На пазар в Лозенград, Одрин и Чорлу - 30

  • 58 405
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Вие прочетохте ли последните няколко страници?

# 676
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Ивче, тихо, сега! Той си знае, че сам носи. Аз само каквото взема на капване. Не че е спрял да мърмори, де. На четвъртия етаж сме, без асансьор. Добре, че тежките прахове и препарати отиват в мазата или при получателите си, че иначе и аз ще го съжаля. После тръсва всичко някъде и аз се чудя кое къде да слагам. Та, танто за танто сме. Но това няма да ни откаже...
Не нощувкА, ношувкИ са нужни, за да си джиткаш с кеф. Вие сте близо, поне не губите време в път, ама виж ние кога дойдохме. Ако трябваше след два часа да тръгваме обратно, за да се приберем в нормално време, дали щеше да ми е така приятно... Та, за по-отдалечените си заслужава с поне две нощувки. Иначе е ГПДВ (... път да види) и само нерви и напрежение.

Закуската в Унисите е каквато си я знаем. На влизане дават чифт ръкавици, а ако нямаш, и маска и се обслужваш сам колкото пъти е необходимо и от каквото ти решиш.
Добре, че персоналът по заведенията и магазините говори турски. Иначе ще реша, че съм си у нас. Толкова нашенци има. С Висто трудно бихме могли да се разпознаем без "роза в ревера". Нямам никаква идея дали сме се засекли.
По-рано една компания споделиха, че са чакали за маса за закуската. Както казах, никога не е било така и се чудя какво ще намерим по магазините за дрехи. Ама каквото. И утре е ден. Дано е по-спокойно.

Вече знам кой е ароматъъъът. Нъц!
Остана и да го намеря. Ако да, ще споделя.

И да се поправя... Добавката към кюфтетата и стоте други неща в Кьофтеджи Юсуф са не чи, а ичли кюфте. Сори!
И не трамбУвах, а трамбОвах. Ама вие сте ме разбрали. Той и редактора е тъп, а и аз уж чета, ама...
Айде, изчезвам!

За LTB...свивате в уличката под Ондо, срещу T-shop и ще излезете на паркинг, от другата страна на който е магазина.
Ще снимам после, че ще нападам и Т-shop днес. За който не го знае, под Метларя е. Пейсе маски - 19.90., литър дезинфектант с помпа - 29.95, детски шампоан/душ-гел UNI голям и DALAN голям - и те без пари. Точно колко - като взема.
Хади, махам сА!

# 677
  • Мнения: 159
Здравейте, и аз да дам отзиви Simple Smile Вчера след 2 часа и половина на МТ се прибрахме успешно... Много беше изнервящо, защото точно преди нашия ред митничаря ни спря и пусна 2 автобуса хора пред нас... Те прередиха цялата колона чакащи Sad
В Гратис има 50% намаление на всичко, могат да се намерят изгодни неща, от Watsons също купихме изгодни шампоани, има промоции на артикули при покупка над 20 ТЛ, няколко тениски от Поло, в Пенти също има промоции... На тръгване бърз пазар от Мигрос, не е много евтино там според мен

# 678
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
На мен пък не ми остана време за Пенти онзи ден и сега ще го наобиколя. Гледах сайта снощи и има сутиени, бикини пак на същата оферта както и предходни години - плащаш 2, взимаш 3. Дано има останали номера само. Имам нужда от бял, черен и бежов сутиени. Бразилиани също бих взела, че са ми за смяна. Успокоявам се с наличието на 3 магазина. Все в единия трябва да намеря това онова... Нали не се бъркам, че в Марги имаше?

Не съм фен на US Polo, Mavi и Colins... Защото не нося спортно особено и дънки почти. Рядко намирам и да ми стоят добре на д_пето. Но няколко модела харесах в Поло, та ако ги има ще меря. То едва ли след 3 седмици нашенско нашествие ще има избор, ама.... от проба глава не боли. Пък и колежката е голям почитател, винаги се обзавежда от там, та може да харесам нещичко. Я ризка, я джинси... 😆 Има и талон за намаление, па трябва да избера. Joy



Чудя се да наобикалям ли Гратис и Watsons, пълна съм... Гледах нова серия на Herbal Essences с Манго за блестяща коса, а аз техните шампоани много ги тача. Но едва затварям скрина м**КА му.

Тези от вас, които си купиха баклава от The Baklava house през последните дни, да споделят вкусна ли е била и прясна? Аз съм яла, но преди година. Имам поръчка от позната за 3 кутии, като 2 смятам от Фарук да й напълня, а другата ми се ще от там или евентуално Фъстъкчиоулу. Онзи ден чак между другото, обърнах внимание на щанда в Ераста. Бил на Mehmet Gece, където имат магазинче на рибната уличка на центъра (с точените кори, от които и трябва също да грабна 3 за баница за Коледа 😁😁).

Боже ако знаете какъв списък имам в главата. Ще рече човек, че от половин година не съм ходила. CloseJoy

Последна редакция: нд, 20 сеп 2020, 13:12 от iv4enceto_91

# 679
  • Пловдив
  • Мнения: 14 118
Дежурните аптеки за събота и неделя:
Скрит текст:

Вече и събота ли има само дежурни аптеки? Извинявам се ако сте го коментирали, бях няколко дена на почивка, на нашия етаж нямаше интернет и не успях да прочета всичко.

# 680
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Ивче,
от сутиените които си постнала имаше в Пенти.. Дано си намериш размер.
Аз не успях да намеря моят размер на нито едно от местата.
Успех ти желая. Чакам да сА пУФалиш.

# 681
  • Варна
  • Мнения: 1 762
Благодаря за магазина на ЛТБ, запазвам си го за следващ път. Хем сме минавали наблизо, но точно по тази уличка - не. В Поло тази есен почти нищо интересно, март си взех супер панталон, в Котон също харесах тогава, сега нищо. А, и един консултант в Поло ми каза, че в сайта била старата колекция, в магазините била новата. Викам си к'ва нова, март месец ги купувахме на намаления същите дрехи, дето сега са нови...
Да ви питам тези карти за УС Поло и Пиер Карден за какво са? Въвеждат ни номера, обаче не знам отстъпки ли се получават над определен оборот.
Ивче, и в Марги има Пенти.

# 682
  • Мнения: 12 241
Дежурните аптеки за събота и неделя:
Скрит текст:

Вече и събота ли има само дежурни аптеки? Извинявам се ако сте го коментирали, бях няколко дена на почивка, на нашия етаж нямаше интернет и не успях да прочета всичко.
Вещи, това не е от сега. И преди не работеха всички аптеки в събота.

# 683
  • Пловдив
  • Мнения: 14 118
Ами не е имало проблеми досега, винаги е имало доста отворени в събота, само за неделя издирвах дежурни. Поне до края на миналата година. Но ще се приспособим и към това Simple Smile

# 684
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Абе тези хора малоумни ли са?

# 685
  • Мнения: 1 346
Един от коментарите беше: "През Резово, но плувай бързо, че стрелят Grinning Grinning Grinning ""

# 686
  • Бургас
  • Мнения: 6 207
Брошурата на Гратис.
Маски по 11 ст., Уни бебе 750 мл - 12 лири. Само не мога да разбера защо някои неща са с една цена в брошурата, а като цъкнеш на продукта, в сайта цената му е друга.
https://view.publitas.com/gratis/eylul-katalog-gratis_yeni_artikel_s/page/62-63

# 687
  • Мнения: 518
Ей опасна работа са тези ентусиасти 😂😂😂😂 така се излагат. Нищо трябва да има и такива образи да се посмеем. Какво представлява този магазин ЛТБ има ли сайт😊

# 688
# 689
  • Мнения: 72
LTB това е един от най добрите им магазини. Има всичко. От дънки до чорапи. Аз пазарувам от него винаги и ходя главно заради него.

Общи условия

Активация на акаунт