Какво смятате за Tinder?

  • 41 138
  • 396
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 588
Така е, нямах предвид бездушие. Даже съм харесвала определен човек заради това че откривам, че душевността му се покрива с моята. Не харесвам и темерути без грам емоция. Написах го защото се започна с интелекта колко бил важен..

# 361
  • Мнения: 6 134
Не знам за духовно привличане, ама не бих си легнал с жена, която не ме кефи достатъчно. Не само на външен вид, щото ако се окаже, че не можеш я изтрая две приказки да каже, как да го е...еш такова? Не знам, чак толкова загорял явно не съм бил до сега или пък пиян...

# 362
  • София
  • Мнения: 38 489
За мен е въпрос на цялостно усещане, което може да се придобие само на живо!

# 363
  • София
  • Мнения: 6 254
Може много да си пасна с някого на интелектуално и духовно ниво, но няма ли го физическото привличане си остава в категория приятел.

# 364
  • София
  • Мнения: 35 098
Не знам за духовно привличане, ама не бих си легнал с жена, която не ме кефи достатъчно. Не само на външен вид, щото ако се окаже, че не можеш я изтрая две приказки да каже, как да го е...еш такова? Не знам, чак толкова загорял явно не съм бил до сега или пък пиян...
Случвало ли ти се е след някакво време да погледнеш на някоя жена с други очи, след опознаване и прекарано време заедно?

# 365
  • Мнения: X
Да открия, че не съм с богиня, а със супер богиня.

# 366
  • Мнения: 8 937
Мъж, който не отговаря на представите за красота може да ме привлече. Тъп никога.

# 367
  • София
  • Мнения: 35 098
Да открия, че не съм с богиня, а със супер богиня.
Даже с моята благословия Innocent

# 368
  • Мнения: 14 844
На мен пък всичко ми е важно. Човек, на когото му липсва нещо желано, трябва да компенсира здраво с другите си активи, особено ако е от породата, дето иска да избяга от клишетата и не плаща данък обществено мнение.

# 369
  • Мнения: X
Така е, нямах предвид бездушие. Даже съм харесвала определен човек заради това че откривам, че душевността му се покрива с моята. Не харесвам и темерути без грам емоция. Написах го защото се започна с интелекта колко бил важен..

Ами да, важен е интелекта, поне за някои. Извинявай, но като няма как да си кажеш две смислени приказки с човека до теб, как да си легнеш с него.

# 370
  • Мнения: 588
Е, не си лягаш, кой те задължава? Grinning Идеята ми е, да не се пренебрегва някой, който си струва като човек и душевност, ако няма нужните образование и професия. Защото, повярвай познавам хора, отказали се от връзки заради това, че другия има обикновена професия и няма диплома.

# 371
  • Мнения: X
Е, не си лягаш, кой те задължава? Grinning Идеята ми е, да не се пренебрегва някой, който си струва като човек и душевност, ако няма нужните образование и професия. Защото, повярвай познавам хора, отказали се от връзки заради това, че другия има обикновена професия и няма диплома.

Тук не говорим за това да си мерим, кой колко дипломи има, както и колко е напреднал в кариерата. Животът е достатъчно тежък, като не всеки е имал възможност за висше образование или професионална квалификация, например. Мисълта ми беше по-скоро двамата да са една вълна, да се подкрепят взаимно в професионалното си развитие и не само.

Много по-трудно се случват нещата, когато двамата са в двете крайности - единият с кариера и желание да се развива, а другият доволен от това, че е на работа и получава определена заплата, без да има амбиции за нещо повече.

# 372
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Мъж, който не отговаря на представите за красота може да ме привлече. Тъп никога.
Абсолют.

# 373
  • Мнения: 3 250
Е, не си лягаш, кой те задължава? Grinning Идеята ми е, да не се пренебрегва някой, който си струва като човек и душевност, ако няма нужните образование и професия. Защото, повярвай познавам хора, отказали се от връзки заради това, че другия има обикновена професия и няма диплома.
Виж сега когато говорим за връзка, на теб няма ли да ти е крайно неприятно да си с някой общак от женския пазар с четвърти клас?

# 374
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Ако тя е от същата класа, няма да и е никак зле.
Най-комфортно е да си с подобен.

Общи условия

Активация на акаунт