Какво смятате за Tinder?

  • 41 100
  • 396
  •   2
Отговори
# 345
  • Мнения: 7 408
Няма как хората , като се запознаят, дори и да търсят сериозни отношения,да знаят, дали  ще си паснат  и ще се нагодят. То за сериозна крачка си трябва голям подбор и покриване на изисквания .За 1, 2 пъти може да е всеки, но за създаване на семейство играят роля други неща. Имах много любови,  но се омъжих с акъл.

Последна редакция: сб, 20 ное 2021, 20:02 от happy doc

# 346
  • Мнения: X
Няма как хората , като се запознаят, дори и да търсят сериозни отношения,да знаят, дали  ще си паснат  и ще се нагодят. То за сериозна крачка си трябва голям подбор и покриване на изисквания .За 1, 2 пъти може да е всеки, но за създаване на семейство играят роля други неща.

Така е, но няма и нищо лошо да споделиш какви са ти очакванията, дори и в началото. Това че комуникацията ви върви, имате допирни точни, не означава, че и двамата търсите едно и също.

С малко повече откритост спрямо отсрещната страна, човек може да си спести доста разочарования и време.

# 347
  • Мнения: 15 356
На всяка първа среща съм отивала с нагласата да си изкарам добре.Постепенно си проличава как ще се развият събитията и какво иска и търси другият.Аз като срещнах мъжът ми не исках да се женя,ама го направих и то след шест месеца.Добре че не съм му казала ,че исках само да си прекарам добре първоначално.

# 348
  • Мнения: 2 780
Очакванията следва да стигат единствено до леглото. Всичко останало е бонус.

# 349
  • Мнения: X
Очакванията следва да стигат единствено до леглото. Всичко останало е бонус.

Зависи кой какво търси.

# 350
  • Мнения: 7 408
Очакванията следва да стигат единствено до леглото. Всичко останало е бонус.

Ааа, много точно казано. Щото ,ако първо в леглото няма напасване и химия, всичко отива у реката.

# 351
  • Мнения: 8 937
В Тиндър ми се е случвало след въпрос какво търся мъж да ме убеждава, че не мечтая да се омъжа, защото не съм срещнала Единствения... Не харесвам този въпрос. Нелепо ми се струва, отговорът обикновено показва отношението ми по темата и комуникацията приключва.

# 352
  • София
  • Мнения: 35 092
Що ходиш у Тиндър, тук ще ти го кажем Laughing

# 353
  • Мнения: 7 408
Тай, що не каза, че и единственият е до време.
То хората се променят, сега го виждаш като единственият, след години проглеждаш, че всъщност не е.

# 354
  • Мнения: 8 937
Не смея тук нищо да питам, че кой знае какво още ще ми кажете. Joy

# 355
  • Мнения: 7 408
Все истини от опит

# 356
  • Мнения: X
Очакванията следва да стигат единствено до леглото. Всичко останало е бонус.

Ааа, много точно казано. Щото ,ако първо в леглото няма напасване и химия, всичко отива у реката.

Явно наистина за всеки е различно. Никога вече не бих си легнал с жена, ако тя не ме привлича интелектуално и духовно, независимо от нейната външност. Прекалено първично ми се струва това.

Последна редакция: сб, 20 ное 2021, 21:36 от Анонимен

# 357
  • Мнения: 7 408
Никой не изключва преди това духовното привличане и тръпка...на принципа съм, първо душите правят секс, после всичко е лесно.

# 358
  • Мнения: 588
Тук послъгвате или поне така разсъждавате-за духовното и интелектуалното. Открито си признавам, че е нужно да изпитам физическо привличане с даден човек, за да съм интимна с него и съответно връзка. Нищо друго не ми е от толкова голямо значение-нито дипломите, нито апартаментите, нито колите, нито парите. Човек не си ляга с дипломи и научени чужди езици. Вече за изграждането на връзка е достатъчно освен привличането и нямам предвид да е красив, а аз да го усещам такъв, отношението и това да сме сходни личности. Едно време и аз държах на образование и може би професия, докато някои хора не ми промениха възгледите.

# 359
  • София
  • Мнения: 35 092
Химията е до време, кат остане голо бездушние какво правим?
На ментално ниво се свързваме хомо сапиенс, иначе щяхме да сме си животни още.

Общи условия

Активация на акаунт