Ползвате ли торба за спане на бебето?

  • 5 166
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 103
Не не ползвам торба Naughty

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Ами аз така и не можах да я свикна да спи в торба. Още като съвсем бебе, усетеше ли, че е в чувала, и започваха ревовете. А спи съвсем отвита постоянно... Сега на есен пак започвам опитите, дано успея!
А за моделите- имам само без ръкави, много плътни или само чаршафче.

# 17
  • Мнения: 241
Ползвам чувалче без ръкави - много е удобно!

# 18
  • Мнения: 535
Аз си купих преди 2 дни и направо се спасих! Дори и в чувала, пак изритва пелената отгоре, та представи си без него - абсурд! Даже съм взела L размер - 110 см. а сме само на 2 месеца - да си има място да си ритка детето.

# 19
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
И беба спи в чувалче, без ръкави.Това което и купихме се оказа много плътно и се потеше доста, затова и ушихме едно от една тениска/естествено съвсем нова/.

# 20
  • Мнения: 2 000
Не. С чаршаф го завиваме бебока, но той почти веднага го изритва и спи незавит.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не ползвам

# 22
  • Мнения: 592
Аз използвам такива чували ( зимни и летни ),горе-долу от първите месеци на мойта дъщеря.Тя също много е свикнала с тях и за нея това си е един вид пижама(т.е.като иска да спи си взима чувалчето).Аз съм много доволна защото детето ми винаги е завито и нямам притеснения.Вече сме на последния размер,незнам после какво ще правим Grinning

# 23
  • Мнения: 1 949
Кристина спи също толкова бурно, и вече се замислям и аз за такъв спален чувал. Но мисля да си купя с ръкави /не мога да си представя малката с прибрани ръце... Rolling Eyes
Аз лично не съм ползвала, но сестра ми работи в бебешки магазин и силно ми го препоръча.
Така, че според мен е добра инвестиция!

Те не са ли с дупки, през които да се промушат ръцете?  newsm78 Аз мисля за зимата да купя без ръкави - с такива дупки.

# 24
  • Мнения: 1 272
Ползвам торба за беба почти от първия месец. Според мен е много удобно и за мен и за нея, защото хем тя се върти и мърда на воля, хем аз съм спокойна. Нашите са без ръкави - и зимната и лятната.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 317
На мен снаха ми ми уши две, но са без ръкав-едната е зимна, другата лятна (без вата). Много съм доволна и спокойна, че шилото е завито. Peace

# 26
  • Мнения: 182
 На мен скоро ми подариха една лятна, без ръкав  и е тънича. Ползвам си я всяка вечер, когато е по-студено я завивам и с пеленка отгоре но съм спокойна, че и да изрита пелената тя си е в чувалчето. Ще си търся подобна и за зимата Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 27
  • Мнения: 8 917
Ползвах я точно 2 пъти Rolling Eyes Wink

# 28
  • Мнения: 523
да
и съм с 2 ръце за чувалчетата за спане Laughing сега си имаме лятно, ама зимното му е малко, та ме подсещаташ, че трябва ново да купувам Mr. Green

# 29
  • Мнения: 781
Не! Дъщеря ми спи отвита.

Общи условия

Активация на акаунт