Дали ме използва

  • 6 660
  • 197
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 002
Авторката да сподели от какво е титлата Simple Smile Доколкото помня нямаме много европейски/световни шампионки освен борба, бокс и такива ти силови дисциплини..
Ако е така, хвърли му един кютек, вземи си вещи от апартамента които да доближат 25 000 (не знам дали е възможно, ама колкото можеш) и се махай при първа възможност Grinning

# 181
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Аз й гледах публикациите, но тема за свекъри не видях, поне не от този й профил.

# 182
  • Мнения: X
Аз. 😂 Все са взимали по-малко от мен. Не ми е тежало. За това сме заедно.
Това, че някой взема по-малко от теб, не значи, че го издържаш.Rolling Eyes

# 183
  • Мнения: 2 749
Така е. Просто за мен е нормално който взима повече, да влага повече в общия бюджет.

# 184
  • София
  • Мнения: 1 139
Предните ми постове ми излизат последователни, а между тях имаше други, но май са изтрити. 🤔
Иначе и на мен ми стана интересно по какво е шампионка авторката. Поздравявам я, разбира се, встрани от казуса, това е похвално.

# 185
  • София
  • Мнения: 38 475
Ако е 2017, както го смятам, тогава имаше много медали на борба за момичета. Ако някой се порови коя е сираче, ще разкрием авторката, но така вече е гадно.

# 186
  • Мнения: X
Без да влизам в ролята на форумен детектив, от любопитство проверих какви са премиите. Според тази статия от миналата година в спойлера премията за златен медал на Европейско първенство е 6000лв.
Излиза, че влетите пари в къщата са на стойността на 4 златни медала и малко отгоре.


Авторката да не е Станка Златева, която лъже за възрастта си, тя май имаше някъде толкова медали Grinning

Последна редакция: пт, 26 юни 2020, 16:29 от Анонимен

# 187
  • Мнения: 2 749
Абе аз май разкрих коя е авторката  но няма да споделя. 😂

# 188
  • Мнения: X
Абе аз май разкрих коя е авторката  но няма да споделя. 😂

В грешният форум си попаднала значи. Тук сме клюкари - казвайййййй. Joy

# 189
  • Мнения: 2 749
Уважавам правото на анонимност.

# 190
  • Мнения: 18 956
Ако е 2017, както го смятам, тогава имаше много медали на борба за момичета. Ако някой се порови коя е сираче, ще разкрием авторката, но така вече е гадно.

Е, то не всеки с медал е европейски шампион. Трябва да е златен медалът, иначе не е шампион. Съмнявам се да има съвпадение на действително лице с лирическата героиня от тукашната форумна драма.

# 191
  • Мнения: 866
Голяма новина, все едно аз съм спал до сега и не съм разбрал, но не смятам, че е редно да се коментира това, а и какво значение има. На никой няма да споделя.

# 192
  • Мнения: 5 832
Това вече е гадно. Ако е искала да каже коя е, щеше да го направи. И въобще, много хора се престрашават да споделят тук точно заради анонимността. Какво значение има коя е?

# 193
  • София
  • Мнения: 38 475
Ако е 2017, както го смятам, тогава имаше много медали на борба за момичета. Ако някой се порови коя е сираче, ще разкрием авторката, но така вече е гадно.

Е, то не всеки с медал е европейски шампион. Трябва да е златен медалът, иначе не е шампион. Съмнявам се да има съвпадение на действително лице с лирическата героиня от тукашната форумна драма.
Нарочно го казах така неточно.

# 194
  • София
  • Мнения: 35 085
Долни клюкаристи.

Общи условия

Активация на акаунт