The good doctor/Добрият лекар

  • 4 002
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 27 160
По AXN ще завъртят сезон 3 по-рано от БТВ, гаранция-Франция.
Просто следете програмата. Не знам кога, но се обзалагам, че ще е тази есен.
Но имате предвид, че по AXN е с оригинално аудио и с Бг субтитри.

# 16
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 396
Току-що приключих 3 сезон, много ме изненада финалът, няма да издавам кое точно. Но направо се ядосах от решението на сценаристите. Обаче от вас разбирам, че ще има четвърти сезон, това донякъде обяснява нещата. 😊

# 17
  • Мнения: 1 992
Току-що приключих 3 сезон, много ме изненада финалът, няма да издавам кое точно. Но направо се ядосах от решението на сценаристите. Обаче от вас разбирам, че ще има четвърти сезон, това донякъде обяснява нещата. 😊
Сподели в скрит текст моля.
Аз не мога, защото пиша от телефона. Но като цяло след всичко малко несериозно ми излезнаха отношенията между главните.

# 18
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 396
Скрит текст:
Д-р Мелендез почина.

# 19
  • Мнения: 1 992
Скрит текст:
Д-р Мелендез почина.
Да, в началото даже не схванах, понеже гледах с английски субтитри, после като гледах отново се изненадах, но пък не ми стана неприятно, да ме е яд нещо, някак си е по-реалистично.

# 20
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 396
На мен пък ми се стори нелогично -
Скрит текст:
защо им е да го уморят ей така изненадващо в последната серия, като си мислех, че сериалът приключва с трети сезон така или иначе. Но днес като разбрах, че ще има следващ, реших, че явно е трябвало/искал да напусне сериала, та го преглътнах. Аз много исках да се съберат с Клер, отдавна ги харесвах един до друг. ☺

# 21
  • София
  • Мнения: 3 408
Наскоро открих сериала, сега гледам 3 сезон по AXN. Наистина са силно реалистични епизодите, някои и аз предпочитам да ги пропусна.

# 22
  • Мнения: 1 992
Излезе първи епизод от 4-ти сезон - не  е никак зле.
Скрит текст:
Жалко, че Мелендез го няма

# 23
  • София
  • Мнения: 27 160
От тази вечер, от 22:30 ч. по БТВ ще започнат 3 сезон, много съм доволен. Simple Smile
По 5 епизода седмично (понеделник - петък)

# 24
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 396
Качват ли някъде сериите от 4 сезон? Във филмисуб качиха до 5 само и повече не качват. ☹

# 25
  • София
  • Мнения: 27 160
Изгледах трети сезон.
Уф, тежък край
Скрит текст:
Как се решиха да убият Мелендес не знам. Не мога да повярвам. Дали е сценаристко хрумване или актьора се е отказал не знам, но без него няма да е същото.
Не ми хареса как се сбогуваха с него. Половината екип го нямаше, нито разбраха за това какво се случва с него. Може би ако бе Шон там щеше да измисли нещо.

И най-накрая Шон и Лия заедно, разгеле. Типично за американските драмички една двойка за която на всички е ясно, че ще се събере да ги мъчат сумати сезони и епизоди, поставяйки ги в безсмислени ситуации преди да се случи очеизвадното.

# 26
  • Мнения: 178
Гаден финал!

# 27
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242
Аз си поревах даже.

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 1 986
Аз започнах да гледам сериала от януари. И вчера, от 15 ч. попаднах на 1 серия, по БТВ. Не пишеше кой сезон, затова предположих, че е първи. Защо беше пуснат този епизод? Предвидено ли е да започнат излъчването на сериала отначало? Всяка вечер съм залепена от 22.30 пред телевизора.
,

# 29
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
А може ли да се гледа някъде корейският оригинал?

Общи условия

Активация на акаунт