Един режим аз знам - този на Дюкан - 286

  • 56 173
  • 436
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 2 475
А на каква възраст си?
Да, ще започвам! Утре вземам заплата и отивам да пазарувам. Не ми става нищо от миналата зима, якето не мога да закопчея.
Овесени трици всяка сутрин и вода, много вода. Имам за смъкване 15 килограма!

# 316
  • Мнения: 226
На 56.Аз си поставям краткосрочни цели,за сега е да видя двуцифренно число.Водата е много,много важна.Колкото повече,толкова  по-добре.Успех!

# 317
  • Мнения: 2 475
Тук съм, карам 5 дни на протеини и 5 протеини и зеленчуци. Засега нямам прегрешения, но вече нямам търпение да хапна зеленчуци. Не съм се теглила още, но и аз имам над 10 килограма за сваляне.

# 318
  • Мнения: 252
Здравейте! Тази година бях свалила за два месеца и половина 9 кг. с Дюкан, от които върнах 7 през топлите месеци с безотговорно плюскане и пиене на бира. Сега отново от петнайсет дни спазвам диетата, свалих 4 килограма. Редувам 5:5. В момента съм 73 кг. Трябва да махна 13. Успех на всички!

# 319
  • Мнения: 226
Мен ме нямаше извесно време,но си спазвам режима.До тук за 20 дни-7 кг.Доволна съм,надявам се да продължат да падат.И аз ги редувам 5 на 5,тегля се след П дни,защото на ПЗ  в най-добрия случай задържам,а понякога и качвам по малко.Успех дами!

# 320
  • Мнения: 16
Привет и от мен, направих 6 ударни дни протеини, от днес вече съм на ПЗ. Не съм решила как ще ги редувам 1/1 или 5/5...имам много за сваляне около 20 кг. От ударния период за 6 дни свалих 1 кг, но аз съм с Хашимото и съм на 40г, така, че не очаквам чудеса и знам, че ще ми отнеме доста време да сваля килограмите. За сега се чувствам добре, от време на време ми е трудно да се одържам, но засега успявам. Днес е първи ден на ПЗ и е пиршество. Смелих месо за кюфтета , чукнах едно яйце, добавих малко лук и кисело мляко със сода бикарбонат. Изпекох кюфтенцата в еърфраер. Изпекох 2 патладжана, обелих ги и ги оставих да се отцедят, добавих 2 лъжици скир и малко чесън, сол...стана като кьопоолу мммм ...мазах на кюфтенцата и хапнах много добре. Направих си крем от сварена тиква, мляко, протеин ванилия, канела и еритритол и желатин. Абе днес е празник Simple Smile Осъзнавам, че може да пиша това писмо до себе си, тъй като няма активност в групата. Много ще се радвам, ако има някой тук и се включи, да си помагаме, споделяме и подкрепяме.

# 321
  • Мнения: 2 475
Тук съм, само че съм с ковид от няколко дни и не съм на диета.

# 322
  • Мнения: 16
Тук съм, само че съм с ковид от няколко дни и не съм на диета.

Пожелавам бързо оздравяване!

# 323
  • Мнения: 226
И аз все още съм тук.И съм много доволна за сега.За месец и половина -10 кг.Има още много,но  се надявам малко по малко да ги смъкна.За сега нямам прегрешения,ще видим как ще е по празниците...

# 324
  • Мнения: 16
И аз все още съм тук.И съм много доволна за сега.За месец и половина -10 кг.Има още много,но  се надявам малко по малко да ги смъкна.За сега нямам прегрешения,ще видим как ще е по празниците...

Оооо супер звучи, браво! И аз си мислих, че сме ентусиасти точно по празниците да се захванем с диета, но то никога няма подходящ момент....тия дни си правя хляб от триците и сутрин и следобед хапвам сандвич с шунка или си правя разядка от лъжица извара и лъжица скир с шарена сол кисела краставичка мммм. Тия дни мисля да си купя ширатаки ориз и паста и да си направя сърми, паста и т.н. днес беше ПЗ и приготвих печени тиквички с кисело мляко, чесън, копър...стана супер. Изядох и един шоколадов протеинов пудинг без захар от лидл, дали е режимен? Иначе за 12 дни съм -2.5 кг

# 325
  • Мнения: 226
На мен тези сладки протеинови изкушения в лидъл нещо не ми вдъхват доверие и ги избягвам.Използвам само плодовия скир,като  добавям по лъжичка -две към обезмаслено кис мляко.Опитвам се да съм супер стриктна,защото съм 50+,с хашимото и инсулинова резистентност и всико е доста по трудно.От днес съм на ПЗ и ще си готвя пиле със зеле,надявам се да се получи.По каква рецепта правиш хляба?

# 326
  • Мнения: 16
На мен тези сладки протеинови изкушения в лидъл нещо не ми вдъхват доверие и ги избягвам.Използвам само плодовия скир,като  добавям по лъжичка -две към обезмаслено кис мляко.Опитвам се да съм супер стриктна,защото съм 50+,с хашимото и инсулинова резистентност и всико е доста по трудно.От днес съм на ПЗ и ще си готвя пиле със зеле,надявам се да се получи.По каква рецепта правиш хляба?
Пека във форма за кекс, както е по рецепта. Всеки път добавям я чубрица, я шарена сол, различни подправки. Като изпека режа на филийки и изпичам самите филийки в голяма тава във фурната, стават като сухарчета. Оставям ги да изстинат, прибирам ги в плик и ги оставям в хладилника. Всеки ден хапвам по 4-5 филийки. Вадя от хладилника слагам в тостера да се стоплят и са супер. Не усещам липсата на хляб. Правя си различни разядки за мазане и хапвам в ПЗ дните. В П дните само хляб с някаква шунка, може и скир с шарена сол, кисела краставичка и шунка....абе аз доста си угаждам с разрешените продукти. Тия дни хапвах ширатаки с гъби и чери доматки...



# 327
  • Мнения: 325
Здравейте, време е и аз да се включа във Вашите редички, че едни -10килца са ми в повече!
Започнах от 1.01.2023г удърно.
Мисля, че ще се справя, понеже от години хапвам само месце и малко салатка-“викат ми вечната диета”.
Проблемът ми обаче е -винцето🤭
Сега го спрях и ще видим , ако не ми се получат нещата, значи трябва да направя изследвания.
Давам си срок 2 месеца и си стискам палци да е успешно🤞

# 328
  • Мнения: 1 847
klukarkata   аз не съм спирала алкохола т.е пия бира/вино без да прекалявам, слабея си, но може би има значение че съм на 5 Протеин/ 3дена протеин+зеленчук и нямам много за сваляне.

# 329
  • Мнения: 325
Ами при мен винцето е наистина вповече, 3 чашки вечер-всяка вечер. И като знам, че ям само яйца, печено месо и една шепичка бейби салатка или 1/2 авокадо на ден, ми остава да обвиня виното или здравословен проблем.Тестени и сладки неща не съм и помирисвала от векове, а зеленчуците и плодовете ми се отразяват доста зле на стомаха.
Днес си пуснах пакет изследвания и ще видим какво ще покажат.

Общи условия

Активация на акаунт