Кога мъжа е склонен към изневяра?

  • 30 370
  • 1 449
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 17 401
Да ги събере на погребението си.Голям играч, няма що.😂 Знаем ги таквиз, ненужно е да им придаваме свръхспособности Wink.
Няма никаква игра, има разлика между не знае и не иска да знае (прави се, че не знае,  и в този ред).
То па остава и да се хванат за косите, не че не може, де Simple Smile
Играч разбирам, да ги сбере приживе, че и в добри отношения.

# 46
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 312
... или, накратко, пак се върнахме на моето: търси нещо навън, което не намира вкъщи. Simple Smile
Не, редът е друг. Първо намира нещо навън, после си намира причината вкъщи, за да е чист пред себе си.

# 47
  • Мнения: X
Май на погребението на Митеран се бяха наредили жена и любовница... Французите са друга работа. Simple Smile

# 48
  • Мнения: 5 225
Защо е нужно толкова филмиране не знам. За изневяра мислят и я правят мъжете без работа и жените, които имат прекалено много такава.

# 49
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 312
Защо е нужно толкова филмиране не знам. За изневяра мислят и я правят мъжете без работа и жените, които имат прекалено много такава.
Тук може да сложим точка на темата.

# 50
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
Не, редът е друг. Първо намира нещо навън, после си намира причината вкъщи, за да е чист пред себе си.
И това става. Но това си остава вероятност. Някои карат така, други не. Simple Smile

# 51
  • Мнения: 18 226
Е, какво е казал Толстой - „Всички щастливи семейства си приличат, всяко нещастно семейство е нещастно по своему.” Причини много...

# 52
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 312
И това става. Но това си остава вероятност. Някои карат така, други не. Simple Smile
Не разбрах с какво провокирах това изказване и ще се доизясня.

Когато мъжът изневерява, причината е, че жената не е същата. Да, но тя е неговият избор и той първо трябва да си плюе на фасона. Тъй като това е недупостимо, следва преориентиране в посока ТЯ не става, аз съм си супер. От висините игнорираш, обграждаш се със здравословен егоизъм и затваряш вратата зад себе си. Ако има дори частичка емпатия, няма да можеш да изневериш качествено. А ти това искаш в крайна сметка. Жена ти ти е последният проблем в момента.

# 53
  • Мнения: 17 401
Дами, излишно се палите по темата. Тук пишат и жени с нагласа за дългогодишен брак, но и нови тръпки.
Какво толкова има да се философства, като ще враждувате с мъжете, стойте си сами.

# 54
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 312
За мен нещата са повече от прости: искаш - изневеряваш.

# 55
  • Мнения: 2 204
Понякога е, защото жената вече не е същата, понякога - защото е именно същата. Сякаш има една единствена причина.

За мен нещата са повече от прости: искаш - изневеряваш.
Това само измества въпроса на - защо искаш?

# 56
  • Мнения: X
Момент, момент!
Мъж пита защо мъжете изневеряват, помеже неговата жена му изневерила, правилно ли прочетох?

Дотука мнението ми е 1:1 с това на Вяра.

# 57
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 312
Понякога е, защото жената вече не е същата, понякога - защото е именно същата. Сякаш има една единствена причина.
И после, на жените трудно се угаждало

Това само измества въпроса на - защо искаш?
Защото пред теб има изкушение - чисто нова жена/мъж, с която/с когото сте на една вълна, примерно. Не е задължително да си неудовлетворен. Защото ако си, сливи ли си имал в устата до сега, та не си казал? Да чакаш момента на пречупване, за да хвърлиш обвиненията, не е много честна игра.

Последна редакция: сб, 27 юни 2020, 09:07 от Вяра

# 58
  • Мнения: 2 204
И после, на жените трудно се угаждало
Идеята бе, че винаги ще намериш, какво да не намериш вкъщи. Оправданата съвест и т.н. залъгалки за пред себе си.

# 59
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 312
И после, на жените трудно се угаждало
Идеята бе, че винаги ще намериш, какво да не намериш вкъщи. Оправданата съвест и т.н. залъгалки за пред себе си.
Именно, иначе съвестта ти ще те гризе непрекъснато. И в изневярата пак си сам, колкото и да е странно. Сам правиш избор, сам изработваш стратегия за отношенията с другите и пак сам залагаш вътрешните си настройки.

Общи условия

Активация на акаунт