Сериали и филми - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural/тема XIII

  • 28 888
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 27 174
Да, така е, имах предвид за масовия човечец (каквито сме и ние масово тук във форума например, хаха) е тайна или ако някой попадне на този сайт или други подобни в нета, ще си каже, WTF?! пак конспирации за извънземни... И повечето ще подминат...
Иначе все си мисля, че извънземните си правят някакъв социален експеримент с нас, но дори и да не е така, веднага си личи, какви хищници сме. Всеки се опитва да придобие власт и контрол над другия, никой дори и не си мисли да използва тези технологии за подобряване на здравето и стандарта на живота на планетата.

# 736
  • Мнения: 36 482
Ако някъде из Интернет се появи информация, че някой плаща хиляди долари за парчета боклук, които падат от небето, разни индивиди от типа на телефонните измамници ще се преквалифицират на секундата. Със сигурност ще наводнят пазара с фалшиви отломки Joy
 
Тийзър за 4-ти сезон на Касълвения, излиза на 13-ти май. Може би е по-добре, че това ще е финален сезон. Дано само да има смислен и затворен край.

# 737
  • Мнения: 10 883
Изгледах втора серия на The Nevers, пак ще си я пусна. Мисля, че няма спойлери, но слагам в скрит текст за всеки случай.
Скрит текст:
Хм, интересно го завързаха, но поне разбрах защо е тази нишка в историята.
От промото бях доста скептична дали няма да залитнат ненужно в екшън и подобни, но за моя радост отново беше много добре балансирано

# 738
  • Мнения: 36 482
Трейлър на филма Шанг Чи и Легендата за десетте пръстена, изглежда малко нелепо, но сигурно ще го гледам:


Премиера - 3-ти септември.

По-добре да беше сериал Simple Smile

# 739
  • България
  • Мнения: 6 209
Трейлър на филма Шанг Чи и Легендата за десетте пръстена, изглежда малко нелепо, но сигурно ще го гледам:


Премиера - 3-ти септември.
По-добре да беше сериал Simple Smile
Много добре изглежда, според мен.
В последно време почти не съм гледала филми, така че ще чакам този с интерес.
Сериалите, които гледам, обикновено са над 40 епизода. Понякога искам и история, която завършва за максимум три часа.

# 740
  • София
  • Мнения: 27 174
The Nevers 1.2

Скрит текст:
Втори пореден добър епизод.
Уау, какъв туист в края, не го очаквах. По-рано в епизода се видя, че Бидлоу не това за което се представя и че може и да е ''опора'' на неоправданите жени, но да стоят по-далеч от синчето му. Лицемер.
Обаче да работи с онзи психопат доктора, всъщност тя му е нещо като шеф, по-скоро той работи за нея ми дойде повече. Ето кой е антагониста, а не толкова пуританите. Разбира се все още не знаем какво цели и каква и е играта, но да позволява лоботомия (или там каквото правят) е варварство. Поне видяхме, че част от кораба е открита и се стремят към нея и нейните познания.
Другото важно нещо е, че Трю и Малади са се познавали. Били са приятелки и Амелия я е изоставила, а Малади е била насилвана.
Харесаха ми много Оги и Пенанс, дано стане заверката там. И дано синът не е като майката...

# 741
  • Русе
  • Мнения: 11 918
The Nevers 1.2.
Много ми харесва сериала. Щях да го пропусна ако не беше темата

Diavolo

Скрит текст:
Не са майка и син, а брат и сестра. Каката командори .
Допусках че има нещо мътно около нея.
Разясняват се връзките и конфликтите . Имат обосновка и чудесни актьори.
Дарбите надстройват естествени качества и характери.
Оги доста безхарактерен, но пък какво надстройват полетите. А и гарваните са доста интелигетнти. Дано надскочи
макушаваното си присъсвие.
Кака явно търси супер сили за да компенсира недъга си и да доминира.Толерира дома за прикритие, а и да наблюдава отблизо качествата.
Малади е маша, с която ръчкат където трябва да сплашат и да се свърши черната работа.


# 742
  • Мнения: 10 883
Те са брат и сестра мисля.
Скрит текст:
Да, много интересно го завъртяха. Тя не е докосната, поне на края на първи епизод не видях да влиза искричка в нея.
Иначе доста типично за благотворителността на аристокрацията: ние може и да ви помагаме, но вие трябва да си знаете мястото.
Любопитно ми е каква ще е ролята на Суон.

# 743
  • София
  • Мнения: 27 174
ох, така де, брат и сестра, обърках се.
Скрит текст:
Да и аз мисля като теб. Стреми се към сила и власт. Жалко, по нищо не се различава от лошите мъжете пуритани, хах. Това е иронията във всичко.

# 744
  • Мнения: 36 482
Май е време за нова тема Simple Smile Ще я направя до час-два, в момента съм малко заета, извинявам се за забавянето Simple Smile

# 745
  • София
  • Мнения: 27 174
Е, нп. когато-тогава. Simple Smile
За да не е твое последното мнение

Re: Суон
Скрит текст:
Виждам го като бохем и човек на удоволствията. Евентуално да събира инфо и изнудва влиятелни хора от аристокрацията и до там. Определено има вражда и прикрита омраза към Лорд Масън. Но как ще го завъртят идея си нямам.
Харесва ми до тук в шоуто, че всичко е премерено и се работи с мисъл. Няма 'ту мъч' неща/сцени.

Иначе една малко неприятна новина, в смисъл не точно неприятна, но странна.
Джос Уедън е уволнен и ако има 2 сезон (в което не се съмнявам, защото рейтингите и реакциите са добри, ниската оценка в imdb в случая е подвеждаща), то няма да е той шоурънъра.

# 746
  • Мнения: 10 883
О, не, защо е уволнен? Уф, нецензурни думи ми идват.
Изключително премерено е всичко, огромен плюс, основно изискване ми е на мен.

За Суон си прав, мисля, но очаквам и там нещо недоизказано да излезе.

# 747
  • Русе
  • Мнения: 11 918
Re: Суон

Скрит текст:
Той е манипулатор и отрепка. Използва всяка ситуация да изнудва и да манипулира със секс манифактурата си. Държи доста влиятелни хора с компромати. Ще върже и Оги ,с името си на благородник за да привлича високо ниво клиентела ,които влезли веднъж в дупката му, стават манипулируеми. Той е другата страна , която иска да използва способните. Да видим пуритана-лорд как ще се справи с тези стихии - от една страна престъпници благородници и новите, които искат да им заемат мястото на влияние и богатство. Безредието на докоснатите е най-малкия му проблем. Кога ли ще го осъзнае.
  Чудя се и госпожиза Тру, кога ще върже поканата за опера с покушението.

# 748
  • Мнения: 10 883
Прочетох за Уедън.

Суон
Скрит текст:
на мен ми е засега положителен образ Simple Smile може би защото актьорът ми е симпатичен от друг сериал, но има нещо там. Да видим кога ще разберем, защо Оги не бива да се пипа при никакви обстоятелства и кой го е наредил това.

# 749
  • Мнения: 36 482
Заповядайте в новата тема Simple Smile
https://www.bg-mamma.com/?topic=1327796.new#new

Общи условия

Активация на акаунт