Пазаруване от Aliexpress.com 59

  • 31 993
  • 736
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 6 945
Е тя може някой понеделник през ноември да дойде.

# 226
  • Мнения: X
Ужас сега проверих пише ,че до 8 дни би трябвало да дойде.

Значи да не се надявам на ориентировачните дати за пристигане......
До сега каквато съм поръчвал е идвало по - рано даже..Преди стрелката да стигне крайната точка.

# 227
  • DE
  • Мнения: 9 068
Днес ми дойде поръчка от април, направо я бях забравила Grin

# 228
  • София
  • Мнения: 1 885
Здравейте! Как стои въпросът с пускането на т.н. "логистичен диспут"? Такава препоръка са дали сега на моя колежка от Али експрес по повод пратка, която е проследена само първите два дни от поръчката през април, и след това никаква информация няма за нея. Откъде се пуска такъв диспут, изобщо - как се процедира? Благодаря предварително за помощта!

# 229
  • Мнения: 65
Здравейте момичета, искам да ви попитам кои пратки отиват на митница?

# 230
  • Мнения: 2 395
Здравейте! Как стои въпросът с пускането на т.н. "логистичен диспут"? Такава препоръка са дали сега на моя колежка от Али експрес по повод пратка, която е проследена само първите два дни от поръчката през април, и след това никаква информация няма за нея. Откъде се пуска такъв диспут, изобщо - как се процедира? Благодаря предварително за помощта!
Logistic tracking problem ....
https://www.facebook.com/AliexpressBulgariaFAQ/posts/1025142584298189
Здравейте момичета, искам да ви попитам кои пратки отиват на митница?
https://www.bg-mamma.com/?topic=1156376
На въпроса дали пратката ще отиде на митница или няма, не може да се даде точен отговор. Митническите служители имат право да задържат всяка една пратка, независимо от нейната стойност, тегло или размер.

# 231
  • Мнения: X
От тук на там какво следва чакам още един месец или трябва да пиша на продавача?Приблизителната дата на пристигане беше вчера.

# 232
  • Варна
  • Мнения: 1 203
От тук на там какво следва чакам още един месец или трябва да пиша на продавача?Приблизителната дата на пристигане беше вчера.
Скрит текст:

В кой сайт ти пишат приблизителна дата? Али експрес дават 90 дни за пристигане на пратките. Твоята е пратена началото на септември. И да пишеш на продавача той ще ти отговори, че пратката пътува. Чакаш си и толкова и проследяваш на линка на Бг.пощи, който вече ти дадох. Там ще пише,че първо е пристигнала в София и след ден два - ще дойде и в Пловдив, освен ако не е над 30лв. и не отиде на митница.
 https://www.bgpost.bg/IPSWebTracking/IPSWeb_item_events.asp?item … D0%B5%D0%B4%D0%B8

# 233
  • Мнения: 2 128
Моята поръчка от 01.07 я получих днес.

# 234
  • Мнения: X
От тук на там какво следва чакам още един месец или трябва да пиша на продавача?Приблизителната дата на пристигане беше вчера.
Скрит текст:

В кой сайт ти пишат приблизителна дата? Али експрес дават 90 дни за пристигане на пратките. Твоята е пратена началото на септември. И да пишеш на продавача той ще ти отговори, че пратката пътува. Чакаш си и толкова и проследяваш на линка на Бг.пощи, който вече ти дадох. Там ще пише,че първо е пристигнала в София и след ден два - ще дойде и в Пловдив, освен ако не е над 30лв. и не отиде на митница.
 https://www.bgpost.bg/IPSWebTracking/IPSWeb_item_events.asp?item … D0%B5%D0%B4%D0%B8

Ами в алиекспрес нали дават ориентировачна дата за пристигане.Не знаех,че е 90 дни ,но вече знам....благодаря .Значи ще се чака.

# 235
  • Мнения: X
Значи всичко е на късмет от тия сайтове с безплатна доставка.Трябва човек да се зареди с търпение и така....... Предната пратка ми дойде за около 20 дни ,а сега като нямам търпение за поредната пратка ще се мота.....

# 236
  • Варна
  • Мнения: 1 203
От 40 до 60 дни е нормално. Ако ги получа за месец и нещо скачам от радост. Така е в Алито. Евтино и дълго.

# 237
  • Мнения: X
От 40 до 60 дни е нормално. Ако ги получа за месец и нещо скачам от радост. Така е в Алито. Евтино и дълго.

Значи мойта пратка да е очаквам до края на октомври.Диспут кога се пише след 60 дни ли ? Благодаря.

# 238
  • Мнения: 2 395
Уфф. Мизерия! Поръчвайте до адреси в Германия, Англия или Испания до адрес на фирма за доставки към БГ. Идват за 10 дена. Когато стоките са за стотинки поръчвайте ги до адрес на някой познат и като се съберат пак той може да ги прати по тези фирми. Не ми казвайте, че нямате познати. Повече от половината население се изнесе от държавата.

# 239
  • Варна
  • Мнения: 1 203
Уфф. Мизерия! Поръчвайте до адреси в Германия, Англия или Испания до адрес на фирма за доставки към БГ. Идват за 10 дена. Когато стоките са за стотинки поръчвайте ги до адрес на някой познат и като се съберат пак той може да ги прати по тези фирми. Не ми казвайте, че нямате познати. Повече от половината население се изнесе от държавата.
Имаме познати, но на тях дали ще им се занимава с нашите неща. Мен лично не ми пречи дългата доставка - нямам бърза работа.

Общи условия

Активация на акаунт