Как тренирам - 25

  • 35 615
  • 796
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 267
И аз искам кардио днес, но един пич на едната пътека кашля като луд. И сега карам велоаргометър в двора на фитнеса.

# 46
  • Мнения: 2 596
Момичета вчера пробвах тягата със събрани пръсти, която обсъждахте по напред. Позволих си да я направя с леки дъмбели, за да не стане някой сакатлък. Доста неестествено ми се стори като движение, за това и направих само една серия и се отказах. Някоя от вас има ли я като рутина в упражненията и вижда ли ползите от нея 🤔

Вчера тренирах квадрицепс и дупе, днес съм на рамо, трицепс и корем.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 439
Lust, и аз я пробвах . Не ми хареса. През цялото време ми се струваше, че се кривя. Трябва някой да ме наблюдава.

# 48
  • Мнения: 1 893
Привет момичета. Днес гръб, бицепс и трицепс.

Последна редакция: сб, 20 юни 2020, 14:55 от Nona M.

# 49
  • Мнения: 3 267
Nona, крака правиш ли? Иначе нагоре си много яка. В крайна сметка направих доста прилична тренировка-планк, напъди, предно и задно бедро на машина, коремни преси 5 серии по 20 от лежанката. 20 минути велоаргометър и 15 минути пътека.

# 50
  • Мнения: 1 893
Nona, крака правиш ли? Иначе нагоре си много яка. В крайна сметка направих доста прилична тренировка-планк, напъди, предно и задно бедро на машина, коремни преси 5 серии по 20 от лежанката. 20 минути велоаргометър и 15 минути пътека.
Благодаря! О, да правя. Долната част ми е по- проблемна от горната.

# 51
  • Мнения: 812
Nona,чудесна форма, поздравления!
Долната част и за мен е по -трудна за оформяне,но виждам прогрес откакто включих бъл.клек към всяка тренировка.Никак не обичам това упражнение,но дава невероятни резултати.

# 52
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Аз най-добра форма на краката имах със следните упражнения:
Сиси клек редуван с Glute kick back
лег преса с три различни позиции на стъпалата-3 х8-12 повторения с 75 кг.-100 кг.
клек с лост с 20 кг.
клекове на смит машина
напади и отпади с бг торба
бг клек
Стан Събев имаше едно много интересно видео, в което разбиваше мита, че жените с едри бедра трябва да правят много повторения с малка тежест. Точно така ме тренираше и моя треньор, който е културист от старата школа/57 годишен е вече/. Само, ако можеше и устата да затворя навреме грешка нямаше да имам.
От три дни пия една добавка, която супер добре ми действа-Fat loss energizing Selected by models

Тренировката с моята хубавица мина добре, но тя е изпълнителна, но много срамежлива, а се опитва да го играе "отворена". Мисли си, че всички ни гледат, а това изобщо не отговаря на истината, като й казах, че повечето ги познавам от 25 години и никой няма интерес към нас се успокои, после някакви глупаци ни свирнаха и тя половин час се чуди коя от двете ни са гледали, успокоих я, че не са зяпали мен.

# 53
  • Мнения: 10 010
Сиска, а 20кг не е ли именно малка тежест?
Защото моите тренировки с по 250 различни клека ги броя за такива.
Лост между 17-25кг
Гоблет с 12кг, но ще го вдигам.

# 54
  • Мнения: 2 726
Как го правите сиси клека, намерих няколко варианта, не ми е познат този клек и ми изглежда труден
https://www.youtube.com/watch?v=mZ3WBhUozDc
или на такъв уред
http://titan-fitness.com/uploads/products/db67dc122622b9415147ce5086a7443d.png
 какъвто няма в залата, която посещавам.

А бълг.клек и мен много ме мъчи, но са ми казвали, че имало голяма полза от него, изпълнявам го без тежести за сега и едва 15 повторения

# 55
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 440
Аз също клякам с 20-25кг. Правя различни позиции на краката, но не съм броила колко са общо клековете. На легналата лег преса правя със 60кг, а на седналата с 40-50. Пазя си коленете, че с тези две операции не искам изненади. Най-после стигнах до страничното бедро, което от много време целя и съм повече от доволна

# 56
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Сиска, а 20кг не е ли именно малка тежест?
Защото моите тренировки с по 250 различни клека ги броя за такива.

Малко е, аз говорех принципно.
Аз говорех принципно какво казват специалистите.Моите тренировки са вяли или не са пример за нищо.

# 57
  • Мнения: 1 536
Как го правите сиси клека, намерих няколко варианта, не ми е познат този клек и ми изглежда труден
https://www.youtube.com/watch?v=mZ3WBhUozDc
или на такъв уред
http://titan-fitness.com/uploads/products/db67dc122622b9415147ce5086a7443d.png
 какъвто няма в залата, която посещавам.

А бълг.клек и мен много ме мъчи, но са ми казвали, че имало голяма полза от него, изпълнявам го без тежести за сега и едва 15 повторения

Интересно е, че има два начина за изпълнение на сиси клек, като лично за мен това са си два различни клека, на които по незнайна причина са им лепнали еднакво име Grinning
Виж само колко различно е изпълнението във видеото и това, което ще се получи на специализирания уред.
Аз го правя по втория начин, защото първият ми се вижда убийствен за коленете и глезените. На такова мнение е и моят инструктор - директно ми каза никога да не правя "този ужас" с коленете напред.
В нашата зала нямаме уред за сиси клек, затова го правя на долен скрипец. Ето така:
https://bg.plantip.com/fitness-exercise/%D1%81%D0%B8%D1%81%D0%B8 … cable-sissy-squat

# 58
  • Мнения: 2 596
За сиси клека в нашата зала има уред. За 3 години там съм го използвала точно веднъж в началото, защото ми беше любопитно. Хич не се чувствам сигурна. Имам чувството че ще се катурна 😅

Българския клек ми е най-голямото предизвикателство от всички. С много уговорки го започвам, и равновесието ми там е доста зле. Признавам, че когато ме мързи го пропускам 🤫

Ани страхотна си. Поствай по-честичко снимки да ме комплексираш, че да вляза във форма и аз най-после. Днес за сефте сложих къси панталонки това лято и като излизах от съблекалнята се гледам в огледалото и си мисля "боже колко са ми мазнички бедрата" Но пък от корема съм си почти доволна не го искам много hard core целя се само към 11 line. 😄😄
Има още какво да се желае и от него. По-нататък може да постна още една преди/след снимка ☺️
по време на карантината
Скрит текст:
2 седмици след като започнах фитнеса отново
Скрит текст:

# 59
  • Мнения: 3 267
Ani_d, супер тяло имаш. Lust, точно ти ме стимулираш. Как го постигна това за две седмици?

Общи условия

Активация на акаунт