Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Откраднат живот 🎬 тема 100

• 11 648
  • 391
  •   6
Отговори
# 15
Пенев миналата седмица беше гост при Гала в На кафе и там каза, че заминава на море и веднага след морето се връща за снимките на ОЖ Grinning

Едва ли ще е на море 1 месец, сигурно до седмица-две ще започнат снимките Grinning

# 16
Честита ни 100-тна тема!
Благодаря, Яни! Heart Eyes

# 17
Честита ни юбилейна тема! 🤗

Очаквам добър сезон и нямам търпение вече да започнат да ни пускат по малко инфо.

# 18
Да отида да участвам като статист и после да ви пускам вътрешна информация 😂😂

# 19
Благодаря за темата, Яни Simple Smile

# 20
За миналия сезон доста късно почнаха да пускат информация, даже името на сезона до последно не го знаехме. Дано сега от по-рано издадат нещо. Според вас дали ще има нови герои?

# 21
  • ENGLAND
И аз благодаря за темата. Надявам се д-р Стилянова и д-р Калин Генадиев да не се върнат този сезон, нали са в Игри на волята.

# 22
За миналия сезон доста късно почнаха да пускат информация, даже името на сезона до последно не го знаехме. Дано сега от по-рано издадат нещо. Според вас дали ще има нови герои?
Зависи дали го замислят като последен сезон или ще го въртят още Wink Ако е последен, ще довършат сюжетните линии и освен бившата на Пенев, може да вкарат още един. Ако ще отварят нови линии, ще трябва лека подмяна - едни да напуснат, други да се появят... Някой може да е дал фира от Короната Joy
Надявам се на по-интересни медицински казуси / като в 5-ти сезон/ и смислени истории. И по- малко дечурлига Stuck Out Tongue Winking Eye

# 23
Благодаря за темата , Яни !:rose:
Бях отвикнала да  влизам в бг-мама Smiley

# 24

Значи най-късно на 17-ти почват снимки, след няколко дни.

# 25
Както и очаквахме продължават с короната.

Някоя добра душа няма ли да се пробва за сестра? 😁😁

# 26
Някоя добра душа няма ли да се пробва за сестра? 😁😁
Съвсем скоро ще имам твърде много свободно време, както и нужда от пари Joy
Така че могат да ме вземат за сестра, продавачка в кафето, случаен минувач в коридора...каквото решат Joy

# 27
Аа трябва си стратегическо място, възможно най-клюкарското 😃

# 28
Кофти, Доне, но дано да е за добро!

Най-добре да те назначат за помощник на Жекова - ще бъдеш винаги осведомена за всичко, което се случва 🤣🤣🤣

# 29
Ааа, да! При Жекова всичко се знае Wink Ще се бием с Нинааа Неннневаа за поста
Лошото е, че така няма шанс да присъствам на прехвърчане на искри в операционната Joy

Общи условия

Активация на акаунт