Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 79

  • 46 417
  • 800
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 122
Здравейте някой знае ли дали в Надежда дават болничен за стимулация или само за пункцията Благодаря

Здравей,
Не дават болничен за стимулация. За съжаление, законът не го предвижда... Полага се болничен само "в напреднал етап на ин витро процедура", което означава времето след пункция до трансфер. Отделен е болничният след трансфер.

# 46
  • Мнения: 395
За стимулация не дават болничен.
Здравейте някой знае ли дали в Надежда дават болничен за стимулация или само за пункцията Благодаря

# 47
  • Мнения: 60
Здравейте ,
моето ембрионче е стигнало до бластоцист, туко  що получих обаждане от болницата .
Мечтите продължават .Успех на всички Heartpulse

# 48
  • Благоевград
  • Мнения: 164
Здравейте дали може някоя дама която е в клиниката да помоля за услуга свързана с информация.

# 49
  • Мнения: 1 259
Здравейте мили момичета, предстои ми първа инсеминация след 2 дни . Днес фоликулът ми беше 19 мм и ми изписаха инжекция Ovitrell, за която ми каза да я сложа днес. Бихте ли споделили дали е сложно поставянето сам вкъщи и имахте ли някакви странични ефекти  и с какво трябва да се съобразя. Притеснявах се ако ми я сложат днес сутринта да не изпуснем овулацията , ако инсеминацията е след  повече от 48 часа.
Благодаря предварително

# 50
  • София
  • Мнения: 3 412
Не никак не е сложно, отвори Орвитрела там има книжка с много подробна инструкция стъпка по стъпка чети и прави и всичко ще е на ред. Успех

# 51
  • Мнения: 1 259
Не никак не е сложно, отвори Орвитрела там има книжка с много подробна инструкция стъпка по стъпка чети и прави и всичко ще е на ред. Успех

Благодаря много,  от Вашия опит 36 часа преди процедурата оптимален вариант ли са  за поставяне на инжекцията?

# 52
  • Варна
  • Мнения: 563
Изобщо не е сложно поставянето на Овитрел. Аз не съм имала никакви странични ефекти.

Момичета, може ли да ви помоля, ако някоя от вас ходи при доктор Цветков тези дни, да го попита кои дни ще почива през лятото. Благодаря ви предварително

Здравейте мили момичета, предстои ми първа инсеминация след 2 дни . Днес фоликулът ми беше 19 мм и ми изписаха инжекция Ovitrell, за която ми каза да я сложа днес. Бихте ли споделили дали е сложно поставянето сам вкъщи и имахте ли някакви странични ефекти  и с какво трябва да се съобразя. Притеснявах се ако ми я сложат днес сутринта да не изпуснем овулацията , ако инсеминацията е след  повече от 48 часа.
Благодаря предварително

# 53
  • София
  • Мнения: 3 412
Да тъкмо на време за да доузрее добре Ф и да се спука

# 54
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Не никак не е сложно, отвори Орвитрела там има книжка с много подробна инструкция стъпка по стъпка чети и прави и всичко ще е на ред. Успех

Благодаря много,  от Вашия опит 36 часа преди процедурата оптимален вариант ли са  за поставяне на инжекцията?
Би трябвало да са ти казали точно в колко часа да я поставиш.
Аз съм я слагала и в 22h и в 22.30h според зависи от конкретните насоки от манипулационната.
Ето ти и едно клипче за поставяне на Овитрела. И аз първия път се притеснявах дали ще успея да си го сложа Simple Smile
https://www.youtube.com/watch?v=nKmrB7TR9S0
Успех на пункцията Flowers Four Leaf Clover

# 55
  • София
  • Мнения: 3 412
Vel333 тя не е пункция, а за инсеминация

# 56
  • Мнения: 3 199
Момичета от един период наблюдавам една доста тревожна тенденция. Надига се някаква вълна срещу болницата или определени лекари. Забелязвам го във фейсбук а и в други неща ?

Чудех се дали да коментирам. Като съм чакала за пункция или хистеро, на много лоши мнения за д-р Персенска се наслушах. Ама много. Главно че била груба (в комуникацията) и си карала по една и съща схема. Чудя се дали е много пряма и това се възприема за грубост или пък напоследък е бърнаутнала или пък хората са такива.
Познавам лично хора доволни от нея с дечица и ето тук също са прекрасни мненията - https://www.bg-mamma.com/?topic=1227551

# 57
  • Мнения: 178
Персенска не ми е лекуващ лекар, но съм имала преглед и пункция при нея.От сърце се моля,това повече да не се случва.Дано към своите пациенти е по-заинтересована.

# 58
  • Мнения: 122
Мнението ми не е меродавно, защото съм попадала при нея 2-3 пъти, но тя единствена видя полип, който други лекари преди нея, включително и Цветков, не видяха. Предното да не се счита като критика към него, безкрайно много го уважавам и му вярвам!Смятам, че д-р Персенска е прекрасен професионалист - пряма и откровена, но момичета, съгласете се, че едва ли имаме нужда да бъдем залъгвани в и без друго трудното ни начинание!

# 59
  • София
  • Мнения: 132
Аз нямам нищо против прямотата й, но да обясняваш на и без друго изстрадали жени, че опитите им за най-желаното са обречени на неуспех само защото са над 35 години; да не поглеждаш досието на пациентката преди стартиране на процедура, да отлагаш пункция само защото се пада през уикенда; да не даваш отговори на важни въпроси за мен е неприемливо.
Цял живот ще съм й благодарна за сина ми, който според нея стана по някакво чудо от първия път, предвид намаления ми резерв, но от опитите ми за второ дете съм много разочарована и вече и аз не вярвам, че ще успеем заедно.

Последна редакция: пт, 26 юни 2020, 09:43 от vtri

Общи условия

Активация на акаунт