Завиждат ли ви приятелките ?

  • 12 529
  • 112
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 495
Имах една, даже ми беше близка, но вече не поддържам отношения с нея.

# 46
  • София
  • Мнения: 97
моите приятелки не са такива!

# 47
  • Мнения: 670
Приятелките не завиждат.Тези които ми завиждат са в категория-познати и тактично се дистанцирам от тях.

# 48
  • Мнения: 1 416
И такива "приятели" съм имала...  Confused За мен завистта е непонятно чувство, затова и трудно го надушвам. Някой трябва да изгуби търпение и явно да ми демонстрира, че ми завижда, за да се усетя.  Rolling Eyes Глупак съм си...  Laughing

Последна редакция: ср, 30 авг 2006, 23:16 от Лора

# 49
  • Мнения: 2 897
Имам много малко приятелки,но за това пък качествени-те не завиждат.
Естествено съм се сблъсквала и с много завистливи псевдо приятелки-в началото се чувствах зле,тъй като съм чувствителна натура,но после спря да ми пука,даже ги провокирам да злобеят,като си нямат друга работа,а аз  Whistling
Освен това тези,които завиждат са най-нещастни,така че си е за тяхна сметка Mr. Green

# 50
  • Мнения: 399
Еййййй, много сте категорични, че не ви завиждат! Няма начин да не ви завиждат малко или повече - това е нормално човешко чувство. А това, че не сте се усетили е друг въпрос.
И аз си мислех повече от 20 години, че не ми завиждат, ама не - оказа се, че много бъркам. А за какво е завистта - че много работя, че не се щадя, че полагам неимоверни усилия домът и работата ми да са горе долу в ред, че съм се отдала изцяло на децата си. И след доста години резултатите са налице - имам прилично семейство, работа, от децата съм доволна. И тогава лъсна завистта.
И да знаете, много боли, когато те разочарова "истински" приятел. Ако съм си отваряла очите навреме, нямаше сега да ме боли толкова.

# 51
  • Мнения: 2 792
Ми де да ги знам, може  да завиждат, не им личи  Laughing
   А дали по-принцип някой ми завижда за нещо, нямам никаква представа, абсолютно умишлено, наистина не ме интересува.

# 52
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
не, няма за какво! и гледам да не доближавам такива хора, много негативно ме зареждат и го усещам!

# 53
  • Мнения: 2 697
Надявам се да не ми завиждат...и моите приятелки са малко, но затова пък "проверени" във времето  Peace

# 54
  • Мнения: 6 167
да, откакто жизнената ми ситуация се промени
виждам малко различно поведение в (слава богу) 1-2 'приятелки"
разпознавам го по безумните въпроси ( приличат на кръстосан разпит), в които винаги ми търсят 'цаката", след което следва някакъв неадекватен коментар, или просото ' ахаааам'.
излишно е да казвам, че почти приключих контакт с тях.

# 55
  • Мнения: 5 500
Мдааа, и то много bowuu и за това ме мразят даже Joy hahaha То и за това нямам такива много де  hahaha hahaha hahaha

# 56
  • Мнения: 7 837
С малкото познати, които контактувам сега, съмнявам се, макар че не изключвам аномалии...
Обаче усетя ли у някого подобна злобна нотка, обикновено продължавам да я подклаждам  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 6 039
не, иначе не биха ми били приятелки

у тези, които съм усетила нещо подобно, вече не са в списъка

# 58
  • Мнения: 11 818
Отдавна съм изчистила около себе си такива приятели, които всъщност са били само душевни вампири - само са взимали от мен, а нищо не са ми давали! Оставих около мен само качествените!

# 59
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Става въпрос за моята братовчедка

И при мен се получи така, преди няклко години. От завист и злоба с мъжа си даже на сватбата ни не дойдоха.  Дори не звъннаха да ни поздравят Tired А сме им кумове Confused Кофти, преживях го вече, но понякога като се сетя  и... #Cussing out

Абе аз друго се питам- тези, които завиждат и се пукат от злоба по шевовете, не усещат ли, че цялата тази негативна енергия се обръща срещу тях Rolling Eyes От което положението им се влошава още повече, а завистта и злобата растат ли растат и се попадат в един затворен кръг...

Общи условия

Активация на акаунт