Използвали ли сте "ТАБЕКС" за отказване на цигарите?

  • 45 474
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 284
една позната пробва, но и беше много зле непрекъснато и се гадеше виеше и се свят и се отказа Blush

# 16
  • София
  • Мнения: 295
Двамата с мъжа ми ги отказахме с Табекс преди 1 год и 8 месеца. Пушехме по 1.5- 2 кутии на ден. Нямахме никакви странични ефекти, но трябва стриктно да се спазва схемата на приема. Трябва да имаш и силна мотивация и морална подкрепа. Качих 5 кг, но скоро след това забременях, така че ще свалям килограмите накуп. Много и важно след като ги откажеш  да не запалваш по никакъв повод.
Успех!

# 17
  • София
  • Мнения: 104
Не съм пробвала с Табекс, но ти препоръчвам най-горещо книгата "Не пуша вече" на Алън Кар.
90% от хората на които съм дала книгата да я прочетат са спрели цигарите включително и четиресетгодишни пушачи като баща ми.
Пробвай нищо няма да изгубиш, книгата просто променя самото ти отношение към цигарите.
От две години не съм пипала цигара и се чувствам превъзходно без тях, просто осъзнах, че нямам нужда вече да пуша.
Така че успех на всички!!!

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Вече трета година не пуша благодарение на Табекс.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 967
Вече трета година не пуша благодарение на Табекс.


Дано и аз се похваля така някой ден... Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 564
Мъжа ми ги пиеше,но не му понесоха.Отказа цигарите с лепенки (мисля ,че се казваха "Антиникотинел" или нещо подобно)

# 21
  • Мнения: 1 226
На мен не ми помогна.Вярно в началото ги намалих драстично и не ми се пушеше, но после май ми писна да следя през колко часа да ги пия, така че спрях табекса и продължих с цигарите  EmbarassedМоже би ми липсва воля. Пробвай все-пак, нищо не губиш.

Общи условия

Активация на акаунт