Как тренирам - 25

  • 35 649
  • 796
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 140
Браво страхотен резултат!!! Поздравления, усилията си заслужават!

# 196
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 474
Уау, браво, Нона, страхотна промяна! Супер мотивиращо да продължаваш в същия дух Simple Smile
Колко кг-ма разлика имаш между двете снимки! Изчистването е мнооого добро!

Аз два дни се отдадох на активна почивка. Много добре се чувствам.

# 197
  • Мнения: 1 930
Наоми, от септември 2019 год., като имам пауза от 3-4 месеца покрай пандемията. Тогава тренирах вкъщи.
Моля, коригирай цитирането на поста ми.

# 198
  • Мнения: 199
Здравейте! Извинявам се, че така нахлувам в темата , но за да не правя нова реших да използвам тази да ви задам един въпрос. С каква скорост и на какъв наклон тичате на пътеката във фитнеса?

# 199
  • Мнения: 10 012
MimChoo, следи си пулса, и стой в кардио зоната. Все тая кой с колко тича и с какъв наклон.

# 200
  • Мнения: 1 930
Ани, с точност не мога да кажа, понеже не следя стриктно килограмите си, но не повече от 3-4 кг мисля.
Момичета в краката сякаш най- голяма промяна видях, като смъкнах кг и увеличих повторения. Може и да си въобразявам, незнам....

Последна редакция: нд, 19 юли 2020, 21:48 от Nona M.

# 201
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Моят пулс го държа около 155-160.Днес кардио един час, ако остане време корем.Довечера у нас горна част.

# 202
  • Мнения: 1 290
Привет Сиска!
В събота се разходихме с децата до Райското пръскало. Останах много доволна от себе си. Преходът съвсем не беше за подценяване, но физическото ми състояние го понесе супер леко. Даже мускулна треска нямам, освен на хипфлексорите.

Ани, нещо ето такова ми харесва примерно. https://www.facebook.com/International.Federation.Body.Building. … amp;__tn__=EEHH-R
Като цяло имам малко по различни предпочитания, но рядко жена над 170 може да се впише. Височината има значение. Тази мацка на снимката ми допада, че хем има мускули, хем носи женското в себе си, че някои състезателки го губат по пътя.

# 203
  • Мнения: 10 012
С пулса правя различни неща- понякога нарочно го държа под 150,  друг път 150-160 (нормал), темпото ми е 170, на интервали и спринтове 180.

На госпожицата бикини фитнес и виждам ребрата. Ако това може да се избегне, ще е идеално.

На мен грозно ми изхвръкват пък тазовите кости. Влизат първи, аз пристигам след тях. Laughing

# 204
  • Мнения: 9 709
Аз отварям просто някакъв профил във ФБ. Конкретна госпожица не видях за съжаление.

# 205
  • Мнения: 1 546
Много съм доволна, че вчера успях да видя Nona 😊 Нямах възможност да пиша, но сега няма да пропусна - браво, момиче, страхотно постижение и чудесна форма ❤ Извадила си наяве хубавите си природни дадености и изглеждаш прекрасно!

Аз съм във ваканция тези дни и тренирам само дълги разходки, ядене и пиене 🤪 Пълното откъсване от обичайното ежедневие е истинско презареждане за тялото и душата. Ще видим как ще се върна, но сега нищо не може да застане между мен и уханните кроасани сутрин, сладоледа през деня, сиренето и виното вечер 😂

# 206
  • Мнения: 1 930
Благодаря Ви момичета, много сте мили!
Вчера се записах с тренировка за гръб и бицепс, направо се чудя как след плажа успях да отида. Добре се получи.
4 упражнения за гръб
1 за трапец
3 за бицепс
1 за корем 5-6 серии
Vetrena, наслади се на почивката Simple Smile

# 207
  • Мнения: 2 730
Ани, с точност не мога да кажа, понеже не следя стриктно килограмите си, но не повече от 3-4 кг мисля.
Момичета в краката сякаш най- голяма промяна видях, като смъкнах кг и увеличих повторения. Може и да си въобразявам, незнам....
От колко на колко увеличи повторенията и съответно на колко намали килограмите. И на мен баджяка ми е проблем, забелязала съм, че много се повлиява от храната. И сега като тренирам и не спазвам много режим са ми доста обемни и не се харесвам

# 208
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 474
Аз отварям просто някакъв профил във ФБ. Конкретна госпожица не видях за съжаление.
Eто я, не знам защо не ти се отваря нейната снимка Simple Smile

Много е готина, но ребрата и мен не ми допадат, но може би така изглеждат от позирането.

Пънк, права си за височината, даже е от голямо значение Simple Smile Пожелавам ти да не спираш да преследваш целта си и да успееш да я постигнеш Simple Smile

Нона, беше ми ясно, че няма да со много кг-те, но ремодулирането на тялото, което си направила е прекрасно, още веднъж Давай смело все така Simple Smile

Аз днес влизам отново в седмичния ритъм на 5 поредни тренировки. Почвам с гръб. Трудна тренировка ще е, защото съм спала само 4часа, но се надявам да имам сили да я изкарам докрай Simple Smile

# 209
  • Бостън
  • Мнения: 13 505
Ани, нещо ето такова ми харесва примерно. https://www.facebook.com/International.Federation.Body.Building. … amp;__tn__=EEHH-R
Като цяло имам малко по различни предпочитания, но рядко жена над 170 може да се впише. Височината има значение. Тази мацка на снимката ми допада, че хем има мускули, хем носи женското в себе си, че някои състезателки го губат по пътя.
Тази рускиня е 178 см. и да, когато не е изчистена за състезания ребрата и не са толкова очевидно изхвръкнали. До структура е често, моите са такива че дори когато имам 10 кг излишни от талията надолу пак си "стърчат"




Последна редакция: пн, 20 юли 2020, 19:26 от Agent Provocateur

Общи условия

Активация на акаунт