Част от своето сърце, ще държим през Август в нашите ръце! Тема 7

  • 116 143
  • 784
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 733
Хайде, да се отчета и аз от днес. Девойката още е седалищно разположена, добре е, измериха я 2400гр в 32+5, т.е. продължава да си върви седмица и половина напред. Кръвоток, плацента и шийка са добре. Тонове ще почна след 2 седмици, понеже днес я гледаха обстойно и няма смисъл по-рано.

Иначе за ФМ, ходя при лекар, който си е такъв специалист и всеки преглед ми е обстоен, просто ме викна в периода, когато се прави 3та ФМ и ме прегледа.

При мен жегите се отразяват основно на мен, трудно ми е спането и следобедите. Иначе бебето си е нормално активно, както и преди. Както каза loewin, и при мен като напече леко слънцето корема и се почват яко удари Simple Smile

ЛЛ не съм избрала. Разбрах за 1 педиатър, който ни е съвсем близко, но не съм ходила при него. Иначе разпитвам близки къде са записали децата си, в района е, но определено не ми е на пешеходно разстояние. Този въпрос и избора на болница и екип ще ги подхващам съвсем сериозно от другата седмица.

# 766
  • Мнения: 243
Здравейте момичета, аз се чувствам ужасно....пръхтя като кон, седя гола , потя се , краката ми се протриха, дебела съм, стриите започнаха да изкачат тук и там и на места на които не съм предполагала, че може да има....нищо не ми става вече, ходенето до магазина е цяло изпитание за духа и волята....мн време ми се струва че има още.... помрънках си, извинявайте ако съм ви натоварила, просто днес е от онези дни .....

# 767
  • Мнения: 35 110
Почти цяла седмица стоя в леглото... Такова лежане не е било. От няколко дни така съм се стреснала , че не смея да мръдна никъде. Трябва още седмица да устискам , с ми се струва цяла вечност. Утре съм на преглед и не знам дали няма да ме оставят в болницата. И на мен ми е жега , ям само плодове. Спя и нищо повече. Вечер чакам мъжът и детето да се приберат малко да ме разведрят. Майка ми идва през деня да не съм постоянно сама. ... Както го давах лежерно, така се панирах , че няма да стигна до финала..

# 768
  • Мнения: 1 593
Здравейте момичета, аз се чувствам ужасно....пръхтя като кон, седя гола , потя се , краката ми се протриха, дебела съм, стриите започнаха да изкачат тук и там и на места на които не съм предполагала, че може да има....нищо не ми става вече, ходенето до магазина е цяло изпитание за духа и волята....мн време ми се струва че има още.... помрънках си, извинявайте ако съм ви натоварила, просто днес е от онези дни .....
О милата, съжалявам. Малко остана  стискай зъби. Аз през живота си не съм пускала климатик, но от три дена не го спирам Joy

# 769
  • Мнения: 854
Peac, защо мислиш, че ще те оставят в болницата? Какви оплаквания имаш?

# 770
  • Мнения: 35 110
Peac, защо мислиш, че ще те оставят в болницата? Какви оплаквания имаш?
Защото е в друг град като начало. Отделно, мисля че тапата д започнала да пада.

# 771
  • София
  • Мнения: 39 761
Моля пуснете нова тема.

# 772
  • Мнения: 165
Ох, май всичкк си охкамд, пъшкаме, пръхтим. Аз утре влизам в 33 г.с., кмам чуството, че бебето за няколко дни рязко слезе надолу. Опитвам се всеки ден да правя разходки поне по час сутрин на хладно, но направо усещам как главата му се блъска в кокалите ми. Доста контракции имам, но не съм спирала да пия Магнерот от близо 2 месеца, явно така ще си я карам. Някой друг има ли със смъкнато бебе толкова рано? Първото раждане до последно ми беше високо корема.

# 773
  • Мнения: 788
Аз не мога да преценя дали е толкова ниско долу, направи ми впечетление на последните прегледи, че когато гледа главичката ехографа е насочен много ниско долу, но не знам дали това е нормално или се е смъкнало надолу.

# 774
  • Мнения: 139
Моето е много ниско долу, като си движи главата усещам неприятно чувство в шийката, така е от месец, имам доста контракции още от 6 месец. В момента съм в 34 г.с и 2 дни.
Ох, май всичкк си охкамд, пъшкаме, пръхтим. Аз утре влизам в 33 г.с., кмам чуството, че бебето за няколко дни рязко слезе надолу. Опитвам се всеки ден да правя разходки поне по час сутрин на хладно, но направо усещам как главата му се блъска в кокалите ми. Доста контракции имам, но не съм спирала да пия Магнерот от близо 2 месеца, явно така ще си я карам. Някой друг има ли със смъкнато бебе толкова рано? Първото раждане до последно ми беше високо корема.

# 775
  • Мнения: 1 889
Уфф аз пък моя синковец го усещам направо в ребрата ми .. чак ми спира въздуха понякога.
Относно количките аз си взех едно комплектче от 2 чаршафа и 1 завивка и отделно 2 протектора за матрак за количка.

# 776
  • Мнения: 620
Гледайте малко по-ведро на нещата. Всеки си има своите оплаквания, които са напълно нормални за този етап на бременността. Малко остана,насочила съм цялата си положителна енергия към бебчо и гледам да не мисля негативно. И на мен не ми е особено комфортно , но мисълта,че ще видя детенцето си скоро ме кара да забравя за всички неприятни болежки! 🥰💙💙💙

# 777
  • Мнения: 788
Гледайте малко по-ведро на нещата. Всеки си има своите оплаквания, които са напълно нормални за този етап на бременността. Малко остана,насочила съм цялата си положителна енергия към бебчо и гледам да не мисля негативно. И на мен не ми е особено комфортно , но мисълта,че ще видя детенцето си скоро ме кара да забравя за всички неприятни болежки! 🥰💙💙💙
Благородно ти завиждам. Колкото и да се опитвам да съм позитивна вече ми е толкова тежко, горещо, всичко ме боли, че нямам търпение да се роди бебето.

# 778
  • Мнения: 35 110
Разбира се, че гледаме положително.
Аз лично се страхувам, защото ми казаха, че трябва поне седмица да стои. Уж едро върви, но знам ли.. по- скоро това, че стоя сама през деня и не излизам ме сдухва. Не мога да изляза, защото едва ходя и всичко ме боли...

# 779
  • Мнения: 1 123
И на мен ми е тежко и не ми понасят жегите, а след като родиш ти става и още по-топло и потно.
Но пък имам лека бременност и реално не мога да се оплача.
Корема ми е по-високо от първата бременност. Бебето е заело позиция и усещам как иска да си извади ръчичката от мен 😀
Днес го видяхме, станал е шишко и беше забил носле в ръчичката си.

Общи условия

Активация на акаунт