Как тренирам - 25

  • 35 631
  • 796
  •   1
Отговори
# 720
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 450
В неделя почивах. Вчера 4 упражнения за глутеус и 8 за гръб.

Ани, това ми звучи страшно много. Колко време ти отнема тази тренировка?

Днес правих гръб и рамо - 4 упражнения за гръб (двете в суперсерия), 3 за рамо, 1 суперсерия за корем от две упражнения. 20 минути кардио и едва успях да се събера в 80-те минути, които мога да си позволя сутрин.
Точно 80мин и на мен. Само, че аз нямам никакво кардио. Загрявам с вработваща серия с малки кг-ми и после правя 3 работни серии. 4те упр.за глутеус ми отнемат точно 20-25мин /при теб това е гардио/ Останалите 55-60мин са ми за гръб, като от тези 8упр. имам 2 за задно рамо, които са в суперсерия с 2 за долна част на гърба. Като цяло почти нямам тренировка над 80мин. Много, ама много рядко, ако съм решиля да правя пирамида и гигантски серии, тогава стигам до 90мин.
Всъщност ти също имаш 8 упражнения за горна част, но на мястото на твоето кардио, аз имам долна 😘😘😘 Така, че твоята тренировка хич не е малка Simple Smile
Чакам с нетърпение да споделиш бъдещите планове на Белчо за теб Simple Smile

# 721
  • Мнения: 1 543
Точно 80мин и на мен.
.........................................
Всъщност ти също имаш 8 упражнения за горна част, но на мястото на твоето кардио, аз имам долна 😘😘😘 Така, че твоята тренировка хич не е малка Simple Smile
Чакам с нетърпение да споделиш бъдещите планове на Белчо за теб Simple Smile

Хм, така е, права си, Ани!
Бъдещите планове на Белчо за мен претърпяха обрат, след като му казах, че миналия месец беше пълен провал и имам да оправям поражения. Затова си промени идеите и ми даде повечко кардио, а силовите упражнения са по 6  плюс 2 за корем. В четвъртък сутринта за първи път ще ходя на табата, надявам се да се справя. Най-много ме притеснява скорострелното повишаване на пулса. Но пък толкова отдавна искам да опитам табата и този път се престраших. Правила съм разни по 15-20 мин. вкъщи, но в залата, и то 60-минутна тренировка, е друга работа.

# 722
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 450
Ооа, Ветрена, сигурна ще съм, че ще ти хареса. Аз съм голям фен на Табатата, много ми е зареждаща и ме тонизира страхотно.
В събота ходих на Бодипъмп - нещо като табата, ама с тежести. Размазах се, много ми хареса.

# 723
  • Мнения: 1 221
Момичета ето тук качих книгата конвертирах я в пдф формат за по лесно четене
https://dox.abv.bg/download?id=b51ce5e045#

# 724
  • Мнения: 1 221
Тренировката ми от днес цяло тяло
1. Два степера един върху друг  - степ  ъп 15 на крак 4 серии
2. Напади дъмбели 4 кг 15 повторения 4 серии
3. Хип тръст -12.5 12-13 повторения 4 серии
4. Набиранки на машина 54  3 серии 10 повторения
5. Кофички 3 серии 54 кг машина
6. Рамо - раменни преси 4 кг дъмбели

Последна редакция: вт, 20 окт 2020, 21:49 от Bria

# 725
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 450
Бриа, може да добавиш по още едно упражнение за долна и горна част. За долна виждам много добре двата степа успоредно раздалечени и спускаш надолу пудовка или дъмбел. А за горната част още едно упражнение за долна част на гърба - примерно екстензии или дърпане на скрепеца.

Вчера правих 60мин долна част предимно глутеус +15мин корем. Мислех, че като не съм правила две седмици корем ще имам МТ, ама не Simple Smile Напоследък няма никакви шансове да го стресирам, явно добре го държа при другите упражнения и си работи постоянно.

# 726
  • Мнения: 1 221

ani_d
,винаги може и още, но след работен ден някак нямам енергияи почва едно мърморене просто сили нямам.
Тренирам и аз със треньор.

# 727
  • Мнения: 1 221
Тренировката от днес малко по интензивна беше 😈🤷♀
1 Hand walking 3 серии по 12 повторения / вървя на длани падам и на мускули се повдигам после пак на длани се връщам и изправям/
2 клекове 15 повторения 3 серии
3 Суинг с 8 кг
4 бутане нагоре с гири 2. 4 кг
5 лицеви опори 3 .10 - повторения
6 колело 20 мин

# 728
  • Мнения: 1 907
Добро утро, момичета!
Записвам се от фитнеса, гръб и бицепс за днес.
После ще махна снимката.

Последна редакция: сб, 24 окт 2020, 20:00 от Nona M.

# 729
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 450
Как сте, момичета?? Здрави ли сте?
Покрай мен доста хора се разболяха и ми е много смотано напоследък. Намалих тренировките на 4 пъти седмично. Успявам да почивам повече и се чувствам добре. На тренировката в петък обаче прекалих с тягата и клековете и втори ден усещам напрежение в кръста. Натоварила съм го доста и май ще се наложи няколко дни почивка. Мажа се с един крем и ми е добре с него, но след няколко часа болката се връща. Sad

# 730
  • Мнения: 10 011
Привет!

Аз съм здрава, тренирам си с моя сплит, само променям тежест/повторения според зависи, и реда на упражненията. 5 силови и отделно кардио.

Тренирам с леки тежести, защото затвориха фитнесите,  и няма да ги отворят скоро, но не ми пречи. И с тях става идеална тренировка за моите нужди.
Поддържам мускулатура, повече мускул не искам.

Ани, бързо възстановяване ти желая.

# 731
  • София
  • Мнения: 11 987
И аз се разболях.
Ще тренирам скоро

# 732
  • Мнения: 447
Здравейте, аз съм здрава но почти не остана човек от колектива да не е бил с ковид(всички добре засега) Правят ни тестове на всеки две седмици. Иначе си тренирам нормално,радвам се че си имаме домашен добре оборудван фитнес.

# 733
  • Бургас
  • Мнения: 2 057
Аз пък съм далеч от вкъщи. Няма фитнес наоколо, гледам да вървя /бягам на една пътека по 1 час/ден и отделво лицеви, коремни, клекове... Колкото да не е без хич. Липсва ми мотивация, честно казано. Пък може и мързел да е Sad

# 734
  • Мнения: 9 697
Ние пак сме в локдаун. Нови четири седмици поне. Фитнесите затварят в сряда.

Общи условия

Активация на акаунт