. Ако не сте - след 3 работни дни, прави се справка със съда в родния ви град. Ако ви трябва за чужбина и сте роден в София - на следващия ден, нужен е подпис на съдия. Ако е за чужбина и сте роден в друг град - пак до 3 работни дни.

# 445
  • Мнения: 36 093
Вади се сега в суда на 5те кьошета. Лато влезете през глевния вход веднага в ляво има 2 гишета. Платете с карта ви препоръчвам. Стават веднага мисля. Поне моето за София беше така.

+1

вадих миналата седмица на място, после ми казаха, че може и онлайн, но не съм се интересувала как

# 446
  • София
  • Мнения: 6 727
За онлайн трябва да имате електронен подпис.

# 447
  • София
  • Мнения: 4 732
На Женският пазар в горната му част има няколко магазинчета за консерви, кутии и буркани. Другият вариант е за магазинчето на ъгъла на "Ботев" и "Чипровци" - имат и сайт.
Имам въпрос свързан с Женския пазар
Продават ли хуабв кашкавал и сирене?

# 448
  • София
  • Мнения: 2 890
Доколкото знам млечни магазини има там на Ракево и Вършец. Ние купуваме основно от Ракево млечните продукти вкъщи, харесваме саламуреното сирене за 9.50 лв/кг и отлежалия кашкавал за 12 лв/кг.

# 449
  • София
  • Мнения: 248
Има и фирмен магазин на "Елби". Честно казано, ако искаш разнообразие от кашкавал и сирене, тогава по-добра спирка би била пазара "Димитър Петков". В горната му част, между Тодор Александров и Пиротска, цялата отсечка е в магазини само за сирене кашкавал и месо.

Общи условия

Активация на акаунт