Напрегната обстановка

  • 10 555
  • 239
  •   1
Отговори
# 15
  • BG
  • Мнения: 373
Дами, не се хабете ! Вижте и първата тема от декември миналата година, в която се оплакваше от властните и контролиращи роднини. Решила е да им накриви и да заживее в съвременен вариант на Гераците.

Единственото, което ми хрумва за момента е билет за България и беж обратно в празния апартамент. Родителите ти още в чужбина ли са? Април месец пишеш, че си без работа, от какъв зор стоиш при чужди хора  при положение, че гаджето е в България ?

Имало е нещо гнило в Дания, за да те наглеждат роднините, от които така  ти беше дошло до гуша...

# 16
  • Мнения: 2 039
Ще прави каквото си иска,когато си е в нейната къща/квартира/
Сега може да обясни културно,че има здравословен проблем,който не позволява да спазва техните часове на хранене и да яде тяхната храна.

# 17
  • Мнения: 7 423
Като си отидеш в твоята къща, тогава ще си правиш каквото си искаш.

# 18
  • София
  • Мнения: 504
Изнеси се или се връщай в Бг.

# 19
  • Мнения: 2 478
Подобни теми ми показват как масово девойки са се навряли доброволно да не казвам къде, и ми става жалко и смешно.
Еми, да не сте се навирали. Simple Smile
Ахаха, някой ще ми дава наклон на клона, ще ми казва какво и кога да ям, ще ме кара да му ям боклуците. Е, са. Smile

# 20
  • Мнения: X
Толкова си могат, FragranceFanatic. Ти пък, все едно не знаеш как е Grinning

# 21
  • Мнения: 21 591
Че тя родната ми майка ме побъркваше със стриктни часове за хранене и групово сядане на масата. Сега беснее, че у нас всеки яде когато и каквото си иска.

На авторката и предлагам да сяда с другите на масата, независимо колко ще яде, явно това им е семеен обичай, а пък през другото време ако си похапва да го обясни с някаква лекарска препоръка.

И в първия възможен момент беж оттам.

# 22
  • Мнения: 32 096
Абе и в чужда къща никой не може да ми казва кога и особено какво да ям.
Ама щом авторката е позволила.
Явно живее с пълни идиоти.
И да тряска врати, защото била яла. ЖДНБ.

Последна редакция: вт, 21 юли 2020, 00:19 от Елора

# 23
  • Мнения: 208
Ти си останала с техните там, а той е тук? Абе ти добре ли си?!
Не мисля да обяснявам живота и другите си проблеми в него!

# 24
  • София
  • Мнения: 35 232
Не перете и чистите усърдно. С повече страст, там е разковничето.

# 25
  • Мнения: 2 204
Никакви обяснения. Никакви оправдания. Това са кофти, дребнави хора. Нито ще излезете на глава, нито заслужават подобно отношение.
Ти си свободен човек. А чужбина не е затвор.
Толкова пък да не можеш да си тръгнеш от тия кукувици? После ако гаджето не те подкрепи, чао и на него.
Да е робиня, само щото била в чужда къща?! Баси индийския сериал.

# 26
  • Мнения: 5 832
Зълва ти тряска вратите от яд, че не може да прави като теб. 😉

По принцип като си в чужда къща е редно да се съобразяваш с навиците им, но тази ситуация конкретно е пълен абсурд. И понеже съм водила войни със семейство на гадже докато живеехме заедно, ще ти кажа, че не е твоя работа да го правиш, а на мъжа ти. Моят беше абсолютно пасивен, та се наложи аз да ги взривявам, а след това си събрах багажчето и за България.

# 27
  • Мнения: X
tanch, а какво те накара да заминеш да живееш при тях на първо място?

На мен роднини на бившото ми гадже също са ми създавали дискомфорт с религиозен тормоз, но в моя случай те се натресоха при нас за няколко месеца малко преди да се разделим. Няма да ви описвам в какви абсурдни ситуации съм изпадал, но се радвам, че напуснах (по други причини), преди да съм им наритал евангелистките лицемерни задници.
Всякакво мешане на стари и млади, особено със силно различни разбирания за живота, изобщо не е окей.

# 28
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 297
Кви са тия откачлки да вечерят в 23ч пърженици? Сигурно са по 100 кила и с високо кръвно. Аз в 23 вече съм си легнала.

# 29
  • Мнения: 829
А защо въобще ти пука дали се сърдят? Щом не ти правят скандали и не те въвличат в конфликти, можеш спокойно да ги игнорираш. Надушили са,че си кротък човек и започват да те манипулират. Ти си голям човек, не си 14 годишното гадже на 15 годишния им син.
Да си чупи шкафовете като иска, не блъска нещо твое... Ако те дразни шума, отиди на друго място, но това че не ти говорят не е болка за умиране, ти не си там, защото толкова ги обичаш, просто обстоятелствата са такива. Ще се храниш и живееш по режима, на който на теб ти е комфортен, щом не пречиш на техния начин на живот, не виждам причина да се чувстваш гузна или напрегната. Има много по-драматични семейни отношения, даже твоите простаци ми звучат като едни от безобидните:)

Общи условия

Активация на акаунт