Мнения за 22 СЕУ? Паралелка АЕ и НЕ

  • 19 193
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 4 500

Учителите обаче са чудесни, поне ние оцелихме такива.
Уцелили сте.

Училището е с прекрасна материална база. Сграда Арт деко, емблематична, на фантастична локация. Поддържано, чисто, ред, дисциплина и все още се справят.
В топ 10 е на най-елитните училище от десетилетия.


Здравейте, може ли да споделите мнение относно материалната база. Оказа се, че това училище няма "ден на отворените врати".  Също така се интересувам относно учителите, които ще поемат първокласниците. На дадения тел.за връзка се държаха доста грубо и не получих абсолютно никаква информация-казаха ми, че са "елитно училище" и не страдат от липса на първокласници ....онемях.
Уви.
От години е така. Приемът никога не е бил лесен.

Последна редакция: чт, 16 яну 2025, 22:49 от Azzy

# 61
  • Мнения: 203
Горе-долу е добре. Материалната база е на много ниско ниво, учителите са добри и съвестни повечето, но има и такива, които би трябвало да полагат повече старание и усилия. Много съм доволна от учителите по английски и немски.
Детето е прието в паралелка АЕ+НЕ, дали новото на обучение е добро, очертава се силен клас, балът за прием не е нисък , дано си заслужава училището…

Дали бихте споделили вече как е положението там? Него ли избрахте финално?

# 62
  • София
  • Мнения: 1 651
Благодаря много за споделената информация. Имате ли представа кои учители ще поемат първокласниците.

# 63
  • София
  • Мнения: 2 657
Може ли малко информация за гимназиален етап. Доволни ли са децата от учителите като отношение. Дават ли им много зор или може и по-лежерно да се учи?
Материалната база много ли е зле?

# 64
  • Мнения: 203
Материалната база е доста занемарена, като цяло от времето на соца е всичко. От няколко месеца директора е нов и може да има подобрения за в бъдеще. Учителите са много добри като цяло , изискват в границите на нормалното, по английски е много добро обучението учат доста, но ако детето е влезнало с желание в тази паралелка ще се справи, децата като цяло учат , там се изисква сравнително висок бал за прием.
Може ли малко информация за гимназиален етап. Доволни ли са децата от учителите като отношение. Дават ли им много зор или може и по-лежерно да се учи?
Материалната база много ли е зле?

# 65
  • София
  • Мнения: 2 657
Marina-Sato, много благодаря за мнението. Детето си учи по принцип, но не е прекалено амбициозно. Знам, че училището по бал гони двете английски, но от тази година ще има квоти за момчета и за момичета и в такава ситуация балът за момчета винаги е по-нисък. Мястото ни е доста удобно.
Дали са ви споделяли от училището децата от новите паралелки (има ги от две години) ще могат ли да избират двата чужди езика за 3ти и 4ти профил?

# 66
  • Мнения: 203
И моето дете е така, учи , но не е от амбициозните...
не зная дали могат да избират чуждите езици за 3/4 профил..
обадете се по тел да питате

Marina-Sato, много благодаря за мнението. Детето си учи по принцип, но не е прекалено амбициозно. Знам, че училището по бал гони двете английски, но от тази година ще има квоти за момчета и за момичета и в такава ситуация балът за момчета винаги е по-нисък. Мястото ни е доста удобно.
Дали са ви споделяли от училището децата от новите паралелки (има ги от две години) ще могат ли да избират двата чужди езика за 3ти и 4ти профил?

Общи условия

Активация на акаунт