Обещание - сериал (bTV/Kanal 7) - тема 2

  • 65 627
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 103
За вчерашния епизод по btv бих казала, че беше епизода на Рейхан. Наскоро, когато Джавидан
беше в болницата и Емир си спомняше всичките и злини, да не пряко, но пак подсещаха за
Рейхан. Както някой беше споменал, не са я забравили, но трябва да развиват друга линия.

За 329 сцената с изпращането ми беше много тъжна. На Емир въобще не му се тръгваше, но го
прави, защото не може да понесе да гледа Юмит с Фериде.

Чудя се за Йозлем. Трябва да знае всичко, но дали е съучастник на Юмит или я е заплашил. По
- скоро второто, защото иначе Гизем нямаше да даде нейния номер и да смята, че може да и
помогне. Когато бяха пред къщата, докато разбере защо Емир я е довел беше паникьосана, но
след това се успокои и започна да си дрънка глупостите, колко много искала да работи, а той
въобще даже не я слушаше. Толкова си е повярвала, че може да стане нещо между тях, че чак
Юмит да предупреждава Емир.

С какво е заслужила Фериде всичко това. Затова че послуша глупавата си леля, която и намери
такъв жених, че да не може да се отърве от него. И сега никаква я няма. За съжаление и аз си
мисля, че краят няма да е добър. А много ми се искаше след такъв тежък сезон поне финалът
да е малко по – положителен.

Забелязахте ли, че къщата на Юмит, всъщност е къщата на Нарин🙂

# 736
  • Мнения: 711
Мисля си, може би ще има една неизживяна любов между Емир и Фериде, щом ще напуска. Така някак си, по леко ще я преживее. Иначе ще стане много изстъркано вечно странящия Емир. Но след интервюто на Озге, не изключвам и да я възкръснат в сезон 4

# 737
  • Мнения: 11 017
Скъпи съзаклятници,
ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА ТЕМА Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт