На пазар във Варна - тема 58

  • 25 400
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 577
Има Комсед в Делта мол, на същото място си е, работи си вече.
Правиха му ремонт за да му намалят малко площа, понеже до него май ще е Икея.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 36 471
Ох, супер... Дъщерята ме врънка за Джъмбо, но мен посмъртно не могат да ме вкарат там, ако няма много належаща причина. С Комсед ще отбия номера.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 838
Плажни сандали - удобни ли са и откъде изгодно могат да се вземат? За дете.

# 33
  • Мнения: 96
От Ipanema взех, в Делта Планет, много са удобни, с лепки, имат и намалени бройки

# 34
  • Варна
  • Мнения: 14 527
Къде продават ароматни, бг кайсии?

# 35
  • Мнения: 10 681
Къде продават ароматни, бг кайсии?
От няколко дни взимам от Синия пазар. Като идваш от Гръцката, човекът се пада в дясно, май втора или трета сергия. Той продава праскови, кайсии и череши само. Кайсиите пишеше, че са от Силистра, 4.50 кг, страхотни са!
Черешите пише, че са от Приселци. Не съм ги пробвала, но мисля тези дни да си купя и череши и праскови, че и още кайсии Simple Smile

# 36
  • Варна
  • Мнения: 14 527
Благодаря Ели- Мели! 💐Наблизо ми е.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 36 471
От борсичката в Трошево днес си взех праскови, от онези сплесканите, които са като понички. Много сладки излязоха, утре ще взема пак.

Последна редакция: пн, 06 юли 2020, 21:42 от HighSpeed

# 38
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Тук наскоро се спрягаше майстор за перални. Кой го ползва, скъпо ли взема?

Нашата пералня (има-няма на 4 години) нещо взе странно да се държи : първо не центрофугираше, но пък ако се пусне отделно на програма центрофуга, си изпълняваше задачата.
Прави едни странни номера, не мога да й хвана спатиите - ту нормално изпира на дадена програма, ту стига до момента преди центрофугирането и спира, изписва на екрана "End".

Програматорът ли нещо се е прецакал? Дали излиза скъп ремонтът, нова пералня ли да вземаме...

# 39
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 025
В събота купихме кайсии от борсата в Трошево - е ужасни са, зелени и кисели.
Динята им обаче е супер, както някой тук писа.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 36 471
Белите череши също не струват, не се лъжете.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 948
Здравейте!
Някой да е ходил скоро на "Златни пясъци" на плаж?
Къде спряхте ,на кой паркинг и каква е цената ?
Шезлонга и чадъра с каква цена са?

# 42
  • Варна
  • Мнения: 148
Тук наскоро се спрягаше майстор за перални. Кой го ползва, скъпо ли взема?

Нашата пералня (има-няма на 4 години) нещо взе странно да се държи : първо не центрофугираше, но пък ако се пусне отделно на програма центрофуга, си изпълняваше задачата.
Прави едни странни номера, не мога да й хвана спатиите - ту нормално изпира на дадена програма, ту стига до момента преди центрофугирането и спира, изписва на екрана "End".

Програматорът ли нещо се е прецакал? Дали излиза скъп ремонтът, нова пералня ли да вземаме...

Нашата пералня имаше механичен проблем /счупени лагери/ и препоръчвам човека, който я поправи. За смяна на лагерите и гуменото уплътнение, с материалите и труда, излезе 90 лв. Но не знам ако проблемът е в електрониката. Мога да дам тел.номер.

# 43
  • Мнения: 1 377
Като сме почнали с майсторите - търся фаянсаджия с машинка да изреже кръгъл детайл на керамичен капак. Rolling Eyes Във вас ми е надеждата.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 914
Здравейте!
Някой да е ходил скоро на "Златни пясъци" на плаж?
Къде спряхте ,на кой паркинг и каква е цената ?
Шезлонга и чадъра с каква цена са?
Инфо от приятели в неделя. Паркинга на Ривиера - 3 лв. на ден, в 10:30 вече е нямало места. И паякът си работи.
На плажа пред Астера - чадър 2 лв., шезлонг 2 лв. Но от обяд нататък музиката от бара е била непоносимо силна.
Надявам се на съседните плажове също да е толкова евтино.
На Албена - чадър, шезлонг по 1 лв.

Общи условия

Активация на акаунт