Любители на котки - Тема 146

  • 28 946
  • 760
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 1 183


Ето още снимки, сладурката се казва Еви, на почти 4 месеца. Нямах намерение да взимаме коте, след като котаракът ни изчезна преди 2 години. Като я видях обаче още от бебе, беше любов от пръв поглед, въпреки че тогава приличаше на извънземно. От персийката на майка ми е.

# 691
  • Мнения: 3 732
Стария чаршаф е с дупка, а слагането на новия ще е когато стане в достатъчно черни косми.





# 692
  • Мнения: 21 337

Ушаките Joy

# 693
  • София
  • Мнения: 2 092
Mumzel, зелено човече,не мога да ви бъда полезна с нищо, не съм се сблъсквала с това чудо. Но искам да ви помоля да пишете, как открихте гиярдията? Какви са симптомите? Ще е полезно, ако се случи на някое коте (дано никога), все пак да се знае. Дано бързо се излекуват болните мацинки!

# 694
  • Мнения: 64
Mumzel, зелено човече,не мога да ви бъда полезна с нищо, не съм се сблъсквала с това чудо. Но искам да ви помоля да пишете, как открихте гиярдията? Какви са симптомите? Ще е полезно, ако се случи на някое коте (дано никога), все пак да се знае. Дано бързо се излекуват болните мацинки!

Диария, жълти и кървави изпражнения когато напредне заболяването, маукане при изхождане и отслабване на тегло. В началото мислех, че е от храна. Иначе е игрив, храни се, спи си. Всичко му е супер.  Никой не може да каже от къде я е хванал. Домашно коте е. Бих постнала снимки, ама така и не се научих да го правя, да го видите какъв Клечо е. Кожа и кокали стана. Докторката каза, че можело теоретично да се хване, ако някой от нас е влизал вкъщи с обувки отвън и той е облизал пода. И още каза, че месечното хапче против паразити не предпазва на 100 % от тази гадинка. Не пожелавам никому. Heart

# 695
  • София
  • Мнения: 2 092
Леле, звучи кошмарно! Бедничките мили, мекички, пухкави душички...

# 696
  • Мнения: 9 924
Какво може да е това? На един уличен котарак е. Обезпаразитявала съм го миналата седмица. Допълвам се, гледах си снимките, миналата седмица го е нямал това на гръбчето. Гледах снимки на гъбички, не ми прилича като че ли. Дали е възможно да се е бил и да е рана? Мъжки е и не е кастриран.

Последна редакция: пт, 17 юли 2020, 21:35 от noragami

# 697
  • Мнения: 385
Когато лежеше под климатика и реших да го завия, за да не настине случайно ми отвърна с този поглед 😂

# 698
  • на чист въздух
  • Мнения: 178
Ма нного мили и гальовни всички плюшки. Как само са се разложили иде ти да ги нагушкаш.
На болничните да се оправят бързо.

# 699
  • София
  • Мнения: 3 847
Момичета, вчера се прибрахме след 5 дни далече от Фифи. В началото беше леко объркана и търсеше напред, назад и плачеше най-вече, за да излезе на нейното най-любимо място - балкона. Но цяла вечер се гуши в нас и мърка. Разбира се хапа и се лигави. Явно сме й липсвали, голямо мъркане падна. Сега си е абсолютно същата и всички номера, които владее. Стана ми много смешно, защото приятелката, която идваше да я храни и разказва как първите 3 дни Фифи не й обръщала никакво внимание все едно я няма. Онзи ден обаче момичета дошло с приятеля си и Фифата катонпопнала да му мърка, да се лигави. Тя вика - аз й чистя тоалетната и слагам храна, а той получава мъркането и галкането.

# 700
# 701
  • София
  • Мнения: 3 538
"Мама иска да сменя чаршафи... ама ще почака. Първо ще си похъркотим и помъркотим!"





Навън е истински воден кошмар при нас ⛈🌧⚡☔
Само Блеки не се оплаква.

Последна редакция: сб, 18 юли 2020, 23:40 от AnyHr

# 702
  • Бургас
  • Мнения: 909
"Мама иска да сменя чаршафи... ама ще почака. Първо ще си похъркотим и помъркотим!"





Навън е истински воден кошмар при нас ⛈🌧⚡☔
Къде е това при вас, извинявай, че ние тук ще изпукаме от жега или си извън Бг 🤔😻

# 703
  • София
  • Мнения: 3 538
Герита, така ти завиждам за жегата. Искам си лятото и аз!

Скрит текст:
"При нас" е между София и Перник (ама то и на двете места е същото и t в 15 часа беше 16°)

# 704
  • София
  • Мнения: 13 298
Да, в София времето е все едно сме късна есен. Laughing И утре ще е същото.

В Била има намаление с тяхната карта на аксесоари за домашни любимци. Имаме си нови мишки.  Laughing 

Преслава вече е килограм и малко. Добре я храним! Наддала е 200 гр. откакто я приеха в клиниката.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт