Професионална гимназия по дизайн Елисавета Вазова

  • 30 794
  • 206
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 5
Здравейте, и аз закупих само обявените учебници, но без христоматията. Не знам на кое издателство да взема. Дано не избързах и да няма промени.Simple Smile

# 196
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Поръчах днес учебниците за осмокласничката ... И аз без христоматията Simple Smile
Пиша, за да ви насоча вниманието, че публикуваха къде и как ще учат децата ... Утре ще проиграваме с моята стигането до училище - уф!

https://pgdsofia.com/2023/09/05/%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%B0%D0%BB%D … 3yVRDy6ls3V0tUKC4

# 197
  • София
  • Мнения: 2 132
О, доста различна посока! Има ли някой от южните райони в темата?

# 198
  • Мнения: 111
Ние сме от ж.к.Гоце Делчев/Мотописта. Аз също останах не много приятно изненадана от новината, че трябва да ходят в друго училище.

# 199
  • Мнения: 1 138
Уж щяха да учат в другото до октомври, а сега пише януари. Ми то си е целия първи срок. А това училище е толкова далеко от нас и като район хич не ми харесва. За двете смени пък да не отварям дума.

# 200
  • Мнения: 8
О, доста различна посока! Има ли някой от южните райони в темата?
Ние сме в южните райони

# 201
  • Мнения: 371
Хич не е добре това. Там е циганската махала, да не говорим различната посока, малките стаи и старата база...

# 202
  • Мнения: 1 138
Здравейте, имаме доста нови учебници за 10 кл и малко от 9кл. Пускам снимка и цени. Ако някой ги иска , дъщеря ми ще ги донесе в училище на вашето дете.

Български език-10 кл- 6 лв
География-10лв
История -10 кл- 12 лв
История -9 кл- 8 лв
Литература- 7 лв
Биология- 9 лв
Физика - 9 лв
Физика учебна тетрадка- 3 лв
Химия- работни листи- 3 лв
Контурна карти - 2 лв
Атлас по география-9 кл- 4 лв

# 203
  • Мнения: 603
Здравейте, мога ли да попитам по колко часа чужд език учат в 8 клас и има ли в сайта на училището качена програма с разпределение на часове?

# 204
  • Мнения: 1 138
По 12 часа седмично е за 8 клас.Има на сайта качени учебни програми.

# 205
  • София
  • Мнения: 461
Здравейте, мога ли да попитам по колко часа чужд език учат в 8 клас и има ли в сайта на училището качена програма с разпределение на часове?
В Школо може да си видите програмата

# 206
  • Мнения: 1 138
Здравейте!
Учениците най- накрая се завърнаха в сградата. Отремонтирани са стаите и част от двора. По снимките изглежда красиво с нови чинове, шкафчета. Браво за което!  Радвам се, но и съжалявам защото моето дете завършва. Остава една седмица още и започват практика, после ДЗИ, защитата и така. Малко съм тъжна..че се разделяме с училището.
Но за новите деца ще е супер..
Вече си мисля, че е време да се влиза с приемен изпит по рисуване. Има наплив за гимназията. Специалностите са само творчески и е добре да влизат деца с талант в изобразителната сфера.
Надявам се ръководството да помислят по въпроса.

Общи условия

Активация на акаунт