Проучване на зодиите тук

  • 7 035
  • 258
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Ще си кажа само след изказано предположение Whistling

ОК
Ами предположението ми е, че като цяло Водните /защото са чувствителни и съпричастни/ и Огнените /защото са импулсивни и действени/ зодии ще преобладават тук. Тоест това са Рак, Скорпион, Риби, Лъв, Стрелец и Овен. Земните и Въздушните смятам, че ще са по-малко. Това е. Устройва ли те предварителната ми хипотеза?  Wink

# 16
  • Мнения: 326
Скорпион!  box

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Аз също много се интересувам от астрология и ми стана любопитно какви са тези хипотези.  Laughing Би ли споделила или предпочиташ да ги запазиш за себе си?  Rolling Eyes

Вече споделих, щом има интерес към тях.
На мен пък ще ми е интересно, освен да видя обективно какво е разпределението по зодии тук, да разбера и вашите хипотези, ако имате такива.

Благодаря, че гласувате!!!   bouquet

# 18
# 19
  • Мнения: 6 390
Ще си кажа само след изказано предположение Whistling

ОК
Ами предположението ми е, че като цяло Водните /защото са чувствителни и съпричастни/ и Огнените /защото са импулсивни и действени/ зодии ще преобладават тук. Тоест това са Рак, Скорпион, Риби, Лъв, Стрелец и Овен. Земните и Въздушните смятам, че ще са по-малко. Това е. Устройва ли те предварителната ми хипотеза?  Wink
newsm78 аз не разбирам защо мислиш че земните и въздушните ТУК ще са по малко  newsm78

# 20
  • Мнения: 656
Скорпион Peace

# 21
# 22
  • София
  • Мнения: 551
Козирог

# 23
  • Мнения: 959
Рак с асцендент Рак.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
аз не разбирам защо мислиш че земните и въздушните ТУК ще са по малко

ами точно затова - защото това е клуб, в който се ценят качества като емпатия, емоционалност, чувствителност, активност,  инициативност /много характерни именно за водните и огнените зодиакални знаци/, а не толкова такива като практичност, уравновесеност, нестандартно мислене и оригиналност /по-характерни за земните и въздушните знаци/.

Или може би бъркам?!? Това са просто догадки. Хипотези. Мои. НЕ са теории. Отворена съм към всякакви идеи и мнения!  Hug

# 25
  • Мнения: 6 390
Ето я темата за зодиите с анкета - 17 стр.  Crazy
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=91379.0


1. място Близнаци - въздух
2. място Телец  bowuu - земя
3. място Скорпион - вода
4. място Дева - земя
-------
Следват
5. Рак - вода
6. Лъв - огън ....... и тн.
 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Интересно ми е според твоята хипотеза защо земните и въздушните ще са по малко в този форум

# 26
  • Мнения: 6 390
Или може би бъркам?!? Това са просто догадки. Хипотези. Мои. НЕ са теории. Отворена съм към всякакви идеи и мнения!  Hug
Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
според анкетата от Май 2006 се бъркаш  Wink
Земните не са за подценяване със своята практичност  Wink Mr. Green

а онази тема още е отворена, и можете и там да гласувате ако още не сте  Wink Grinning

# 27
  • София
  • Мнения: 1 368
Дадох своя глас , аз съм РАК.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
 Embarassed
Мила Ели, ако бях видяла тази тема в Клюкарника, нямаше да я пускам тук... Сори!  Rolling Eyes
Отговорих вече на въпроса ти - виж предния ми постинг!  Hug

# 29
  • Мнения: 601
  Опция 7

Общи условия

Активация на акаунт