Ползвате ли торба за спане на бебето?

  • 5 172
  • 71
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 327
трудно ли свикват по-големите бебоци? мойта се върти навсякъде и си мисля, че не би го търпяла...  Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 2 015
Ползвам торба за беба почти от първия месец. Според мен е много удобно и за мен и за нея, защото хем тя се върти и мърда на воля, хем аз съм спокойна. Нашите са без ръкави - и зимната и лятната.
И аз съм си купила за зимата без ръкави, а и смятам, че ще е много удобно и за двете страни.Хем то няма да се отвива, а и аз няма да се притеснявам, че може да го направи.Купих си без ръкави за зимата, защото сме на парно, а и то ми е най вече, за да не се отвива, а не като облекло.

# 32
  • Мнения: 7 474
Детето спеше до 3г. в чувалче-лятно и зимно. Много е удобно, не се притесняваш дали е отвито  Peace

# 33
  • Мнения: 1 084
Ползвам лятно спално чувалче. за да съм сигурна, че няма да се отвие през нощта. Simple Smile)

# 34
  • Мнения: 2 567
Ползвах спално чувалче през първата и зима. Значи между 3 и 6 месец. Бях много доволна.

# 35
  • Мнения: 660
Ползвам без ръкави (тип потник) дори и през топлите дни и нощи - у нас при затворени всички врати пак има постоянно течение. Така мога да си позволя да го оставя отдолу босичък и си остава завит.

# 36
  • Мнения: 1 666
Сега... да не ви разочаровам... обаче ако детето наистина много се върти като спи торбата не решава проблема, а създава друг! Поне при нас беше така. Пробвала съм го моя син и със зимно чувалче, като беше още студено, и с лятно, когато се стопли, но се отказвах бързо-бързо. Просто той наистина много се върти като спи, а с чувал не става, затова в крайна сметка се събуждаше. Затова цяло лято спа без каквато и да е завивка, а сега как ще се учим да се завиваме - просто незнам... Ще се пробвам пак с чувалчетата, но не очаквам голям успех.

# 37
  • Мнения: 8 505
В началото не се въртеше и не виждах смисъла от спален чувал.А после вече бях изпуснала момента.Пробвах да я слагам няколко пъти,но тя протестираше неистово...дотам с опитите Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 510
Подариха ни торба за спане за зимата, без ръкави и смятам да я ползвам, защото малкият непрекъснато се омотава в чаршафите ме е страх да го оставям така.

# 39
  • Мнения: 953
Да до пролетта и бях много доволна. Яд ме е че вече не иска.

# 40
  • Мнения: 193
Да, още от раждането на Денито, много е удобно.
Сега, когато бебока много се върти и е постоянно отвит, торбата е неоценим помощник.

# 41
  • Мнения: 2 292
да. много е удобна. беz ръкави, zащото и беz това мраzи да се облича  ooooh!

# 42
  • Мнения: 1 029
Аз също имам няколко торби за лятото и зимата, но все още не съм ги ползвала. Сестра ми ми ги подари и горещо ги препоръчва. Нейните деца само в такива спят и били много удобни.

# 43
  • Мнения: 2 897
Да,особено сега като захладня.Нашето чувалче е без ръкавчета и Боби се чувства много добре с него-не се изпотява,а ако преценя,че на ръчичките ще му е по-студено си го обличам с дълго ръкавче.За мен чувалчето без ръкави е по-добрият вариант Peace

# 44
  • Мнения: 693
А като го сложите в торбата завивате ли го с нещо отгоре или само по чувал  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт