Britanik Park Scool

  • 1 093
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 321
Здравейте,

Имам покана да работя в Британика Парк Скул, но не съм сигурна дали да приема, тъй като знам, че Британика не е добър работодател.

Някой има ли мнение за училището?
Доколкото разбирам това е Британика + училища Дрита.

Благодаря

# 1
  • Мнения: 1
Атмосфера на интриги и дърпане на кокала между Дрита и новите. Погледнете им мазните неестествени усмивки на снимките, едва се търпят взаимно. Дритенските кадри са много неприятни, особено директорката Диляна. Лично тя звъни на клиентите да си платят  "липсващите" вноски, които обаче са платени преди месеци до стотинка, държи се надменно и арогантно и няма дори извинение, че е допуснала грешка. Пари за заплатен транспорт за втори срок, но неизползван заради грипни ваканции и извънредно положение, не върнаха, нито лев, нито приспаднаха някаква сума за образование, за разлика например от " Дорис Тенеди" -700 евро, "Петър Берон" - 500 евро. За награда ни вдигнаха таксите.
Английският на мис Дани - Йорданка Георгиева е кошмарен. Никога не съм чувала по-ужасно произношение, освен това гледаше и работата си отгоре-отгоре. Добре, че тази година я смениха за нашия клас, но е в училището, та някой друг ще трябва да си дава парите на вятъра.
Гръмки обещания, фалшиви усмивки, но нищо общо с реализацията.
Няма никакъв подбор на учениците и разпределянето им в различни класове по знания и умения. Има принизяване на способните деца към по-ниското общо ниво, идващо от липсата на подбор. Повече от половината деца от класа допускат груби правописни грешки и по английски и по български, а някои от тях имат толкова беден речник, че не могат и едно изречение да свържат гладко.
Онлайн обучението миналата година беше едно безумно товарене на децата с ненужни проекти и ровене в Интернет, което беше хитър ход от страна на учителите да си пестят собствените труд и усилия. Нагли изисквания за най-различни материали по рисуване по време на извънредното положение, когато повечето книжарници бяха затворени и накрая дори не публикуваха творенията на класа, за да се види как се справя детето спрямо останалите. Усещането беше, все едно те на нас плащат, а не обратното.
За съжаление платихме таксата за новата учебна година, малко преди извънредното положение, иначе дълбоко щях да се замисля.
Тази година пак започна с едно товарене с домашни онлайн, които да се изпълняват онлайн. С целодневно носене на маски по 8 часа в класната стая, но каква полза, като се свалят в столовата, пак има и чаите с коро

Общи условия

Активация на акаунт