Не мога да си избера бяла козметика

  • 1 666
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 3 932
Ха сега, решавай  Hug, толкоз марки изредихме, пък ти се оправяй  Mr. Green

За да подсиля разнообразието,  в момента съм на вълна City Block и ползвам този на Clinique. Не съм оставала разочарована от нито една фирма за кач. козметика, така че мога да изброявам до безкрайност...

ПС. Работила съм в магазин за козметика и затова ти препоръчвам (при възможност), козметиката да е не само от една марка, но и от една и съща серия на марката. Щом си наясно с типа кожа на лицето, марката е най-лесното-почти всички фирми имат аналогични продукти, така че просто влизаш в магазина и си заплюваш някоя.
 Peace

# 17
  • Мнения: 191
Аз съм с двете ръза ЗА Ив Роше!!!!Имам какво ли не от тази марка и да ти кажа ...кожата и на тялото и на лицето ми е чудесна!

# 18
  • Мнения: 2 529
Освен това е гешен подходът ти към определенамарка. Няма марка,на която всички продукти да са страхотни Може да ги комбинира.

Аз пък никога не съм получавала добър ефект при комбиниране на различни марки. Действам по-скоро на друг принцип - използвам продукти от една марка и даже една серия и след определен период от време пробвам продукти от друга марка. Така съм опитала и много добри и не особено добри марки и сега добре се ориентирам, когато ми трябва нещо  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 579
Толкова много момичета са ти предложили,дано си избереш нещо,но и аз да си кажа предпочитанията:

http://www.darphin.com/

Общи условия

Активация на акаунт