Гобленарска лятна Коледа - 144 тема

  • 46 776
  • 742
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 11 762
Благодаря 🙂
Каза, че не е шила с кръстчета никога. Всичко е с гобленов бод.
А, имаш предвид по-съвременни модели?
Каза ми- "Аз съм ретро" 😄

# 496
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 178
бродирането е за забавление - каквото ѝ харесва, това е. Simple Smile

чудех се дали няма да се заинтригува от нещо по-ново. милена стил предлага доста преработени.

имам остатъците от този гоблен Simple Smile

шила съм и тези

# 497
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 683
Здравейте, Банда! То не е четвъртък, ама днес сколасвам, а и вече съм по - доволна от напредъка си...
Преди:


След:


Нелка Добре дошла! Липсване ни много! Аз също съм удивена от невероятният спектър на уменията ти! Страхотна си!

Страхотни неща правите и показвате! Поздрави и целувки на всички
Собственички на сръчни ръчички!

# 498
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 178
направо не е останало. Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 499
  • Norge
  • Мнения: 2 311
Цветенце наше скъпо, колкото и пъти да ни я покажеш хубавицата, няма омръзване Sparkling Heart Това зеленото е като  хапче за добро настроение, винаги светва страницата от него.
Усещам как следващата седмица ще се насладим на финала, целувкииии Kiss

# 500
  • Мнения: 7 106
Леле, колко малко е останало до началото на следващия проект, Цветенце! Верно не остана. Прелестна е Heart Eyes.

# 501
  • Мнения: 11 762
St. Dobri, мисля че не. Съвсем различни неща харесва. 🙂 Но ще и покажа.

# 502
  • Мнения: 15 266
St. Dobri, мисля че не. Съвсем различни неща харесва. 🙂 Но ще и покажа.
Скрит текст:
Предполагам това ще е следващото.
Мисля, че някъде имам схемата.

# 503
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 178
имам остатъците на това Simple Smile



Simple Smile

# 504
  • Мнения: 628
За пръв път пиша в групата - зачетох се в последните няколко страници и обсъждането на щампите. Та да споделя и моето мнение - единствено китайските щампи стават: те са на 14 каунт Аида, перфектно отпечатани, в допълнение има и цветна схема, където да се прави справка за конкретния конец, макар че са напечатани с контрастни цветове. Основното предимство на щампите е, че вечер на лампа не ми се налага да се взирам, броя и проверявам по няколко пъти кой бод къде да е Wink В момента шия на тъмносиня Аида и вечер е ад да се взирам, затова на лампа шия едни коледни играчки на пластмасова панама, там направо мога и със затворени очи да си боцкам Stuck Out Tongue Winking Eye Като завърша и другият на тъмната основа, съм си приготвила един чаршаф, китайска щампа на ДОМЕ, със скромните размери 100 на 60 см Sunglasses

# 505
  • Мнения: 2 868
Чета ви и много ви се радвам. Всички сте прекрасни. А Огнено-зелената фея е невероятна. Малко остана, след това ще се радваме на зелената хаедска фея Flowers Hibiscus

Аз нямам с какво да се похваля, защото не шия, а плета. Мога да покажа един готов шал, който изплетох Yum

# 506
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 178
добре дошла, ДаниВ. Simple Smile хубава серийка си си подготвила. Wink
мила мира, показвай. Simple Smile Simple Smile Simple Smile аз се радвам на всичко пипнато с ръка и сърце.
и другите са така, сигурна съм. Simple Smile

Последна редакция: чт, 01 окт 2020, 10:31 от st. Dobri

# 507
  • Мнения: 11 876
Вчера никой не е показал етапче Simple Smile , то и моето дребно но снимах по друг повод, та ще покажа

# 508
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 687

Етапче и от мене

# 509
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
Тези дни имам да наваксвам с домашните и понеже тогава съм яхнала метлата се надявам в четвъртък да имам какво да покажа. Има да си припомням и за входно ниво по Човекът и обществото ...

Общи условия

Активация на акаунт