Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 79

  • 46 478
  • 800
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 410
Не никак не е сложно, отвори Орвитрела там има книжка с много подробна инструкция стъпка по стъпка чети и прави и всичко ще е на ред. Успех

Благодаря много,  от Вашия опит 36 часа преди процедурата оптимален вариант ли са  за поставяне на инжекцията?
Инжекцията си я поставяш точно тогава когато са ти казали. А щом става въпрос за инсиминация е по лесно, защото ако не се е спуксл фоликула можете да направите реинсиминация след 24 - 48 ч.. И така ще покриете по голям период от времевия прозорец за зачеване. Инжекцията с овитрил е много лесна за поставяне, не боли и само трябва да преодолееш  страха от това сам да си причиниш болка. Мен много ме беше страх, а сега си бия с затворени очи инжекциите.
Пожелавам Ви успех!

# 61
  • Мнения: X
Здравейте мили дами и приятелки в този форум. Мога ли да събера мнение за д-р Любомир Христов: първо за мен като специалист по Лапараскопия и за моя близка която ще си следи бременността в клиника Надежда след ЕТКО серклаж? Тя се замисля между Надежда и Токуда за серклажа. Благодаря ви много и простете, ако откланям темата.

# 62
  • Мнения: 19 690
Той не следи бременност.

# 63
  • Мнения: 346
Момичета от един период наблюдавам една доста тревожна тенденция. Надига се някаква вълна срещу болницата или определени лекари. Забелязвам го във фейсбук а и в други неща ?

Чудех се дали да коментирам. Като съм чакала за пункция или хистеро, на много лоши мнения за д-р Персенска се наслушах. Ама много. Главно че била груба (в комуникацията) и си карала по една и съща схема. Чудя се дали е много пряма и това се възприема за грубост или пък напоследък е бърнаутнала или пък хората са такива.
Познавам лично хора доволни от нея с дечица и ето тук също са прекрасни мненията - https://www.bg-mamma.com/?topic=1227551

Аз пък не познавам човек с по-мил глас от нейният, винаги ми вдъхва кураж и да, вярно, че не казва много, но винаги ми е отговаряла на въпросите и ми е обяснявала. Само на нея имам доверие, че ще ни доведе успешно до второ дете. Тя единствена вяда септума в матката ми и след хистеро и лапароскопия, имам успешен опит. Преди това 5 г. губихме време в друга много известна клиника, две стимулации и пет замразени трансфера без резултат. Сега започваме опити за второ дете, отново видя "нередности" и сраствания след секциото, отново минах на цветна снимка и хистероскопия. Не знам, за мен е безапелационен специалист, дано не се разочароваме.

# 64
  • Мнения: 2 396
Здравейте,
Моля, за цената на офис хистероскопията. Не успявам да я разчета от ценоразписа на първа страница.

# 65
  • Мнения: 151
Хистероскопия - 270 лв без упойка, 730 лв. с упойка. Прави се кръвен тест за Ковид 19 преди процедурата.

# 66
  • София
  • Мнения: 3 412
Точно така да допълня, че това са цени за здравно осигурени лица, а ако не се осигурена слагаш 300лв отгоре.

# 67
  • Мнения: 2 396
Благодаря ви!
А теста за Ковид включва ли се в тези 730лв? И при положение, че ще ми я правят с упойка има ли някакъв престой в болницата или е както при пункциите?

# 68
  • София
  • Мнения: 3 412
Не не се включва в цената, заплаща се допълнително - 40лв.

# 69
  • Мнения: 358
Здравейте, момичета,
Има ли някоя от вас за пункция в неделя? Да си чакаме заедно Simple Smile
За мен ще бъде 3та подред и сякаш този път хич не се притеснявам.

# 70
  • Мнения: 151
Smile Аз съм в събота на пункция, също 3-та и вече се чувствам ветеран Satisfied дори не се притеснявам, че може да се спука някой фоликул предварително. А, в събота има ли за пункция?

# 71
  • Мнения: X
Благодаря. Д-р. Христов, в такъв случай само Серклажи ли поставя?


quote author=Cristi link=topic=1228087.msg40970515#msg40970515 date=1593175183]
Той не следи бременност.
[/quote]

# 72
  • Мнения: 358
Smile Аз съм в събота на пункция, също 3-та и вече се чувствам ветеран Satisfied дори не се притеснявам, че може да се спука някой фоликул предварително. А, в събота има ли за пункция?
Стискам палци да извадите прекрасни Я 🤞🏻

# 73
  • Мнения: 151
Късмет и на теб Bels

# 74
  • София
  • Мнения: 3 412
Така е, в един момент човек претръпва и е готов на всичко само и само да се получат нещата. Всички ставаме неволно ветерани пожелавам ви по бързо да се случат нещата при вас, а аз какво да кажа тази пункция ще ми е 18-та за 1г. и 10мес.

Последна редакция: сб, 27 юни 2020, 00:12 от pepita5

Общи условия

Активация на акаунт