Пазарът на недвижими имоти, какво се случва реално? -Тема 45

  • 30 816
  • 776
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 292
Нормално
В блокчетата където живея, всички най-скъпи коли спят на улицата или в двора максимум. В гаражите има среден и нисък клас коли в пъти по-евтини. Само в България може да се види автомобили за 150к лв и нагоре да спят по улиците . Аномалия голяма

# 166
  • Мнения: 481

Тоя бастун живее под наем в 40 квадрата ама е решил за необходимо да изтъкне че кара мерцедес. Явно не са му останали пари да си наеме гараж.

# 167
  • Мнения: 1 038
Получихме при продажбата левовата равностойност на договореното по банков път. Дали е удачно да се превалутира сумата в евро.  Зимата Имаше някакви дискусии за курса лев-евро предвид предстоящото влизане в чакалнята на еврозоната. Ако някой обясни ще съм много благодарна.

Последна редакция: чт, 09 юли 2020, 22:44 от Dimana12

# 168
  • Мнения: 2 768

Тоя бастун живее под наем в 40 квадрата ама е решил за необходимо да изтъкне че кара мерцедес. Явно не са му останали пари да си наеме гараж.

От километри личи, че това е сарказъм. Човекът се бъзика с контингента в квартала, какво се вълнувате толкоз 🤔

# 169
  • Мнения: 481
Аз изобщо не усетих сарказма. По принцип българина доста обича да се изтъква каква кола кара особено ако е Мерцедес и колко скъпи вещи има и затова не ми се стори необичайно.

# 170
  • Мнения: 40 857
И в двата случая си е добър виц и тук му е мястото.

# 171
  • sofia
  • Мнения: 419
Снощи попаднах на една обява за Банско 200 евро за кв2.Само мога да кажа едно "Сега в Банско ,скоро и в други градове.

# 172
  • Мнения: 3 745
Снощи попаднах на една обява за Банско 200 евро за кв2.Само мога да кажа едно "Сега в Банско ,скоро и в други градове.

В Банско отдавна купилите се опитват да се оттърват от имотите си.
Тези цени не са нещо ново и няма как да повлекат София.
Правите разлика между курорт без инфраструктура, с увеличаващите се топли дни, все по малко сняг и столица?

# 173
  • Мнения: 298
Снощи попаднах на една обява за Банско 200 евро за кв2.Само мога да кажа едно "Сега в Банско ,скоро и в други градове.
предложи я на комшията ти...и успех....

# 174
  • Мнения: 2 465
Да се запиша и аз да ме уведомите когато в София стигнем тези цени? Wink

Преди 20 години цената в София на апартамент ново строителство в южните квартали беше 300 евро на квадратен метър /на шпакловка и замазка/.

# 175
  • Мнения: X
Тогава обаче много трудно отпускаха кредити. Да не кажа, че почти нямаше такава опция. С кредитите се започна от 2002 г. и цените веднага скочиха.

# 176
  • София
  • Мнения: 5 943
Да се запиша и аз да ме уведомите когато в София стигнем тези цени? Wink

Преди 20 години цената в София на апартамент ново строителство в южните квартали беше 300 евро на квадратен метър /на шпакловка и замазка/.
едва ли са били 300 евро. Цените бяха в долари. А те бяха по - скъпи от еврото. 2.6 спрямо лева или подобно. Заплатите 300 лева, или около тези "нива". Кредити  много трудно и при много високи лихви.

# 177
  • Мнения: 2 465
Да се запиша и аз да ме уведомите когато в София стигнем тези цени? Wink

Преди 20 години цената в София на апартамент ново строителство в южните квартали беше 300 евро на квадратен метър /на шпакловка и замазка/.
едва ли са били 300 евро. Цените бяха в долари. А те бяха по - скъпи от еврото. 2.6 спрямо лева или подобно. Заплатите 300 лева, или около тези "нива". Кредити  много трудно и при много високи лихви.
Твърдя го от личен опит. Simple Smile. Който иска, е свободен да не вярва.

# 178
  • София
  • Мнения: 5 943
Е, то и аз от личен, и за цените, и за заплатите и за кредитите, за лихвите. Всичко съм преживяла с покупка. Grinning

# 179
  • Мнения: 105
Ето за това говоря за стъпалата, вече на втори блок го виждаме, да не би така да си е по стандарт, не знам?

Общи условия

Активация на акаунт