Септемврийките щасливи посрещат бебчета красиви!

  • 13 751
  • 282
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 983
Честито на мама cocolina !  bouquet  bouquet  bouquet

# 226
  • Мнения: 514
Честито на всички нови мами,радвам се за тях и се надявам да ги сполетят само приятни моменти на радост и щастие с малките съкровища!
Валентин,Банди  Praynig,пожелавам ви леко раждане и живи и здрави бебоци! Hug
При мен няма нищо ново-имам болезнени контракции,но много бързо свършват Crazy,кръста много ме боли и корема ми тежи!Почти не мога да спя през нощта и ме обзема един неописуем страх Cry,не знам защо,но само през нощта Cry!
Искам да попитам-на някоя от вас излезнали ли са положителни тестовете за упойка и назначена ли ви е някаква подготовка с антихистамини?На мен са ми предписали и трябва да започна да ги взимам 10 дни преди термин,но мен ме е страх да не родя преди това?А от друга страна това сигурно  не е много добре за бебчо?Ако има такива от вас нека споделят при тях как е?
Отново чакам хубави новини! Hug  bouquet

Извинявам се за големия шрифт на всички,много съм разсеяна! Embarassed
Шоколадче нещо се губи,да не би да е щастлива мама???  bouquet

Последна редакция: пн, 04 сеп 2006, 12:21 от alexal

# 227
  • Мнения: 855
Честито на новите мами , да са ви живи и здрави бебчетата и много радости !
Черпя ви виртуално с тортичка   party023  newsm38   party023 , че нашият татко има рожден ден! Чудя се дали бебко няма да му направи най-големият подарък, като се роди днес  newsm78 Ама честно казано няма никакви признаци, така че се захващам да майсторя торта, това ще е подаръка  Crazy
Лек ден на всички   bouquet

# 228
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 716
Честитити бебчета на polinbg и на cocolina!

ive1ina, честит рожден ден на таткото!



  bouquet  bouquet  bouquet

# 229
  • Мнения: 858
В ролята на щъркел идвам да ви съобщя,че днес пристигна при нас едно мааалко вързопче в розово с етикетче" бебе Габриела за мама Вени и татко Валентин" [/color] [/size]
ЧЕСТИТА МАЛКА ПРИНЦЕСА ГАБРИЕЛА -2750 грама НА МАМА ВАЛЕНТИН! Да са здрави,усмихнати и бързо да се справят с голямата умора.
Вени ,Габи много ви обичаме! Двамата с Арен и ви пращаме цялата си подкрепа и целувки!


Добре дошла Mari_anka! Hug как само се радвам ,че е минало така раждането!Чудесен разказ!
Честитити бебчета на polinbg и на cocolina!
alexal нали помниш,че аз имах алергия към всички упойки и пих аериус 5 дни преди раждането по същият повод.И да родиш преди това поне ще си изпила 3-4 хапчета.Писахме много по-тази тема по-назад!Спокойно!
Ириниочаквам ви с нетърпение на пресечната точка /южният парк/ Peace

Последна редакция: пн, 04 сеп 2006, 13:44 от dennis

# 230
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 367
Един дебел щъркел прелита над вашата тема за да ви каже....
Ирини е родила преди час, час и половина големия мъж Спас с размери 3,300кг / 50 см.
Да са живи и здрави те и татито....да им носи много радост така дълго чакания Спасчо Heart Eyes



П.П момичета понеже ирини сега не може ще поддържам първата ви страничка докато съм на линия и аз, че днес влизам в деветия месец вече.

# 231
  • Мнения: 678
Честита кукличка на мама Валентин и честит мечо на мама Ирини.Нека ви носят само радост и щастие и бъдат винаги здрави,усмихнати и щастливи деца newsm51 newsm44
Връщайте се бързо,че има много да разказвате.  bouquet

# 232
  • Мнения: 160
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ОБЕБИЛИ СЕ МАМИ да са ви живи и здрави рожбите,а на очакващите ,бъдещи мами кураж не остана скоро и вие ще си гушнете дечицата  Hug
  ние сме добре ,днес мисля да е първата разходка на беба

# 233
  • Мнения: 827
Голяяяямо ЧЕСТИТО на новите ни малки септемврийчета! Да са живи и здрави, да носят много усмивки вкъщи!
По ред на номерата - на Алина, dessy1, ileo, polinbg, cocolina, walentin, irinii - момичета, бързо възстановяване и само положителни емоции с малките сладури!
Както виждате аз още съм тук, нищо ново засега - утре ще ходя за запис на тонове, та си чакам... Grinning

# 234
  • Sofia
  • Мнения: 1 438
Честито на Валентин и Иринии, на Поли и Коколина, желая на тях и на малките бебчета само щастливи моменти заедно, да са с късмет септемврийчетата им и да са здрави и красиви  bouquet  bouquet

Ще ви чакаме с разкази, макар че като гледам няма много време за нета при младите майчета, на Деннис се възхищавам, че успява да се справя с бебчо и така често да ни посещава....Надявам се и аз да съм толкова оправна, но леко се съмнявам като знам предният път как бях - като пиле в кълчища...

Много хубав ден се очертава, слънчев и пълен с изненади Heart Eyes

# 235
  • Мнения: 858
Честит Мечо Спас на мама Ирини!Нека радва мама и татко и бъде тяхната най-голяма гордост!Целуваме ви и ви очакваме в нашето голямо септемврийско семейство!  bouquet Пращам ви цялата си обич и позитивизъм

# 236
ЧЕСТИТО НА ИРИНИ ЗА МАЛКИЯ МЕЧО И ГАБРИЕЛКА НА ВАЛЕНТИН. ПОЖЕЛАВАМ МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И МНОГО, МНОГО РАДОСТ ДА НОСЯТ НА МАМИТЕ МАЛКИТЕ БЕБЧЕТА baloni baloni baloni baloni baloni baloni
ЧЕСТИТО И НА МАМА ПОЛИ И КОКОЛИНА  bouquet
 Скорощно завръщане на всички в къщи и да се включите да ни разказвате как е минало всичко. newsm07
 Да ти е жив и здрав мъжа, Ивелина. Много да те слуша. newsm59
 Днес е един пълен с изненадки ден. Хайде чакаме включване и от Бънди. newsm32

# 237
Здравейте скапи мами:) мен ниакакжа ме нямаше, дълго страдах от депресиа и се надиажам да пропусна след родилната. Но следях темите и всичко което случва,а сега влизам всеки ден за да се радвам на списъка с бебоците:) Искам да поздрави всички прекрасни майки и да им пожеля за бебоците много здраве и да растат бързо и смело и само да радват татковциите и майчетата им.
 newsm07 newsm07
 И тай като моето инфо в списака не  е пълно само да кажа 4е 4акаме девойче  preggo, което определено е  с характер не ще да яде и да дебелее, на мама не й дават много че са й намалели много водите и с разкритие , така че и ние чакаме и стискам епалци на всички Hug
Успех на всички и безпроблемно равдане   bouquet

# 238
искам да се извиня за писанията ,но  е страшно трудно в легнало положение да улучиш клавишите  Sick

# 239
  • Varna
  • Мнения: 288
Честито на всички майчета ,които вече си гушкат бебенцата  bouquetДа са им живи и здрави и много послушни!

Общи условия

Активация на акаунт