Бебешката количка - цяла наука за второ висше №45

  • 50 602
  • 758
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 096
Идвам с мнение за Ергобейби Метро. Супер компактна, лека, бута се много лесно. Но сенникът е ужасен. И в сутрешни, и в следобедни часове блести в очите на детето, защото е къс. Качването на стълби не е така меко като при Балиос, но пред сенника и това бледнее и е единствената причина поради която се замислям да я разкарам. Жалко за иначе сполучливия модел. Могло е да добавят още едно допълнително парче плат...

# 241
  • Мнения: 685
Здравейте, тъй като минаха доста години откакто за последно съм бутала количка мисля, че имам нужда от малко помощ. Чакам бебе, имам си комбинирана  jane muum от голямото дете, която смятам да ползвам и с това бебе, но преди ползвах повече лятната ми количка maclaren volo, която подарих. Сега съм в търсене на перфектната компактна количка. Списъкът ми се състоеше от:
1. Ергобейби метро;
2. Макларън куест арк;
3. Макларън атом.
След разглеждане и пробване на живо въобще не харесах 1 и 2. Засега фаворит ми е Макларън атом.Много ми хареса наистина. Единственото ми притеснение е, че дръжката ми идва малко висока, въпреки, че е най-ниска от изброените. Ще се радвам да ми препоръчате още някой модел с който да сравня като задължителните ми условия са следните:
1. Цяла дръжка (възможно най ниска или да се регулира);
2. Да е до 6 кг.;
3. Да е с единични гуми;
4. Да има положение подходящо за сън;
5. Да се сгъва и разгъва сравнително лесно, тъй като непрекъснато я товаря в колата.
Има ли такава количка въобще? Ще се радвам да споделите! Blush

Последна редакция: ср, 12 авг 2020, 20:28 от paradigma

# 242
  • Мнения: 144
Cybex Eezy S+,но е 7кг.След бутане на Макларън и от старите и най-новият модел  Arc S,Сайбексът ми е фаворит.

# 243
  • Мнения: 468
И аз щях да препоръчам Cybex eezy s+. Eezy s е 6кг, доколкото помня. Има по-малки колела (пак единични), по-късо място за крачета. Цяла дръжка, пълно легнало и се сгъва много компактно.
 
Cybex Eezy S+,но е 7кг.След бутане на Макларън и от старите и най-новият модел  Arc S,Сайбексът ми е фаворит.

# 244
  • Мнения: 2 475
Но дръжката е висока!

# 245
  • София
  • Мнения: 1 678
Здравейте, бяхме на почивка и покрай лидницата по изпуснах темата.. след премеждеята по побиране на багажа и количката искам да попитам коя лятна количка Макларън е подходяща за високи родители, едро бебе и е с пълно легнало положение? Благодаря предварително!

# 246
  • Мнения: 2 170
Здравейте, тъй като минаха доста години откакто за последно съм бутала количка мисля, че имам нужда от малко помощ. Чакам бебе, имам си комбинирана  jane muum от голямото дете, която смятам да ползвам и с това бебе, но преди ползвах повече лятната ми количка maclaren volo, която подарих. Сега съм в търсене на перфектната компактна количка. Списъкът ми се състоеше от:
1. Ергобейби метро;
2. Макларън куест арк;
3. Макларън атом.
След разглеждане и пробване на живо въобще не харесах 1 и 2. Засега фаворит ми е Макларън атом.Много ми хареса наистина. Единственото ми притеснение е, че дръжката ми идва малко висока, въпреки, че е най-ниска от изброените. Ще се радвам да ми препоръчате още някой модел с който да сравня като задължителните ми условия са следните:
1. Цяла дръжка (възможно най ниска или да се регулира);
2. Да е до 6 кг.;
3. Да е с единични гуми;
4. Да има положение подходящо за сън;
5. Да се сгъва и разгъва сравнително лесно, тъй като непрекъснато я товаря в колата.
Има ли такава количка въобще? Ще се радвам да споделите! Blush
Cybex Melio Carbon. Днес го сглобих нашият, от любопитство, че душа не траеше. Колкото да го видя. Ами, хубав се оказа. Има доста дълбок сенник, дръжката се регулира, върти се седалката, единични са колелцата, има борд. Единствено не ми хареса, че дръжката не е кожена, като на Приам, а от някаква друга материя. Навсякъде я пишат като материал, имитиращ кожа. Влиза в изискванията ви за тегло до 6кг. Сгъването и разгъването е до навик. На едни лесно им е това с едно движение, други не намират за затруднение да сгъват количката с повечко такива....разни хора, разни идеали. И пак, на мен ми се стори удобна.

Впечатления нямам относно това как се държи на пътя, тъй като ще седи прибрана, докато не ни потрябва.

# 247
  • Мнения: 685
Благодаря ви много за отговорите. Явно трябва да разгледам и вариантите на cybex. Къде в София има най-голямо разнообразие изложени. Гледам, че в Рая тойс пише с предварителна заявка, но предполагам, че има шоурум където могат да се видят и пробват.

# 248
  • Мнения: 2 170
Благодаря ви много за отговорите. Явно трябва да разгледам и вариантите на cybex. Къде в София има най-голямо разнообразие изложени. Гледам, че в Рая тойс пише с предварителна заявка, но предполагам, че има шоурум където могат да се видят и пробват.

Те са вносители на Сайбекс. Може да се обадите и да питате къде какви модели имат налични.

# 249
  • Мнения: 468
Аз не съм особено висока - 156см, но ми е съвсем Ок. Мъжът ми е с 180см и не се е оплакал 😊. Най-добре е да се пробва на място, разбира се.

# 250
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Аз също не съм висока - 165 см съм.
Но са ми удобни само високи дръжки. С ниска или пък с двойни ми е голяма мъка.
На Мутсито съм я вдигнала на макс и Сайбекса ми идва леко нисък. Ама предполагам, че ако го ползвам всеки ден ще свикна.

# 251
  • Мнения: 4
[/url]

Здравейте, с такава Babyzen сме. Няма стол за кола. С кои адаптори и стол като марка би станало? Питам преди да я натоваря да я нося из магазините, ако някой може да помогне.

# 252
  • Мнения: 2 170
[/url]

Здравейте, с такава Babyzen сме. Няма стол за кола. С кои адаптори и стол като марка би станало? Питам преди да я натоваря да я нося из магазините, ако някой може да помогне.
Как се казва моделът?

# 253
  • Мнения: 4
[/url]

Здравейте, с такава Babyzen сме. Няма стол за кола. С кои адаптори и стол като марка би станало? Питам преди да я натоваря да я нося из магазините, ако някой може да помогне.
Как се казва моделът?

Babyzen buggy

# 254
  • Мнения: 2 170
[/url]

Здравейте, с такава Babyzen сме. Няма стол за кола. С кои адаптори и стол като марка би станало? Питам преди да я натоваря да я нося из магазините, ако някой може да помогне.
Как се казва моделът?

Babyzen buggy
Наистина няма информация за съвместими столчета...

Общи условия

Активация на акаунт