Bay Yanlış“ с Джан Яман и Йозге Гюрел и „Dogdugun Ev Kaderindir“ с Демет Йоздемир Тема 50

  • 44 734
  • 732
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 12 009
Да намина по никое време...Гледам емнайси поста непрочетени и си мисля сигурно някъде са хванали Джан само по пищимал / къс/ на яхта с някоя мома по папарашки и нежните души на дамите от клуб ММ са в потрес , а то фраг. Аз още епизода не съм изгледала те пуснали от следващия епизод. И както винаги показват това-онова, пък ние какво виждаме и анализираме няма нищо общо с видяното.

Ние като сме от дълбоката провинция и ни Тудорос ни нищо подобно, какво ще правим? Трябва ли да прескачам до столицата за да плакна очи, уж на детето на гости отивам ... Joy

# 661
  • Мнения: 10 941
neorum, пиши по-често, джанъм Wink какво като сме обсъдили всичко, пак ще го обсъдим. Както е видно пишем едни и същи любовни и „мокри” неща за Джан до откат Joy

Лили, олигавих си монитора... ама от смях Joy

# 662
  • София
  • Мнения: 971
neorum, пиши по-често, джанъм Wink какво като сме обсъдили всичко, пак ще го обсъдим. Както е видно пишем едни и същи любовни и „мокри” неща за Джан до откат Joy

Лили, олигавих си монитора... ама от смях Joy

Няма значение, важното е да има нещо мокро. Нали сме клуб ММ, няма да си разваляме имиджа я...  Joy Joy Joy Joy Joy

# 663
  • Мнения: 12 009

https://www.gecce.com/haber-bay-yanlis-dizisinden-ask-cikti-1
Тези да не са се загаджили в реала...Иначе в сериала кучка и котьо го раздават

Какво става с летните сериали- фалшив любовник, фалшив годеж, фалишив брак- отиде морала на комшиите Smiling Imp
 Статията в спойлер за който му се чете
Скрит текст:
Превода е чрез гугъл
https://www.gecce.com/yazarlar/ozel-haber/sahte-sevgili-sahte-ni … -ve-sahte-evlilik
Фалшив любовник, фалшива годежа и фалшив брак...
С спирането на сериала поради пандемии, телевизията не спираше да гледа. Но с нормализиране екраните започнаха да се движат. Първо, сезонният финал на серията, която спря стрелбата, дойде на екрана. Тогава 0-километровата лятна серия се появи във въздуха.
 27.07.2020 19:42  Специални новини

Сякаш се включва, но почти всички от тях се въртят около обща лъжа.
Например, героите, представени от Кан Яман и Йоге Гюел в 'Г-н Грел', лъжат,

че те са любовници, а сценарият се върти около тази лъжа.
"Вие играйте My Door" серия, този път Хеде Ерсел и Керем Бюрсин, казват лъжата, че те са ангажирани и събитията

се развиват.
В "Чат Капи Лав" героите, представени от Нилай Дениз и Фуркан Андис Андъч, правят фалшив брак.


Фалшив любовник, фалшива
годежа и фалшив брак...
С този темп, темата на следващата лятна серия може да
бъде "Фалшива разведена двойка"...

# 664
  • Мнения: 10 941
Айде, Клуб ММ, лека ви нощ! Да ви вървят по вода сънищата Nature DropletNature Sweat DropsShower



# 665
  • Мнения: 3 860
Получавам среднощни факсове.. и се отбивам тук да си излея вълнението Joy Вече си ме знаете.. колко струвам! : ))

Момичета ще си позволя да копирам този пост, на едно от момичетата от ФБ Джан Яман България.
Знам, че не всеки има ФБ и според мен е интересно..
Благодаря за превода!

"Попаднах на краткото описание на книгата Като дъх,  написана от продуцента ФЕРЗАН ЙОЗПЕТЕК. Тъй като Зевса не слага нищо случайно и прави подсказки се предполага, че това ще е следващият му проект.
——————————————————-
Описание
Неделя сутрин в края на юни и Серхио и Джована, както обикновено, поканиха две двойки скъпи приятели на обяд в апартамента си в Testaccio. Те правят финалната подготовка в очакване на гостите, когато непознат се появи на вратата им. Много години преди да живее в тази къща и би искал да я види за последно, той се оправдава. Погледът му изглежда изгубен, сякаш търси някого. Или нещо подобно. Казва се Елза Корти, отдалеч идва и в чантата си държи купчина стари букви, които никой никога не е чел. И това, между анекдоти на приключенски живот и увереност, пълни с носталгия, те пазят ужасна тайна. По този начин се появява отново неизповядващо минало, способно да разбие дори очевидно мирното и почти еднообразно съществуване на Серхио и Джована и техните приятели, отбелязвайки ги завинаги. Ферзан Озпетек, в третата си книга, дава живот на трилър на чувства, в който се преплитат древни и нови истини, пренасящи читателя от днес до края на шейсетте години, от Рим до Истанбул, в последствие от обрати, напред-назад във времето Не мога да повярвам. Коя всъщност е Елза Корти? Защо той напусна Италия преди толкова години, почти бягайки, завинаги далеч от сестра си Адел, към която беше толкова привързан? Страница след страница, страстите, които изглеждаха латентни, след като се развихрят отново, принуждавайки всички да се справят със собствените си чувства, съмнения, лъжи. Настоящето се смесва с миналото, за да разкаже силата на самия живот, което ни кара да правим избори, от които никога не се връщаме назад. Но и да празнуваме - както може само Йозпетек - вълшебен, чувствен и толерантен Истанбул."

На днешната снимка Джан чете въпросната книга..

За сега няма потвърждение.. но ще се чуе. Сюжета изглежда доста сериозен и силен.. а дано Джан да е вътре Heart
Ферзан Йозпетек в интервю сподели, че подготвя сценарий на Турско - Италианска продукция.
Наскоро споделих тук друго негово интервю.. Заинтерисовани са и двете страни и Нашия и Продуцента-писател.

Само си го представете, този човек.. да ни говори от екраните на Италиански..с неговия тембър..  Heart

Ето го тук, Италианецът ни сладкодумен .. как ги реди пак думите бързо Heart


https://www.youtube.com/watch?v=c8h8YFKABpw

Последна редакция: вт, 28 юли 2020, 02:47 от grozdence.

# 666
  • Мнения: 10 941
Според мен задължително е следващия му проект трябва да е италиански или испански. Да зарадва феновете си там, защото са много и много го подкрепят Blush Книгата звучи интересна, чак ми се прииска да я прочета YumBook

# 667
  • Мнения: 41 932
Добро утрооо! Hug



С тази почивка не е ясно кога ще пуснат фрагманите и всичко около МГ.Още снощи  видях 1-ви фрагман,но бях със силно главоболие и не успях да се включа.Но вие пишете и за мен, нямате изчитане! Wink Благодаря на всички за чудесната атмосфера в темата!

Да пусна и аз нещо....като за начало на новия ден...Wink









и без да мърдат...Simple Smile






за 10 ч. фрагмана вече има 1,3 млн. гледания...



При нас всеки ден е горещо и няма капка дъжд!Направо се опекахме на сянка! Simple Smile

Желая ви приятен ден! Nature SunnyFlowers Four Leaf CloverFlowers Cherry Blossom

Последна редакция: вт, 28 юли 2020, 08:38 от Zlatina3

# 668
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 141
Добро утро! Nature Sunny
Злате Hug , фрагът има още 455 хил.гледания в общия канал на FOX Türkiye - https://www.youtube.com/channel/UCJe13zu6MyE6Oueac41KAqg  Значи общо са около 2 млн. Smile

# 669
  • Мнения: 167
Хайде да ви разхладя!😄
https://www.instagram.com/p/CDG4XlRpeEl/?igshid=8co4tnri9t9x
добре се посмях...😂
Да ви спретна за среща с Джан.🤗

Ох,какво ли си казвате...пак ли "тази" с тези дрешки!😂🤷‍♀️
Grozde🤗 ,относно неомъжените,да ти кажа шанса им с Джан е равен и почти никакъв колкото и на омъжените!😂
Ама нищо не казвам за сънища и мечти....ехее там е вход свободен!🥳

# 670
# 671
  • Мнения: 10 941
Фенове правят съпоставка на Джан от 2018 и 2020.

Кой избирате Джан Дивит или Йозгюр Атасой?

Кака ви Ели ги взима и двамата Rolling Eyes

# 672
  • Мнения: 66
Фенове правят съпоставка на Джан от 2018 и 2020.

Кой избирате Джан Дивит или Йозгюр Атасой?

Кака ви Ели ги взима и двамата Rolling Eyes



И аз ги вземам и давамата !:joy:Heart Eyes

# 673
  • Мнения: 41 932
Здравейте следобедно! Hug

Ели Hug,аз избирам Йози,Джан Дивит не ми харесваше с тази дълга коса и брада! Wink

Йози май е объркан...не е очаквал такива действия от Езги....Simple Smile




 ОзДен на гифчета за разнообразие....







Поредния клип зад кадър от 5-ти еп.


https://youtu.be/TARBDCDJh3c

и....нова с Демет....Hands Plus1 ...снимат реклама за марката за дрехи Mybestfriends.com.tr



# 674
  • София
  • Мнения: 971
Фенове правят съпоставка на Джан от 2018 и 2020.

Кой избирате Джан Дивит или Йозгюр Атасой?

Кака ви Ели ги взима и двамата Rolling Eyes



И двамата, и двамата... Ще го обръсна, ако почне много да ме дразни, ама не връщам Джан в каквато и да е форма и окосмяване.

Джан и той е пуснал задкадровото клипче в инстаграма си и тъкмо идвах да ви го покажа, ама Злати ме е изпреварила вече.

А Деметка със сигурност си е направила корекции по бюста. Като си спомня колко плоска беше на пеперудите, като бяха с Джан, с онова деколте до пъпа... и сега как изглежда ... разлика голяма има, според мен.

Общи условия

Активация на акаунт