ФЕВРУАРСКИ МАМИ 2005 - от Дядо Коледа чакат колет! - VІІ

  • 15 526
  • 276
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 674
Блазе ви в София - вече си имате сняг Close-mas: Дано и при нас /в Пловдив/за празниците поне да завали, че Коледа без сняг.... Sad

# 61
  • Мнения: 3 634
Иииии и тук валииии!!!!

Утре май ще дърпам шейна по някой баир  Confused

Дайте да ви кажа... от вчера вече официално съм в отпуск по майчинство. Къф кеф, а?

Добре дошли на mmoiri и slan4ogled и приятна бременност (каквото е останало де).

# 62
  • Мнения: 562
Здравейте мили мамчета!

Ей че гот е навън! Истинска Коледа  #Milti  Аз от утре вече ще си стоя в къщи и ще се вея по улиците когато времето позволява.
Добре дошла на слънчоглед и на Анайс също, че доста ни уплаши.
Само за ски и аз си мисля. Гледам състезания по Евроспорт, приятелите се обаждат от Банско. Та ние с мъж ми правим планове в началото на април да се разходим до там за един уикенд. Ако не за пистите поне да се поглезим с масажчета и спа процедурки. Flutter  Flutter
Купихте ли подаръчета? Аз вече ги опаковам и ги слагам под елхата  Close-mas:  Close-mas:

# 63
  • Мнения: 2 641
pola kakvo si kupila?

# 64
  • Мнения: 562
Цитат на: Anaise
pola kakvo si kupila?


Все хубави неща - гъзарски дрешки и боти за любимия и комплект бельо и ботуши за мойто мамче.   Gift  Close-mas:

# 65
  • Мнения: 2 274
Здравейте! Успешно начало на новата седмица... а знаете ли ,че в САЩ, май, считат за доносена бременност в 36- та г.с.!

# 66
  • Мнения: 238
Здравейте, сладурани!

По принцип и в България се счита че след 36 гс  е доносена бременност, така че наистина малко остана.

Леки последни дни на всички!

# 67
  • Мнения: 3 634
Тука е 37ма седмица след което се счита за доносено... И що време има до тогавааа...

А да ви кажа, една от финските мами за февруари вече си има бебче. Родено в 32+6 седмица, тежащо 1900 грама и нещо. Аз си викам, да избутам до 37 седмица па да вземе да излезе.

# 68
Цитат на: Мама от Финландия
Тука е 37ма седмица след което се счита за доносено... И що време има до тогавааа...

А да ви кажа, една от финските мами за февруари вече си има бебче. Родено в 32+6 седмица, тежащо 1900 грама и нещо. Аз си викам, да избутам до 37 седмица па да вземе да излезе.


Я по-добре не бързай толкова Wink След 36 седмица започват активно да се развиват белите дробове на бебчо и да се подготвя за излизането навън. От тази гледна точка, колкото по-близо до термина се роди, толкова белодробната зрялост е по-добра и няма опасност от дихателни проблеми.
Ще се дотъркаляме някак си до края Simple Smile

# 69
  • София
  • Мнения: 3 688
Аз съм чувала че ако влзенеш в 36та г.с. и бебето даде зор да излиза няма никой да го спира....
раждаш си го и това е!
Но е вярно и това че най-добре да си седи в коремчето докрая:)
А това ме кара да попитам кога ще стягате багажа за родилното?
Ние тия дни като ходим до Била и ще вземем да купим една малка разфасовка пампаерси да са ни готови поне те..Simple Smile

# 70
  • Мнения: 206
Как сте мами?
Днес се 4увствам много натежала и отпаднала..И все не6то ми се хапва newsm55 ...
Ве4е малко ни остава,наистина кога трябва да си стегнем багажа?

# 71
Здравейте мамчета как сте?Ние сме добре само малко ме боцка гърлото нещо да ми предложите?? Ние още си нямаме сняг в Пазарджик но се надявам скоро да звали и при нас Close-mas: Добре дошли и на новите мамчета  Stuck Out Tongue

# 72
  • Мнения: 3 634
Нашия багаж ще почна да го стягам към средата на януари... някъде около 35-36 седмица.

# 73
  • София
  • Мнения: 6 810
здравейтеее!
Аз мисля,че навсякъде бременността се счита за доносена при 36 навършени седмици,когато си влязъл в 37ма.
И нашия багаж ще го стягаме средата на януари,като вляза в 9тия,сега ми се струва раничко за това!
Ама как ме е домързялоооо,от онзи ден не съм си показала носа навън!Добре,че тази вечер сме на РД на кумата ни!
Поздрави на всички мами!

# 74
Здравейте мами,
ние с бебка сме добре,само дето нямахме нет за няколко дена и ни беше много скучно.В събота с татито понакупихме някои дрешки-комплект за изписване,одеалце и др.,но има доста неща още за купуване.
Анайсе и аз пия магнезий за контракциите,матерна и минах един курс с глобули полижинакс -но нещо не съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт