Един режим аз знам - този на Дюкан - 286

  • 56 042
  • 435
  •   2
Отговори
# 330
  • Мнения: 89
Дали става по време на кърмене да спазвам тази диета?

# 331
  • Мнения: 1 847
Дали става по време на кърмене да спазвам тази диета?

да, има олекотен вариант

# 332
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
Привет дюканки. Включвам се и аз сред вас. През последните 15г три пъти съм следвала режима (след двете раждания и преди две години). Сгеа съм отново тук с цел 8кг. Започнах миналата седмица и уж съм запозната добре с режима, но и аз не знам защо започнах не много добре. Първо, вместо овесени трици си взех пшеничени, абсолютбо убедена, че това са моите трици. Ще ходя сега да купувам овесени. Освен това, пак поради някаква си моя интерпретация, реших, че триците са по 4 лъжици на ден, а не три. Ами стореното, сторено, започвам от днес да следвам стриктно всичко и се надявам резултатите да са скоро на лице.

# 333
  • Мнения: 7
Здравейте , на 30 г. съм , преди година родих , стигнах 84 кг , сега съм 64кг, целта ми е да съм 56-57кг, 164 см, днес е втори ден от първата фаза , колко дни , според вас , да спазвам фаза 1. Благодаря !

# 334
  • Мнения: 89
Здравейте , на 30 г. съм , преди година родих , стигнах 84 кг , сега съм 64кг, целта ми е да съм 56-57кг, 164 см, днес е втори ден от първата фаза , колко дни , според вас , да спазвам фаза 1. Благодаря !
Започна ли с режима. Аз съм 66 и искам да стана 57. Мисля 6 дни 1 фаза и започвам от утре с закуска 2 яйца варени

# 335
  • Варна/Благоевград
  • Мнения: 423
Здравейте има ли някои ,които е на режима? Аз съм вече два месец и махнах 18 кг .

# 336
  • София
  • Мнения: 5 724
Браво. От колко килограма стартира, каква схема спазваш?

# 337
  • Мнения: 774
Браво Сисонка, страшна си, поздравления.
Аз все по-често се замислям за режима, тъй като с нищо друго не отслабвам, освен с Дюкан. Хич не ми се диетува, готви и мисли за храна, но не мога да си позволя да надебелея повече, умира ми се направо като се гледам, дрехите не ми стават и всички коментират колко съм напълняла. Cold Sweat

# 338
  • Мнения: 774
Няма грешка Дюки, минус 3 кг до сега и плосък корем.

# 339
  • Мнения: 7 113
Teriyaki, за колко време?

# 340
  • Мнения: 774
На 26ти април започнах, 4 дена 1ва фаза. Сега няма да се меря за известно време заради МЦ. Цел номер едно са ми 10кг.

Много съм зле с волята и дисциплината, но сега си обещах да ям редовно и да не изпадам в крайности.

Храната за следващите Протеинови дни са варени кюфтенца с овесени трици в тях, телешко варено, пушена риба, яйца и желенца и плодови кис. млекца за десерт.

# 341
  • Мнения: 313
Аз пак влизам в темата и режима. След 2ро раждане нещата с отслабването се закучиха, пробвах нисковъглехидратна, защото имах здравословни проблеми и месото не се препоръчваше, но сега съм Ок и обратно на Дюкан след 5 дни П. Сутрин просто не мога да ям, така че комбинирам с лек фаст-ям в 14.00 и последно в 20.30. Засега съм само -2кг, но съм преди МЦ, имам да бутам още 6.

# 342
  • София
  • Мнения: 5 724
Аз пак влизам в темата и режима. След 2ро раждане нещата с отслабването се закучиха, пробвах нисковъглехидратна, защото имах здравословни проблеми и месото не се препоръчваше, но сега съм Ок и обратно на Дюкан след 5 дни П. Сутрин просто не мога да ям, така че комбинирам с лек фаст-ям в 14.00 и последно в 20.30. Засега съм само -2кг, но съм преди МЦ, имам да бутам още 6.

Каква е тази нисковъглехидратна диета без месо?

# 343
  • Мнения: 313
Имам предвид, че на бившата диета само месо не е Ок.
Такава за след химиотерапия-без хляб, зърнени, червено месо и кой знае колко бяло месо.

# 344
  • Мнения: 12 770
Привет на всички! Записвам се в темата.
Спазвала съм Дюкан успешно. От  3 години пробвам да отслабна по други начини, с намаляване на калории, броя, пиша... Нищо налице. Сега бяхме на почивка, качила съм кило и това ме уби, защото достигнах най-високото си тегло евър. Явно съм Дюкански човек и по друг начин не става.
Трябват ми минус 10-12 кг.
Днес хапнах две яйца и пристигам с въпрос.
По-рано някъде бях чела за подправките и сега не мога да го намеря. Става дума за лимон, лук и чесън, зелените подправки са ми ясни. Идеята беше, че са допустими в първа фаза, но именно като подправки.
Все пак ми се ще да видя какво значи "като подправки": колко лук, колко чесън, колко лимон.
Някой дали знае?

Общи условия

Активация на акаунт