Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

На пазар във Варна - тема 58

• 15 272
  • 484
  •   3
Отговори
# 15
  • Анкх Морпорк
Къде ориентировъчно се намира гаража за балони на пазара?

средният блок с гаражи, страната към пазара до магазин Дрога за подправки и чайове.

Аз имам питанка също-  спешно търся гараж или помещение за склад до 20 кв. м. обезопасени. Ще държа стока детски играчки и хр. продукти  в кашони. Не ми трябват влага и мухъл. Възраждане, Трошево, Конфу. Скъсах се да обикалям 2 дена и вместо гараж да ми предлагат паркомясто. Ако някой има идея, ще съм благодарна.

# 16
  • ВАРНА
Къде мога да намеря продуктите на Collistar ? И от Естетик клуб някой има ли впечатления, интересуват ме някои процедури за тяло ...
http://aesthetic-club.com/

# 17
  • Варна
Колистар поръчвам от Нотино, имат често добри промоции.

# 18
Къде мога да намеря продуктите на Collistar ? И от Естетик клуб някой има ли впечатления, интересуват ме някои процедури за тяло ...
http://aesthetic-club.com/

За мен цените им са по- високи в сравнение с останалите клиники за същите процедури  .

# 19
  • Варна
Оптика Рая на Владислав често пускат в Грабо ваучери за диоптрични очила на изгодни цени.
Някой възползвал се е да даде мнение за тях?

# 20
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
Водата на Шкорпиловци как е като чистота този сезон?

# 21
  • Варна
Мога да дам отзив към 7-8.07. , ако не ти е късно Simple Smile

# 22
Къде пробиват уши? За възрастен ми е питането, ако има значение. Искам да е гарантирано, с добра хигиена.

# 23
  • Варна
В дом Младост пробих ушите на дъщерята, моя приятелка преди седмица пак там заведе нейната (14 годишна, почти възрастен, не бебе) и сме доволни. С машина пробива жената, цената е ок, слага медицински обеци, влизат си в цената.

# 24
В дом Младост пробих ушите на дъщерята, моя приятелка преди седмица пак там заведе нейната (14 годишна, почти възрастен, не бебе) и сме доволни. С машина пробива жената, цената е ок, слага медицински обеци, влизат си в цената.
А къде по-точно в Дом Младост? Не съм ходила от 100 години там, но помня че бяха някакви кабинки....коя от всички?

# 25
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
Мога да дам отзив към 7-8.07. , ако не ти е късно Simple Smile
Благодаря, но вече ходихме.
Не ми допада за тази година.

# 26
  • Варна
Не са точно кабинки. Има си кабинет лекарката. В интернет има телефон за връзка и като уговорите час тя ще обясни.

# 27
Хигиената в "Дом Младост" никак не е добра, условията са потресаващи, както и в кабинета за пробиване на уши, втората дупка на каката не е много добре разположена, прибързано преценено от докторката, като предложи на друго място веднага да продупчи . Търся и аз препоръки, за място, наистина с добра хигиена и предлагане на услугата, за малката си дъщеря.

# 28
Благодаря за новата тема. Някой знае ли какво се случва с Комсед в Делта Мол?

# 29
  • Варна
Май вече нямало да има там Комсед. Поне така чух.

Общи условия

Активация на акаунт