Бебешката количка - цяла наука за второ висше №45

  • 50 352
  • 758
  •   2
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 096
Има ли някой, който да бутал Сайбекс с кожена дръжка и от другия тип, меката? Заглеждам Сайбекс Изи С+, но дръжката е кожена и ми се струва, че ръцете ще се запотяват...

# 286
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Няколко пъти сме ползвали Сайбекса до сега, не ми се изпотяват ръцете. Нашия е с кожената дръжка.

# 287
  • Мнения: 1 036
Има ли някой, който да бутал Сайбекс с кожена дръжка и от другия тип, меката? Заглеждам Сайбекс Изи С+, но дръжката е кожена и ми се струва, че ръцете ще се запотяват...
То това да не волан че да го стискаш така и чак толкова плътен захват.
Не се изпотяват ръцете с кожена дръжка.

# 288
  • Пазарджик
  • Мнения: 333
Здравейте, моля за мнение за Maxi cosi Zelia 2 in 1. Достатъчно стабилна ли е, виждам, че е лекичка. Маневрена ли е?
Привет, след дълго лутане се спрях на тази количка. Днес за първи път изведохме бебко с нея и много ми хареса. Лека е, маневрена е. Лесно се сгъва (тип куфар). По неравен път друса, понеже не е с амортисьори. Има голям сенник. Аз съм доволна. Гледах клипчета в ютуб на майки.

# 289
  • Мнения: 609
Здравейте, колебаем се с мъжа между две колички. Едната е Easywalker Harvey 2, много е лека, маневрена, амортисьорите са хубави и по неравности се движи добре, абе не намираме съществени минуси, освен цената, защото е 2 в 1. Другата е Jane Crosswalk 3 в 1 - амортисьорите й са добри, гумите са с грайфер, също е лека. Това, което ме смущава при Jane е, че в магазина когато поставиха коша за новородено, когато започне да се движи коша се клати ужасно много. Чудих се дали това наистина е така при всички или тази, която ни показаха е била с някакъв дефект. Също някоя мама, която има опит с тази количка, ако може да сподели регулацията на положението на гърба само с колана отзад достатъчно стабилна ли е? Ще се радвам да получа съвет Blush

# 290
  • Мнения: 4 839
Момичета, тези от вас, които са със Cybex Balios S, какви аксесоари взехте? Търся чанта, дъждобран, комарник, но оригиналните ми идват доста скъпи. В магазина ми предложиха на Лорели някакви универсални, някой ползва ли ги?

# 291
  • Мнения: 685
Джена, просто консултантите не са ти показали как правилно се монтира коша. Аз бях с Jane muum и кошовете на новородено на Jane  имат функция "люлка". За да не се клати и да е стабилен трябва да се фиксират едни копчета от коша към шасито. На снимката се виждат като едни къси допълнителни колани. На мен лично това люлеене ми беше много удобно, защото можех да седна на пейка и да люшкам бебо докато заспи, а не само да обикалям.


Здравейте, колебаем се с мъжа между две колички. Едната е Easywalker Harvey 2, много е лека, маневрена, амортисьорите са хубави и по неравности се движи добре, абе не намираме съществени минуси, освен цената, защото е 2 в 1. Другата е Jane Crosswalk 3 в 1 - амортисьорите й са добри, гумите са с грайфер, също е лека. Това, което ме смущава при Jane е, че в магазина когато поставиха коша за новородено, когато започне да се движи коша се клати ужасно много. Чудих се дали това наистина е така при всички или тази, която ни показаха е била с някакъв дефект. Също някоя мама, която има опит с тази количка, ако може да сподели регулацията на положението на гърба само с колана отзад достатъчно стабилна ли е? Ще се радвам да получа съвет Blush

# 292
  • Мнения: 609
paradigma, много ти благодаря! Това консултанта въобще не ми го каза, явно не знаеше, отговора беше "ми те на всички колички така се люлеят".... щом може да се застопори това е друго нещо. Ще отида в някой друг магазин да я разгледам пак подробно.

# 293
  • Мнения: 685
Явно не са знаели наистина. То и затова е тази черна дръжка, която виси на коша откъм дръжката за да се люлее с нея Blush.

# 294
  • Мнения: 863
Момичета, харесвам много една количка на Сам - Pulsar 3 in 1, розова, но дооста стар модел, дали има шанс да я намеря някъде ?

# 295
  • Мнения: 8 590
Здравейте, колебаем се с мъжа между две колички. Едната е Easywalker Harvey 2, много е лека, маневрена, амортисьорите са хубави и по неравности се движи добре, абе не намираме съществени минуси, освен цената, защото е 2 в 1. Другата е Jane Crosswalk 3 в 1 - амортисьорите й са добри, гумите са с грайфер, също е лека. Това, което ме смущава при Jane е, че в магазина когато поставиха коша за новородено, когато започне да се движи коша се клати ужасно много. Чудих се дали това наистина е така при всички или тази, която ни показаха е била с някакъв дефект. Също някоя мама, която има опит с тази количка, ако може да сподели регулацията на положението на гърба само с колана отзад достатъчно стабилна ли е? Ще се радвам да получа съвет Blush
Easywalker Harvey 2 - тази количка е специално за родители, които обичат разходки сред природата,  и същевременно една от най-леките от този тип, и лесна за употреба. Замислена е, ако се появи братче, сестриче след време, да може да се приспособи за 2 деца. 4 позиции за позициониране на спортната част, конструкция от лек алуминий, всички 4 колела са с пружини, предни колела с възможност за заключване, при 2 деца, товароподемност  до 30 кг, а тежи само 10.8кг. Размери на разгънатата количка: 59x98x113 cm
Размери на сгънатата количка: 59x90x40 cm
Jane Crosswalk 3 в 1 - тази количка също е направена за употреба както в градски, така и по селски пътища. Материалът е  дишащ и водоотблъскващ. Облегалката на седящата част може да се накланя плавно почти хоризонтално. Поставката за краката и дръжката му са регулируеми по височина, столчето се монтира в двете посоки. Тегло на седящия кош + шасито е  15,5 кг , Размери разгъната  93x61x80-113 см.  и  сгъната: 62x61x38 см.
Тегло на бебето до 13 кг (препоръчително)

@AlisB
Сам - Pulsar 3 in 1 все още се намира тук там, търси в международни сайтове, има я в различни цветове, не знам дали точно розова ще има, а кафява хич не е толкова хубава

# 296
  • Мнения: 863
Пепина, даа🤍 На мен ми харесва розова или макс сивата, тя реално ми се вижда някакъв металик.

# 297
  • Мнения: 8 590
Пепина, даа🤍 На мен ми харесва розова или макс сивата, тя реално ми се вижда някакъв металик.
аз съм имала CAM ама не с такива колела, а с големите, и беше много проходима количката, движех се и по дълбок  сняг.  Доволна съм от CAM, освен, че е тежка, с нея ходех само из квартала, рядко в автобус и в кола. Сгъната не влиза във всеки багажник, трябва да се демонтират и колелата, за да влезе, което ме затрудняваше. Удоволствие е да я караш, защото изглежда красиво във всяко едно положение и за всичко е помислено. Италианците са добри в този бранш, макар, че имат и по-добри от  CAM .

# 298
  • Мнения: 863
Доста красиви модели има, факт 💙

# 299
  • Мнения: 549
На мен също ми препоръчаха от магазина универсалните аксесоари на Lorelli, но реших да си помисля. После купих от DM комарник за 5лв, уж временно, ама май с него ще си остане, понеже е голям и съм доволна. Чантата и коша за кола си поръчах от английски сайт, понеже разликата в цената на Cybex беше малко повече от двойна. Дъждобран не купих, понеже материята е такава, че капките се плъзгат и не попиват. Все пак ще ми е достатъчно колкото да се скрием някъде. Не си представям в голям дъжд да се предвиждаме дори с дъждобран.

Момичета, тези от вас, които са със Cybex Balios S, какви аксесоари взехте? Търся чанта, дъждобран, комарник, но оригиналните ми идват доста скъпи. В магазина ми предложиха на Лорели някакви универсални, някой ползва ли ги?

Общи условия

Активация на акаунт