Сериали и филми - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural/тема XIII

  • 28 899
  • 749
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 27 175
В момента на американците не им е до телевизия, филми, сериали...
Съвсем други неща ги вълнуват.
Иначе може, не знам, това са само слухове, гледаемостта на платените платформи трудно се разбира, защото я крият обикновено.

# 346
  • Мнения: 11 314
Гледам си аз Star Trek Enterprise сериала и вече към края гледам доста познато лице - в един от епизодите играе машинен инженер Seth McFarlane, който по-късно в Орвил играе капитана.
Много се забавлявам на такива съвпадения.
А това сериалче го започнах с доста предубеждения, а се оказа доста сносно. Хареса ми 3 сезон, че имаше вързана история през всички епизоди. Сега съм любопитна как ще завърши.

# 347
  • Мнения: 9 193
Вечерница,относно Star Trek Enterprise - поради слабият рейтинг го канселират и за това има 4 сезона,а не обичайните 7. Аз си го харесвам и макар,че има своя край имаше къде да продължат.

# 348
  • Мнения: 36 484
Изгледах Мандалорецът, забавен епизод, но наистина беше пълнеж. Жабешкият хайвер сигурно е вкусен...

# 349
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Вечерница,относно Star Trek Enterprise - поради слабият рейтинг го канселират и за това има 4 сезона,а не обичайните 7. Аз си го харесвам и макар,че има своя край имаше къде да продължат.
Това ми е толкова любим сериал, направо не мога да повярвам, че не се е харесал. Не бях се замисляла защо е само 4 сезона.

# 350
  • Мнения: 36 484
Вчера пуснах една кратка новина - скоро ще има сериал по 80 дни около света: https://scifi.bg/novini/2020/11/nov-serial-po-pateshestvie-okolo … gledame-dogodina/
Не знам дали ще има фантастичен елемент, но се надявам да вкарат такъв (поне нещо малко, за цвят).
Участва Дейвид Тенант, а той е икона в жанра Simple Smile

Вие харесвате ли този сюжет? Аз, честно казано, не помня кога съм чела книгата (мисля, че я четох като малка, но нямам ясен спомен), обаче съм гледала много версии. Най-ранната, която си спомням е един анимационен сериал, който много харесвах - героите бяха животни и Фог беше лъв.
А последната версия, която гледах, е тази с Джеки Чан - също ми хареса. Ето пример за различна интерпретация на сюжета, която не ме дразни.

# 351
  • Мнения: 11 314
Вечерница,относно Star Trek Enterprise - поради слабият рейтинг го канселират и за това има 4 сезона,а не обичайните 7. Аз си го харесвам и макар,че има своя край имаше къде да продължат.
Съгласна съм с коментара ти. Току що го приключих. Хареса ми, че имаше почтен завършек, въпреки смъртта на единия от героите.
Аз се опитвам на няколко пъти вече да гледам Deep space 9,но нещо не ми се получава. А на TNG запецнах на 4 сезон и не искам да продължа.
Днес изгледах 2 епизод на Discovery и продължавам да се чудя дали да го догледам.

# 352
  • София
  • Мнения: 27 175
Петя и аз съм чел книгата като малък, но съм фен на всякакъв такъв тип жанрове. Бих гледал с кеф сериалчето. Simple Smile

# 353
  • Мнения: 47 982
Сюжетът е приятен,Тенант е изключителен Simple Smile Надявам се да е хубав

# 354
  • Мнения: 9 193
И аз бих гледала 80 дни около света.

Вечерница,мисля,че артиста изиграл Трип изисква героят му да бъде убит.
Аз и Станция 9 харесвам,там последните сезони стават по-интересни - когато се появяват доминионците.
TNG съм гледала отделни епизоди,но ми идва много ретро.
На Дискавари дадох шанс и на 2 епизод и нямам желание да го гледам.

Мандалорецът още не съм го гледала.

# 355
  • Мнения: 36 484
Аз не мисля да гледам трети сезон на Дискавъри, още не съм чела и резюмета. Иначе харесвах старите сериали, включително Ентърпрайз. Но не ги помня в подробности.

# 356
  • DE
  • Мнения: 9 068
Много харесвах Ентърпрайз, малко ми бяха 4 сезона. Също харесвах и "Стар гейт Атлантис", ако ги дават някъде бих ги гледала, но не ми се теглят от нета.

# 357
  • София, България
  • Мнения: 5 597
И аз запецнах на втора серия от новия сезон на Дискавъри, то това просто не се издържа. Много ме е яд, че е такава простотия още от началото. А като си помисля, че не ми харесваше много Старгейт Юнивърс, на фона на Дискавъри Юнивърса сега ми се струва супер.

# 358
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 795
Харесвах и Старгейт Юнивърс. Има край. Но и отворен.

# 359
  • Мнения: 36 484
Много силен епизод на Мандалорецът; този път не изчаках до вечерта, защото исках да разбера дали Детето ще продължи с канибализма...
Скрит текст:
Не очаквах да видя толкова познати лица, уж преглеждам от време на време новините за сайфай сериалите, но явно тези съм ги пропуснала...
Кейти Сакхоф изглеждаше странно с тези вежди... Мандо е прав за шлемовете - почнеш ли да правиш реформи в една религия, скоро ще стане фиктивна и ще се изразява само в носене на глупав символ.

Общи условия

Активация на акаунт