Звездни компромати - юли'20

  • 265 484
  • 2 638
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 14 679
И Джугани добре се е развихрила след първия си пост.😂

# 526
  • София
  • Мнения: 1 727
Сега поне тази никому неизвестна госпожа получи своите 5 минути слава на гърба на Тото.

# 527
  • Мнения: 4 181
И от други съм чувала, че се надуват и не искат да се снимат с фенове.

# 528
  • София
  • Мнения: 1 714
Според мен е чист маркетингов номер от въпросната световнонеизвестна госпожа. Не ми харесва Тото, но пък и нямам мерак да стана “прочута”, та ще си замълча...

# 529
  • До морето
  • Мнения: 7 061
Аз през цялото време докато четях, очаквах, че следва някаква конкретна случка с Йонислав и авторката. Накрая останах 🤔🙄🤨

# 530
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Гледате ли наградите на БГ радио? Много странно изглежда - в Античния в Пловдив, Милица Гладнишка е водещ, пеят, танцуват, обаче си стои някакво пусто... И Тото преди да излезе да си вземе награда за група/дует, си хвърли фаса на земята.

# 531
  • Мнения: 18 989
Е, Йонислав нещо лъгал по телевизията за съгражданите си от Враца, сред които е и авторката, и тя затова се е газирала.

На мен Тото ми е олицетворение за анцуг, след като му гледах клипа, където ритуално изгаря анцуга си, надиплен във формата на сърце, който е носил по време на връзката си с бившата. Сигурно много го е носил, нонстоп направо, щото едва ли щеше да я прободе в сърцето с това си действие, ако като нормалните/средностатистически хора, редуваше в носенето десетина чифта анцузи и панталони.  И тук като чета за муньовци, които са силно привързани към анцуга си, веднага ми излиза първосигнално споменът на Тото и неговия анцуг.

# 532
  • Мнения: 4 075
Гледате ли наградите на БГ радио? Много странно изглежда - в Античния в Пловдив, Милица Гладнишка е водещ, пеят, танцуват, обаче си стои някакво пусто... И Тото преди да излезе да си вземе награда за група/дует, си хвърли фаса на земята.

Изглежда ужасно заспало, никаква емоция. Милица зорлем се опитва да ги разсмее, но не й разбират смешките за мен.

Скандау нали се бяха оттеглили от номинацията, защото не бяха съгласни с другите номинирани в категорията? Какво се случи, защо изобщо са там?

# 533
  • Мнения: 4 042
кукумицинкa, aнцунгa от поcледнтa пеcен нa Тото е cъщия c който cнимa пеcентa Чужди уcмивки, поcветенa нa бившaтa му приятелкa. От товa, което cи нaпиcaлa оcтвaм c впечaтлението, че не cи гледaлa клипa, тa зaтовa cе почувcтвaх длъжнa дa го уточня товa 😆

# 534
  • Мнения: 5 994
Аз не знам след тази песен-изповед, в която открито този Тото си пее, че Яна е голямата му любов, с какво самочувствие би била следваща жена до него... Много ми е измислена сегашната щастливка приказка с пишман танцьорката, която впрочем в клипа на Райна е такова дърво, че не знам каква танцьорка се пада точно.

# 535
  • Мнения: 2 182
100% бившата му е купила анцуга, дето го снима в един клип за нея, па го горя в клипа за новата си.

# 536
  • Мнения: 1 373
Циганска сватба, дет си пее и той. Joy

# 537
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
Не беше много отдавна когато ако видиш мъж с розова тениска или риза автоматично го причисляваш за гей.
Слава богу вече не е така , виждам много мъже в розово без да са  гей. 
Явно доста години ще трябва да минат докато обществото узрее ,че да носиш различни цветове не означава различна ориентация.
Интересното е ,че при жените не е така. Тоест няма цвят или комбинация от цветове които като видиш да кажеш че една жена е лесбийка .
На мен пък никога цветовете не са ми въздействали за някого.
Принц Хари съм го виждала и  с розова риза и с розово бельо и никога не ми е носил усещане за гей.
Винаги водещото в усещането ми за другия е било неговото излъчване.

Забелязвам, че Бебо се е отворил в последно време и към някакъв религиозен хейт. Постоянно пуска базици за Христос и християнската религия. И честно казано не го разбирам.
Аз например не харесвам мюсюлманската религия, но няма как да ме храни и забавлява, ако хейтвам и се базикам с някакви неща, които за тях са святи или важни... 
И в крайна сметка, ако защитаваш правото на един мъж да усети в себе си друг, защо се  отнасяш презрително към правото и избора на един човек да вярва в Бог ?! Странна ми избирателността в подкрепа всеки да бъде това, което чувства.

# 538
  • Мнения: 7 848
Ами ето как стоят нещата.
И Тотю и дизайнерката, за която за първи път чувам са от Враца.
И е много вероятно да се познават.
Тя го хейти, говорим за НЕЯ, разбираме, че съществува.
И за Тотю. Той след като си показва всичко би понесъл и още мааалко хейт в името на хората от СЗ. А и писанието,излиза ден преди музикалните награди за бг музика. 

Видяхте ли Мелания на тържеството за 4 юли?
Мислех, че ще има снимка с тематичната рокля на А. Маккуин.
Сега трябва да я търся...

# 539
  • Мнения: 4 181
Нищо чудно да са се уговорили да го хейти тя. Хем за него се говори, хем за нея. Такива хора живеят на принципа "няма значение как, важното е да съм известен"

Общи условия

Активация на акаунт