Енгин Акюрек в "Дъщерята на посланика". Нови и стари проекти – Тема 398

  • 34 656
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 20 905
   Heart


 

Лека.

# 16
  • Мнения: 9 281
Явно парти на екипа



# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 34 038


Ето и видео от тази вечер.
Сами/Неждет е със съпругата си. Голяма сладурана е.
Ето и видеото - Енгин се вижда в дъното: https://twitter.com/EnginAkyurekRD/status/1275882954124918786




Нашият оператор, Сердар Армутлу, написа в профила си под тази снимка:

Талантът може да ви отведе до върха, но за да ви задържи там, е необходим характер.


Скрит текст:

Последна редакция: чт, 25 юни 2020, 05:54 от mariana51

# 18
  • Мнения: 23 201

Добро утро момичета 💕
Хубав и успешен ден четвъртък  🌼
Да пием по кафе и към задачите за днес.

Тази сутрин имахте ли проблем при влизането в  Мамата, защото при мен от 6,30 до 7 часа имаше.  Да не би проблемът да е на моя компютър. Сега пиша от телефона, но вече съм на работа.

# 19
  • Мнения: 20 905
Добро утро,



С мнооого Санджар. Heart

С надежда, партито да не е с неприятни последствия.Thinking

Момичета, Hug

Приятен ден.

Марта_49, имах и аз.Hug

# 20
  • Мнения: 9 281
Добро утро!



Нашият оператор, Сердар Армутлу, написа в профила си под тази снимка:

Талантът може да ви отведе до върха, но за да ви задържи там, е необходим характер.


Скрит текст:

  По-точно от това не може да се каже 👌

  Очи-ренген 🤩

  

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 34 038


Здравейте момичета.
Който е на море - добре.
Поздрав от Енгин, Бюлент и режисьорът.

Дали Кахраман ще помогне по някакъв начин на Санджар!!!

ДОПЪЛВАМ:




https://twitter.com/SefirinkKiz/status/1276056287797809153

Актьорът, който играе Надим - охрана и помощник в конака Ефеоглу, в предаване на живо сподели за Енгин.
Той танцува и на видеото от снощи:

Но никога не съм виждал толкова трудолюбив човек, който да уважава работата си, колкото Енгин Акюрек. Енгин е съвсем различен човек, Бог дава според вашето сърце, надявам се... Красив мъж, на който се възхищават всички, които работят с него.

Скрит текст:
Ama Engin Akyürek kadar işine,sanatına saygı duyan çalışkan bir insan asla görmedim. Engin bambaşka bir insan, Allah kalbine göre verir inşallah.... [/b]
Onunla çalışan herkesin hayran duyduğu güzel adama

Последна редакция: чт, 25 юни 2020, 12:00 от mariana51

# 22
  • Мнения: 20 905
Цитат
Но никога не съм виждал толкова трудолюбив човек, който да уважава работата си, колкото Енгин Акюрек. Енгин е съвсем различен човек, Бог дава според вашето сърце, надявам се... Красив мъж, на който се възхищават всички, които работят с него.
Hands Plus1

# 23
  • Мнения: 23 201


Здравейте момичета Two Hearts

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 34 038


Не коментирате нищо...
Мелек остана май без майка и татко.
Майката отвлечена, бащата ранен.
Наре как не си спомни думите на Санджар...










Но нали Наре е горда и инатлива, поднесе себе си на Акън, а Санджар на морето....
Остави Мелек към момента без родители.
Нищо - Гедиз ще й е и майка, и татко...
Очаквам реакциите на Халисе и посланика.

# 25
  • Мнения: 9 281


Но никога не съм виждал толкова трудолюбив човек, който да уважава работата си, колкото Енгин Акюрек. Енгин е съвсем различен човек, Бог дава според вашето сърце, надявам се... Красив мъж, на който се възхищават всички, които работят с него.


Ние това много добре го знаем 😎😇👍
Дано наистина Енгин получи всичко това, което заслужава в живота а именно любов, споделена с умна, красива и добра девойка 🙂, професионално удовлетворение и не на последно място красиви и талантливи наследници  🙏 И аз като някоя врачка нареждам, ама то е от годините вече 😜
  Слагам класация от тези, дето ги харесвам 😉



 И малко от нашето море



П. П. Марианче, не коментирам, че не съм гледала още.

Последна редакция: чт, 25 юни 2020, 15:33 от araselia

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 34 038


Фуркан Аксой/Локи на сета. Как го чакам...









# 27
  • Мнения: 23 201


Сетих се нещо. Когато Кахраман даваше нареждания на един от своите хора и то пред Акън - какво му каза.





Намери хора, но не от нашите, а такива - които ако ги заловят, да не могат да стигнат до нас. Ще отвлечем тази жена. Кахраман има в живота си единствено пристанището, което нашите искат да му отнемат. За да го спаси се съгласи да помогне на Акън, но изрично му каза, че хора не отвлича... Обаче това са 12 милиона.
За мен Кахраман ще играе двойна игра - един път дава на Акън Наре и си получава парите, втори път ще го издаде и няма да допусне Мелек да остане без майка и без баща. Това с намесата на Санджар и евентуалното му убиване от Акън , пък въобще не му е в плана - това също ще наведе везните в полза спасяването на Наре.
За спасяването на Санджар не зная дали по някакъв начин ще се намеси, но Наре ще спаси той. Още повече, че лично тя се отнасяше към него и към баща му много човешки.  А и тя е дъщерята на посланика,  с когото си стиснаха ръцете за евентуално съдружие /с парите на Акън/.
А и още нещо - когато някой  искрено се отнася към теб, трябва да не си човек, а някакъв звяр за да му навредиш умишлено. А Кахраман не е звяр в никакъв случай.

Мисля си и нещо друго - Санджар от дете вади миди от дъното на морето. Дето се вика там е  отрасъл.
Видя, че започнаха да стрелят по него и мисля, че прецени много бързо шанса  дали ще успее да направи нещо, дори да стигне до лодката. Сам срещу група стрелящи мъже. Това си е равностойно на сигурна смърт.
Кой ще спаси тогава Наре, като никой не знае къде е.
Санджар е умен и мисля, че това с видимото прострелване и потъване  е много добър ход. Ще решат /както и решиха де/ че е застрелян и ще продължат закъдето са тръгнали.
Санджар ще се спаси сам и ще съумее някак да спре тази яхта, преди гръцките острови.
Ще видим кое, как ще е.

П.П. Не зная дали си спомняте, но още при първото появяване на Кахраман  - реших, че ще ги събера с Елван.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 34 038










Много хубави диалози има в епизода.
Санджар от толкова неща се отказва, за да не ги загуби.

Марта, дано... Имаме доста време да пишем сценарии, не че познаваме, ама знае ли се...

# 29
  • Мнения: 23 201
Аз и друго мисля. Това което каза Елван на Менекше.





Рових се насам-натам из Гугъл и открих една турска пословица "Качил се глупакът на кон и се помислил за господар."
И още нещо -  отнасящо се до бедняците.

 
Цитат
"Присмехът към бедняците, които искат да изглеждат като преуспели, с нищо не накърнява искреното състрадание към хората, които са наистина бедни – към тях простият турски народ изпитва искрено съчувствие и разбиране. На бедняка до такава степен не му върви в живота, че дори и в обстоятелства, които са напълно безопасни за всекиго другиго, на него ще му се случи нещастие или злополука: „Фукарайъ деве юстюнде йълан ъсърър“ (Бедняка и на гърба на камилата змия ще го ухапе)."

Та може би тя е обединила двете и се получава хем нещо като присмех, хем като съжаление, хем като предупреждение.

Не зная, може и въобще да нямат нищо общо фразите на Елван към моите тълкувания.
Но като цяло доста пословици се използват в сериала.
Намерих и тази, която споменаха веднъж Наре и Санджар /при едно от неговите гостувания в първата нова къща/ " Да дойдеш зависи от теб, да си идеш - от домакина." 

Общи условия

Активация на акаунт