Стил на обличане според възрастта

  • 38 752
  • 938
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 22 867
Това са преекспонирани картини. Далеч не всички българли са такива. Много обичаме да се самоплюем.

Не са българи! Всякакви съм виждала, и от типа на описаните, и нормално облечени хора. Ако нещо ме дразни у нас, това е лансирането на тая разголена "мода" от тв, списания....В тв предавания съвсем не на място може да се види разголен бюст, гол корем и други натурии. Познато дете, гледало "Гласът на България", харесало тоалета на Камелия, разголения до пъпа от последните вечери, даваше съвет на каката абитуриентка да си купи такава рокля за бала. За радост каката само каза:"ти луда ли си?" Та народ шарен навсякъде, не бих казала, че познавам българите само по облеклото без стил. Срещала съм чудесни българи в чужбина, и по отношение на облекло, и по отношение на възпитание и поведение.

# 31
  • Мнения: 10 795
Това са преекспонирани картини. Далеч не всички българли са такива. Много обичаме да се самоплюем.
Нищо не преекспонирам. Такива бяха. Никъде не съм казала, че всички са такива. Може в тълпата да е имало и други, съвсем нормално изглеждащи българи. Аз и приятелката ми си бяхме нормално изглеждащи и облечени.

# 32
  • Мнения: 4 398
С ръка на сърцето признавам ,че въобще не тормозя съзнанието си с такива незначителни за мен неща от сорта  кой с какво е облечен ,напръскан, гримиран и т. на т., освен в случаите, в които нещо ми хареса .Тогава  даже може и да се зазяпам.
Не се тормозя да покривам нечии очаквания и не правя нищо, което би се отразило на вътрешния ми комфорт.
С годините се научих да се наслаждавам без притеснения на всичко ,което ми носи удоволствие и да игнорирам останалото, ако то не ме засяга пряко .
 Неприятните емоции оставят грозен отпечатък върху нас и ако им го позволим съсипват не само нашия живот ,а и този на хората около нас. Неусетно ни правят нещастни, с времето ставаме вечно кисели и заядливи, един по един губим всеки, на когото държим  и свършваме като напълно превъртели   злобни самотници, смазани  от собствените си комплекси.
А може да е съвсем различно, ако на време се научим как да живеем в мир с всичко в този  толкова  шарен свят.

# 33
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
    Една 43 годишна жена по къси панталони

    Същата жена на около 45

    Ако някой не я е познал, това е кралицата на Испания

    Последна редакция: пт, 26 юни 2020, 15:11 от sl

    # 34
    • София
    • Мнения: 17 775
    Е какво? Добре й стоят, но не се връзват на възрастта просто. Има си възраст за къси панталонки и кроп топове.
    Няма да се убедим една друга. Всеки да ходи, както желае, просто на мен би ми направило впечатление.

    # 35
    • някъде под слънцето...
    • Мнения: 7 222
    Не убеждавам никого.
    Дадох пример за жена  на 40+
    Дай Боже  все повече жени на нейната възраст да изглеждат като нея.
    Дори в интерес на истината доня Летисия  сега изглежда  доста по добре отколкото, когато беше водеща в телевизията

    Последна редакция: пт, 26 юни 2020, 18:54 от sl

    # 36
    • Мнения: 10 795
    Помня, че като бях малка жените на 30+, включително майка ми, изглеждаха като някаки тьотки. И като гледам снимки, наистина е било така. Но времената се менят, 40+ все повече младеят и нямат нищо общо с лелки. Не е само испанската кралица. Явно в миналото такъв е бил стила, като се ожениш и като родиш, например, или навършиш страшните 30 години(за тогава това си е било направо бабешка възраст) и почваш да се обличаш „по-сериозно”, което не е равносилно на стилно.

    # 37
    • Мнения: 10 010
    Кралица Летиция за мен е еталон и модел за подражание.
    Естествено, че ще иде на плаж с къси панталонки.
    Сложила съм си 3 чифта къси дънкови за морето, + 4 спортни екипа за тренировка.
    Няма да ходя на плаж с бурка, и пет пари не давам дали ме одобряват или не.

    # 38
    • някъде под слънцето...
    • Мнения: 7 222
    О съвсем не е само испанската кралица.Дадох нея за пеимер защото е призната за една от най елегантните и стилни кралски особи.
    Въпреки многобройните операции за разкрасяване е намерила баланса и дори изглежда естествено.

    На тази девойка  примерно късите панталони и се" вързват на възрастта" но визията е.....

    И още веднъж Летисия  на публично  о място в компанията на старата кралица , принцесата и инфантата.Съдейки по възрастта на децата вероятно на 44 или 45


    Dez Leticia, на испански се произнася Летисия.

    Последна редакция: пт, 26 юни 2020, 18:00 от sl

    # 39
    • Мнения: 2 749
    Нося скъсани дънки, къси панталони, гуменки, кубинки, фанелки с групи или мотори. И съм 40+. На никой около мен не му прави впечатление. А и на мен не ми пука, данък обществено мнение не плащам. На работа съм с "нормални" дънки и фанелки, нямаме дрескод.

    # 40
    • Мнения: 3 488
    Не разбирам?
    Много 20-годишни изглеждат потресаващо затлъстели или премного пластмасови и голи, а дами 40+ след 2 или повече раждания - великолепно.
    Всяка жена облечена с вкус и мярка е красива, независимо от възрастта и теглото си.

    # 41
    • Мнения: 7 260
    Много са ми смешни жени, които се конкурират с дъщерите си. И си разменят дрехите, хаха. Възрастта има значение, дори и при перфектни фигури. Ако някой игнорира възрастта си е много близо до недобрия тон.

    # 42
    • някъде под слънцето...
    • Мнения: 7 222
    В интерес на истината по скоро дъщеря ми носи мои дрехи, ако и станат.
    Случвало ми се да сложа някой неин  пуловер или яке.
    До сега никой не ни  се е присмивал   Simple Smile
    Нито искам, нито мога да се конкурирам с нейните 16 години.
    И изобщо не ми е минавало на ума, че ако сложа нейни  дънки   ,  ще мина за 16 годишна Simple Smile
    Достатъчно ми е, че минавам за по голяма сестра на племвнниците ми въпреки , че разликата ни е около 20 години Simple Smile

    Последна редакция: пт, 26 юни 2020, 18:06 от sl

    # 43
    • София
    • Мнения: 38 476
    И ние така.

    # 44
    • Най-красивата страна
    • Мнения: 12 277
    Кралицата много ми хареса.
    Може да е над 40 годишна и да носи къси панталони и рокличка,ама ги носи на плажа и в магазина,като гледам снимките.
    Има хубаво тяло и може да си позволи,а и забелязвам,че изобщо не е разголена.
    Панталоните всъщност са до средата на бедрото ,не са впити в задника и ,а деколтето и не е огромно.

    Честно казано виждам повече млади девойки ,като тази на снимката- с наднормено тегло и неподходящи дрехи,отколкото дами на 40г облечени като тийнове.


    Общи условия

    Активация на акаунт