ДНЕВНИКЪТ Тема 103 Да отслабнем всички заедно!

  • 33 714
  • 764
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 25 732
Ако ядете плодове, фибри и целулоза няма да имате толкова сериозен проблем. Винаги съм се чудела тези на кето как се справят с този проблем.

# 751
  • Нидерландия
  • Мнения: 618
Малко старомодно, но знам че пиех рициново масло, сутрин на гладно по лъжичка и действа много добре. Но май не е много диетично. 🙂
#Lucky аз много се подувам от фибри и всякви семена, трици и овес. Ти как и какво точно вземаш като храна? Не мога да ям кисело мляко сутрин или на гладно. Гадно ми е.

# 752
  • Мнения: 152
Дез, машина си, поздравления за полумаратона Hug

Аз съм -1 килограм надолу.
Тичам по 6 км в парка със средно темпо + ограничавам въглехидрати (не съм ги изключила напълно).

Днес обаче изядох 4-5 парчета диня със сирене... любимо ми е и не издържах. Grinning
Та от утре май тотално ще си наложа да спра въглехидратите за около седмица.

# 753
  • Мнения: 25 732

#Lucky аз много се подувам от фибри и всякви семена, трици и овес. Ти как и какво точно вземаш като храна? Не мога да ям кисело мляко сутрин или на гладно. Гадно ми е.
Ям плодове богати на целулоза, и зеленчуци хапвам стабилно.
Има плодове като кайсии и сини сливи, които са много подходящи при нередовен стомах.
От зеленчуците: печени чушки, зеле, домати, патладжан, лук...
Овес, трици и т/н.не консумирам. Кисело мляко също- не. Ям обаче  сирена, както меки, така и зрели.
Ползвам екстра върджин зехтин, който мисля че помага.

# 754
  • На острова
  • Мнения: 1 271
Аз съм на кето (мързеливо), с редовен стомах съм, пу пу. Плодовете са ми берита и ягоди рядко. Според мен е заради зеленчуците и млечните. И зехтин, да.

На мен никога не са ми действали така, но на децата през ден давам овесени ядки с масло и сирене и си ги разхлабва.

# 755
  • Мнения: X
Преди да започна диетата нямах проблем с ходенията. От началото на месеца се храня с протеини и зеленчуци. Тогава започна този проблем. Не се храня с плодове. Мисля да купя днес един слабителен чай на Цяръ и всяка вечер да пия по една чаша.
Да споделя резултати. Стартирах на 2.07 със 77.5кг. Днес съм 72.7кг., тоест -4.800гр. Мисля, че може да и бъде по-добре предвид излишните ми килограми. Надявам се до октомври да вляза във форма.

Последна редакция: ср, 29 юли 2020, 06:05 от Анонимен

# 756
  • Мнения: 2 275
Ако ядете плодове, фибри и целулоза няма да имате толкова сериозен проблем. Винаги съм се чудела тези на кето как се справят с този проблем.
Няма никакъв проблем
Мазнините дори могат да предизвикат разстройство.
Две варени яйца с масло на закуска са ме карали да тичам, невероятно бързо да тичам до първата тоалетна.

# 757
  • Мнения: 469
Ако ядете плодове, фибри и целулоза няма да имате толкова сериозен проблем. Винаги съм се чудела тези на кето как се справят с този проблем.
Когато се консумират достатъчно мазнини, такъв проблем няма.
Едно кафе с масло е огромен катализатор....   Smiley

# 758
  • Нидерландия
  • Мнения: 618
Е да но аз искам да чистя мазнини и не става да консумирам мазнини.

Последна редакция: ср, 29 юли 2020, 17:46 от Madelief

# 759
  • Мнения: 6 622
Ако ядете плодове, фибри и целулоза няма да имате толкова сериозен проблем. Винаги съм се чудела тези на кето как се справят с този проблем.
Когато се консумират достатъчно мазнини, такъв проблем няма.
Едно кафе с масло е огромен катализатор....   Smiley
Не при всеки. Аз се храня ВМ НВХ, а и по принцип си хапвам мазничко и не ми действа така.

# 760
  • Мнения: 2 275
Това няма нищо общо с ВМНВХ

"Един пример за ден с много ниски калории ми е 250 гр пилешки гърди с краставица и вечеря само салтата от домати и краставици."
Още повече, че и мазнина в салатата не слагаш.

# 761
  • София
  • Мнения: 1 309
Мазнините, които се приемат, не се превръщат в мазнини в тялото. НВВМХ се основава на това.

Мобилизирах се за моно, втори ден на домати и краставици. Има ефект, смъкнах 1,7 кг, след застоя от 3 седмици. Вече съм 78,6. Това много ме радва и мотивира. Ще избутам още 10-тина дни, надявам се да стигна 75 преди следващия застой.

Кой ще пусне нова тема?

# 762
  • Мнения: 6 622
Това няма нищо общо с ВМНВХ

"Един пример за ден с много ниски калории ми е 250 гр пилешки гърди с краставица и вечеря само салтата от домати и краставици."
Още повече, че и мазнина в салатата не слагаш.
Да, казах, че от известно време не успявам да смогна да си приготвям храна. И ям по-малко калории от колкото са ми нужни. В определени дни и мазнините не ги докарвам, но и, когато успявах да се храня по ВМ, положението не беше по-различно. Примерът, които дадох беше за неправилно, а не правилно хранене.

# 763
  • Мнения: 1 176
По повод новата тема си позволявам да пусна малко спам с тази снимка - винаги като я видя и се сещам за тази тема и всички вас Heart
https://www.pinterest.com/pin/531565562244782661/

# 764
  • Мнения: X
Позволих си да пусна нова тема.
Линк към новата тема: https://m.bg-mamma.com/?topic=1240447.new#new

Общи условия

Активация на акаунт